Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 04.04-től!Csatlakozna hozzám valaki? fórum

Norbi Update diéta 04.04-től!Csatlakozna hozzám valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 2. 09:12
Dohányzással én is igy vagyok..leszoktam,de ha alkalom van,vagy valami ideg ér az az első...ezt ugy utálom,pedig volt,hogy 5évig nem cigiztem
2011. ápr. 2. 09:11
én is szivesen kipróbálom, bár nekem még nincs meg a legújabb lista :)
2011. ápr. 2. 09:11
Én már 2 éve Norbizok és csak javasolni tudom neked is. (A régi updates fórumon vagyok, esetleg oda is benézhetsz néha infoért). Az update rendszer életmódváltáshoz nagyon jó, nem kell semmiről sem lemondani, csak mindent a maga idejében enni és mellette mozogni. Azért jó ha eleinte többnyire 1-es kódú ételeket eszel, de később már nem kell ehhez feltétlenül ragaszkodni. Norbi termékei nagyrészt behelyettesíthető más dolgokkal is, ami olcsóbb. Kis körültekintéssel szerintem nagyon jól kivitelezhető.
2011. ápr. 2. 09:07
Köszönöm a hozzászólásokat!Nagyon örülök szofi35,hogy csatlakozol.bogancs71 köszi a gratulációt!Igyekszem nem rágyújtani,már nem érzek vágyat de Én is sokakat hallottam már,hogy évek után is visszaszoktak.A tanácsokat köszönöm mindenkinek.Igyekszem majd....
5. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Fa334a28ef)
2011. ápr. 2. 09:02
Helóka!éCsatlakoznék szivesen!
4. bogancs71 (válaszként erre: 1. - Fa334a28ef)
2011. ápr. 2. 09:01

Először is gratulálni szeretnék, hogy sikerült leszoknod a dohányzásról! Bár az ismeretségi körömben a leszokott dohányosok azt mondják, az első egy év nehéz, le kell küzdeni a vágyat.

Az életmódváltásodhoz az első lépést megtetted. Norbi Update diétáját csak javasolni tudom, bár nem olcsó, ha csak kizárólag Update termékeket veszel. Én nem engedhetem meg magamnak, de az alapfilozófiáját követem.

Ez mellett nagyon fontos a rendszeres mozgás, e nélkül hosszú távú eredmény nem érhető el. Nem feltétlenül a pulzusszámot egekbe ugrató tornára kell gondolni, inkább a rendszerességen van a hangsúly. Pl. kezdetben napi 4-5 km séta is tökéletesen megfelel. Aztán lehet emelni a tempón, lassú kocogás, majd kerékpározás, stb.

2011. ápr. 2. 08:55
'11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :)
2. encifinci (válaszként erre: 1. - Fa334a28ef)
2011. ápr. 2. 08:55

Szia!

Mi elsejével kezdünk egy fórumot..igaz fogyási céllal ,de van aki Norbizik is:)és persze mozgásra is ösztönözzük a másikat,ha gondolod csatlakozz te is:)

2011. ápr. 2. 08:49

Sziasztok!

Többször próbáltam már neki kezdeni diétázni,de mindig elvéreztem.Leginkább nem is fogyózni szeretnék hanem életmódot váltani.Tavaly novemberben nagyon beteg lettem kiderült,hogy nyombélfekélyem,nyelőcsőfekélyem van.Cigiztem már 20 éve,elmondták,hogy abba kellene hagyni mert gátolja a gyógyulást.Elképzelni sem bírtam,hogy milyen kínok kínján fogok Én leszokni.Januártól nem szívom és elmaradtak a kínok.Úgy néz ki sikerül.Aki cigizik tudja milyen nehéz.Ebből kiindulva gondoltam,hogy ha leszokni sikerült,akkor egy csokira miért ne tudnám azt mondani,hogy NEM!

Társakat keresek ahoz,hogy bíztassuk egymást a mozgásra és az egészséges táplálkozásra.Mindig tud valaki vmi jót írni.

Annyira vágyom rá,hogy az életem része legyen vmi mozgásforma amit szívesen csinálnék,de olyan nehéz elkezdeni....segítsetek.

Várlak benneteket!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook