Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update - ki mit evett tegnap? fórum

Norbi Update - ki mit evett tegnap? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
593. helenhadsell (válaszként erre: 591. - Hencus23)
2007. nov. 5. 12:32
a sima pudingpor az egyes, nincs benne cukor, kb 60 forint.
2007. nov. 4. 16:36
hát a pudingpor összetételét megnéztem a hátoldalán és nem volta odairva hogy cukor is van benne. csak valami kukoricakeményítő meg valami már de cukrot nem irt.
2007. nov. 3. 23:44
a pudingpor már eleve 3 as mert van benne cukor. a teljes kiörlésű lisztel egy kicsit furcsa az íze az ételeknnek. próáljátok meg keverni sima lisztel az sem bűn legalábbis nekem így csinálta nagyim még a nokedlit is meg a pogácsát. ha nincs keverve akkor keserű.
2007. nov. 3. 19:47
amugy a puding bármilyen legyen is(nem norbis) , édesítővel készítve tényleg 1-es? vagy már eleve a pudingpor 3-mas?
2007. nov. 3. 18:31
ma csináltam finom madártejet 1-eset. fini :)még van vacsira belőle:)
2007. nov. 3. 18:31
hát nekem ez a 3.napom és eddig azért volt néha hogy ettem 3-mast. de nem sokat sose.
587. adri25
2007. nov. 3. 09:29
hát nem olyan az íze,mint a rendes lisztnek,de meg lehet enni,a kirántott húst is így csinálom,tk .liszt,tojás,mewgint tk.liszt,hozzá kell szokni. A Norbi lisztet még nem próbáltam. Próbáld ki ha neked izlik,eszed ha nem akko nem.
586. inci71 (válaszként erre: 582. - Adri25)
2007. nov. 3. 08:06
Szia Adri! És az íze milyen? Csak tk.-vel? Vagy kevered? A Norbi lisztet nem próbáltad? Esetleg a rizslisztet? Teljesen tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban!
585. inci71 (válaszként erre: 583. - Mala_025)
2007. nov. 3. 08:03
Szia Mala! Csak 1-eket eszünk, semmi mást. A fiamnál nem ennyire szigorúan,ő csak 10 éves. Reggelire 2 szelet puffasztott rizs norbi párizsival, paradicsom, paprika, 1 pohár tej, vagy tejeskávé édesítővel. Tízórai 1 norbi rúd v. norbi puding. Ebéd natúr csirkemell, valamilyen salátával. Uzsonna mint a tízórai. Vacsora mint a reggeli. A héten főztem spenótot, rendes liszttel, zsemlével, délig azt is megettük tükörtojással. Én egyáltalán nem iszom mást csak ásványvizet, nem eszem semmi cukrot. Lisztet csak a spenóttal ettem. A fiúknak sütöm a kenyeret, fele búzaliszt, fele teljeskiörlésű magokkal. A férjem esetleg reggelire eszik belőle.1 hete csináljuk és mind a hárman fogytunk, látjuk egymáson, ami nagyon ösztönző. Egyenlőre nem tornázom, de minden este vagy lépcsőzünk a lépcsőházban, vagy kb 5 km gyors séta. A lisztet valahogy meg kell oldanom, hiszen főznőm kell. Nem tudom milyen a tk. liszttel levest , főzeléket berántani. Mármint, hogy ízre milyen. Egyébként ez az első fogyókúra életemben amitől nem szenvedek és nem éhezek. Nagyon finom a light Jogobella kóstold meg!
2007. nov. 2. 12:08

ja és az időzónák mindegyik reggel 6-tól kezdődik. az nem baj ha 6 előtt eszek? mert általába ha eszek reggel akkor 6 előtt ha megyek suliba.

és mondjuk 10 után is lehet enni?

ja és a mustár az most tényleg 3-mas ? mert régen nem annyi volt. az nem hízlal annyira nem?:)

2007. nov. 2. 12:04

akkor jó ha 1-es:)köszi

és inci ti szoktatok enni 3-masat is? vagy egyelőre nem?hogy csináljátok?

582. adri25
2007. nov. 2. 09:55
Szia Inci. Ha teljes kiörlésű lisztet használsz az ételek készítéséhez az 2 -es kódú,és 3-ig eheted.
581. adri25
2007. nov. 2. 09:54
a pufasztott búza és társai 1-es kódú
580. inci71
2007. nov. 2. 09:25
sziasztok! 1 hete kezdtem, a családommal együtt. Van egy gondom, mivel helyettesíthetem a lisztet a levesek és főzelékek sűrítésénél? Ha valaki már kipróbálta kérem írja meg nekem. A Norbi liszt nagyon drága...
2007. nov. 1. 20:06
Egyes kódu az biztos. De reggel ha rám hallgatsz ehetsz nyugodtan teljes kiörlésű vagy graham kenyeret mert akkor nem leszel éhes egész nap az jobb mint a puffasztott búza.
578. 03755e6896 (válaszként erre: 577. - Mala_025)
2007. nov. 1. 14:03
Szia! Én úgy tudom 1-es
2007. nov. 1. 13:45

hát én olyan 6kg körül szeretnék fogyni. az már bőven megfelelne. ma kezdtem el, délelőtt ettem 3-masat de tényleg keveset, tegnapi szülinapi tortából amit sütöttem abból ettem egy negyed szeletet:) de nem fogok mindennap, ez most kivétel volt. 3ig eszek majd még rizzsel pörköltet.aztán utána már csak 1-eset.


tényleg mondjátok már meg szerintetek a puffasztott búza, meg puffasztott rizs (hamlett)az most hányas?? mert a mostani kód meg a régi eltérő.. ti hányasnak veszitek? én kenyér helyett szoktam általába enni..

576. 03755e6896 (válaszként erre: 575. - Hencus23)
2007. okt. 31. 23:58
Sziasztok! Szia hencus! Én csak gratulálni szeretnék NEKED a kitartásodhoz!Megint adott valaki nekem egy nagy lendületet,és most te voltál az! Remélem nekem is sikerül lefogynom,de én még az elején járok.3 hete kezdtem a Norbit és eddig 4 kiló ment le.Én ennek is örülök.Még egyszer gratula :)))
2007. okt. 31. 23:51

Szia mala!

Hidd el én is rengeteg mindenbe bele kezdtem régebben, de vagy nem sikerült fogynom, Vagy pedig lefogytam a duplája visszajött és a gyomrom is tönkre ment. Aztán én is feladtam, de mikor tavaly február 20 án rááltam a mérlegre 22 évesen 125kgot mutatott a mérleg rádöbbentem hogy ez egyáltalán nem normális Úristen valamit tenni kell. És tettem csak az első nap volt nehéz. És tudod amikor mennek le a kilók és főleg mostmár így túl a 40kgon nem ismernek meg az emberek és mindenki ledöbben, nagyon jó érzés és rájössz hogy érdemes kűzdeni. Néha elgondolkozom azon hogy hová tünt az a sok háj rólam:))) Igaz nagyon angy akarat erő kell hozzá, hogy ne csábulj el a angyi sütiétől meg a karáccsonyi szaloncukor a mikulás a tök jó csokik meg a jó kis vacsorák miatt de sikerül. Csak el kell kezdeni. Olvasd el a Norbi könyvet a 2 ben de ne csak a kódokat az egészet. És rájössz sokminenre az sokat segít. Én is így kezdtem.

És ha kérdésed van segítek szivesen.

Sok sikert és kitartást, azért majd számolj be itt hogy hol tartassz.

Ja és persze a torna sem mardhat el de azt én sem viszem túlzásba hidd el, csak a bőröm miatt kell nekem is.

574. adri25
2007. okt. 31. 18:48
Szia Mala. Te mennyit szeretnél fogyni?
2007. okt. 31. 18:43

Sziasztok!

Hencus gratula ehhez az eredményhez, nagyon sok kitartás, és akaraterő kell hogy valaki ennyit le tudjon adni! Nekem pont ebből van kevés. Már többször próbáltam fogyózni, mindenféle módszerrel már (90napos,Atkins..stb)de nem bírtam, mindig feladtam. Pedig nagyon szeretnék fogyni hogy megmutassam már csak azért is magamnak meg mindenkinek hogy képes vagyok rá. És hogy jobban érezzem magam a bőrömbe főként. Most elhatároztam igy ahogy több Norbis fórumot olvastam ,hogy elkezdem holnaptól :)Nagyon megjött most hozzá a kedvem dehát...

már régebben megvettem mondjuk a kódos könyvet de nem kezdem el. Most akkor majd hasznát veszem.

572. mimo (válaszként erre: 571. - Hencus23)
2007. okt. 30. 23:10

Köszi a választ!!Majd irok, csak most nincs időm.nagyon szép teljesitmény ez!!GRATULA!!!!

Párom is majdnem 20 kilót fogyott, persze az én segitségemmel.Most a héten majdnem 5 kiló ment le neki.Szépen beindult neki is, persze ő sem tornázik(((((((((

2007. okt. 30. 23:04

Szia Mimó!


125kg ról indultam tavaly februárban, megvettem az első két könyvét a norbinak, és aszerin t étkeztem. NEm csak egyes kódu kajátkat ettem. Sőt eleinte nem is tornázta, mert nem bírtam és igy is mentek le a kilók. Mikor elértem a 93 kg ot akkor kezdtem elk hogy nem eszek hármas kódot még reggel sem és már nem is vacsizom csak ha éhes vagyok akkor egy norbi rudit vagy egy paradicsomot. Eleinte nem tudtam volna megállnio hogy ne egyek kettes meg hármas kódot amikor lehet meg a vacsora nélkül meghaltam volna. De ez valószínű a régi életmódom miatt van így. De mostmár sikerül. Persze rájöttem közben hogy mozgás nélkül nem az igazi, és tornázni kezdtem 93 kg voltam mikor elbírtam kezdeni futni, és óriási öröm volt hogy már levegőt is kapok futás közben:))) Még kb 12 kilót szeretnék leadni az már óriási űálom most 82 kg vagyok és már ez is nagy dolog legutóbb 15 évesen voltam ennyi most 23vagyok. Úgy beált a fogyásom hogy 3 havonta tudtam eddig fogyni( remélem ezután is) 5 kgot. És csak a Norbi, nem hittem benne de sikerültHa még bármilyen kérdésed van szivesen segítek.

570. adri25
2007. okt. 16. 06:15
Sziasztok én is Norbizom. Csak valahogy türelmetlen vagyok és alig várom,h lemenjen már az a 6kg.
569. mimo (válaszként erre: 566. - Hencus23)
2007. okt. 15. 23:34
Szia hencus!!Nagyon ügyes vagy hogy ennyi kilótól megszabadultál!!Elárulod hogy csináltad??csak I-es kodu kajákat ettél??vagy hogy alakitottad ki az étrended hogy ennyit leadtál?,mennyi sulyról indultál??????
568. mimo (válaszként erre: 567. - 244ed1c739)
2007. okt. 15. 23:33

Szióka!!


Norbi kenyér kapható minden hipermarketbe, Tesco, Cora, Penny.Igaz nagyon drága, van I-es kodu, ami egész nap ehető, az 450 ft körül van, kb 8 szelet, van a II-es kódu, ami délután 3-ig ehető, az kb 250 ft körül van.Finom, laktató, és 65%-ban felszivódó szénhidtárból áll.

567. 244ed1c739 (válaszként erre: 563. - Mimo)
2007. okt. 15. 21:15

Milyen a norbi kenyér?????????

Hol lehet vásárolni ilyet?????Mennyibe kerül??


Légyszi irjátok meg hogy szerintettek mik a legfontosabb étkezési "szabályok" az Update-ben?

2007. okt. 11. 23:22

Sziasztok!


Én is új vagyok vagyis csak itt. Tavaly februárban kezdtem el a norbit és már eddig 42kg tól szabadultam meg. Nem hittem benne de tényleg működik. Örülök hogy rátok találtam.

2007. szept. 26. 10:09

R:kávé

T:muzli

E:gombaporkolt, ubisali, U1 galuska, joghurt

U:Myoplex

V:Jo estét keksz

564. helenhadsell (válaszként erre: 562. - Chyli)
2007. szept. 11. 10:03
De azért inkább 1-es egy tál sali :-)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook