Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 04.04-től!Csatlakozna hozzám valaki? fórum

Norbi Update diéta 04.04-től!Csatlakozna hozzám valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
39. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 38. - Andy0120)
2011. máj. 20. 12:37
Szióka!Megkérdezhetem milyen fehérje turmixot iszol?Köszi
2011. ápr. 29. 09:23
Sziasztok én 1 hónapja rendelem a norbis ebédet és nagyon finomak.Reggeli és vacsorát pedig fehérjeturmixszal helyettesítem és tornázok hetente 3vagy 4* 1 órát,ahogy időm engedi:)eddig 4 kg mínusz de centiben látványosabb az eredmény.Kitartás mindenkinek:)!!
2011. ápr. 25. 17:03

Helló!

Sok mindent kipróbáltam, nagyon jók a Norbis dolgok, de borzalmasan megdrágultak, és vidéken nem lejet beszerezni. Vigyázzatok azokkal a reklámozott súlycsökkentő cuccokkal amit úyg kell bevenni, hogy nagy pohár vizet igyál étkezés előtt, mert eleve ettől már kevesebbet eszel, de nem az éppen aktuális tabletta fogyaszt. 20év kellett mire rájöttem, nagyon jó üzlet, így se nem árt se nem használ. Üdv:Anikó

2011. ápr. 13. 12:38
Sziasztok!Én jól biroma hétköznapokat,de a hétvége........küldjük az erőt a neten keresztúl!Nekem a viz sokat jelent éhség szempontjából!Amit viszont szivből ajánlok az a lenmag reggel 1-2evőkanál,rá inni 3dl vizet!Ja,én csalánteát is iszom (jó kis vizhajtó,vitamin,)Sok sikert Lányok!Most nem leszek egy hétig mert kölcsön adtuk a gépünket,talán a szomszédból benézhetek ide!!Ügyesek legyetek!
35. BBB1
2011. ápr. 12. 11:40

Sziasztok!

Másfél hete kezdtem a Norbi diétát,és egyúttal a tornát is,10 kg-t szeretnék leadni.Jelenleg még nincs változás,de ez még szerintem belefér.Abszolút kenyérfüggő voltam(már ezt mondthatom),életmódváltás az biztos.Időnként nagyon nehéz,de úgy tapasztalom napról -napra könnyebb.Főleg ha a fehér nadrágomra gondolok,amibe szeretnék beleférni:-))

Erőt szeretnék kérni Tőletek,szorítsatok!

Na és persze majd sok-sok tanácsot.

Szép napot mindenkinek!

2011. ápr. 10. 17:53

Helló!


Az enyém is összeszűkülhetne egy kicsit mert nem tudom,hogy hova fér bele az a temérdek étel!:-)))

Nem értem,hogy mindegy mit eszek de durranásig és még mindig azt érzem éhes vagyok,már menni nem bírok de még mindig ennék.

Úgy látom akkor nem vagyok egyedül.

Erről kellene leszoknom és talán még fogynék is vmit.

2011. ápr. 10. 06:32

Helló Mindenki!


Nagyon nehezen tudom tartani a leadott kilókat, éhség rohamok jönnek rám, már egy almáskertre való almát megettem Van valami ötlet éhezeés ellen? Már három éve tartom a norbis diétát,de nem igaz, hogy összeszűkül a gyomor. Üdv:Anikó

32. fa334a28ef (válaszként erre: 31. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 9. 17:52

Próbálom tartani,hogy csak azt egyek amit szabad.Néha eltévelyedem.:-)Amúgy meg úgy gondolom,hogy sokat eszem,nagy adagokat.

Én úgy 10 kilót szeretnék leadni,annyi felesleg van rajtam.Jó lenne most már komolyan venni.Te?

2011. ápr. 7. 09:25
És Te?
2011. ápr. 7. 09:25
Szia!Tegnap ebédre pizzát ettem vettem Norbi pizzalapot,salátával(itt kérek elnézést mindenkitől,de én mindenhez salátát eszem,kivéve a leveseket)Este'1pudingot ettem csak,ezért már fél ötkor fent voltam ugy korgott a gyomrom... Te mennyit szeretnél fogyni?Jól viseled?Kitartááást!
2011. ápr. 6. 21:43
Sziasztok!Hogy ment a mai nap?Mit volt a mai menü?
2011. ápr. 6. 10:16

Sziasztok!!

Szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehet!!Sajnos én is sok felesleggel küzdök!Remélem sokan közösen meg tudjuk váltani a világot és lefogyunk!!!

Szép napot kívánok mindenkinek!!

Üdv:BlueAngel67

27. Szita Tamásné (válaszként erre: 24. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 5. 17:43

Helló!

Kár, hogy midig bedobnak valamit, és még véletlenül jó is, aztán meg elérhetetlen lesz. Rengeteg diétát megpróbáltam, de nem a lefogyás a nehéz, hanem a megtartás a nehéz, és rengeteg terméket dobnak a piacra ami nem segít, csak üzlet. Regényt tudnéj írni ezekről. Üdv:Anikó

26. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 25. - 93f84765e4)
2011. ápr. 5. 12:24
Szia!Jó étvágyat kivánok!Kár,hogy nálunk esik az eső,mert délután mentem volna bringázni,ilyenkor letekerek vagy 20km-t tök jó mert hamar látszik!Igy most kénytelen vagyok ittjhon tornázni!KITARTÁST!!:))
2011. ápr. 5. 11:39
szisztok!hogy vagytok ma?birjátok még?kitartás mindenkinek,gondoljatok a bikiniszezonra!legyen szép napotok!én most fogok majd ebédelni,borsós csirkemájat természetesen kenyér nélkül.
24. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 22. - Szita Tamásné)
2011. ápr. 5. 09:16
Szia!Nagyon ügyes vagy!Igazad van,abban a bizonyos kék-piros áruházláncban szinte semmit nem lehet kapni,vasárnap még puding,és rudi sem volt!Amit nagyon szerettem azok a felvágottak,a párizsi,és a virsli ezeket tavaly óta nem találom....még Norbi boltban sem!Ja, és a majonéz...
23. Enci7
2011. ápr. 5. 08:27
Sziasztok Enci vagyok Győrből rajtam kivül van valaki itt???
2011. ápr. 5. 07:57

Helló Mindenki!

3éve eszem Norbi készítményeit,ez alatt 40kg-ot fogytam, nagyon finomak, de készüljetek fel rá, hogy úgy kell vadászni a termékeire mert vidéken szinte semmi sincs, ha van nagyon drága. Az ebédet úgy rendelem, nagyon finom. Biztatok mindenkit, ha tudok szívesen válaszolok a kérdésekre, persze engem is izgat, ha valahol a közelben van Norbis bolt. Pápán élek. Üdv:Anikó

21. fa334a28ef (válaszként erre: 20. - Zümmi)
2011. ápr. 5. 06:46
Örülök,hogy csatlakozol.Mennyit szeretnél fogyni?Én vettem Norbi könyvet tavaly,éppen akció volt az egyik könyves boltban,talán 900 Ft volt.Nem tudom nálatok van-e könyvtár,de érdemes megnézni ott is.A gépezéssel vagyok még így Én is:bekapcsolom,de időm nincs ide ülni,aztán kikapcsolom.Hogy telt a tegnapi nap?
20. zümmi
2011. ápr. 4. 15:32
Sziasztok.Én is most kezdtem norbizni,a m nappal.Csatlakozhatok?Nem sokat tudok még az egészről,csak a hivatalos oldalán annyi sikertörténetet olvastam,hogy úgy döntöttem belevágok.Sajna nekem nagyon sokat kell fogynom.De remélem most sikerülni fog.A kódok forgatagában nem igazán ismerem ki magam.De szándékszom venni egy könyvet,ha nem túl borsos az ára mert igaz sok infó van róla a neten de nem sok időm van böngészni hisz végre itt a tavasz.
2011. ápr. 4. 11:22
Jobbulást kivánok Neki!
18. Vikianya (válaszként erre: 17. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 4. 10:58

köszi :)


Most sajna tüdőgyuszit kapott a lánykám, így hanyagolom a projektet, de ha neki álltok, akkor pár nap múlva csatlakozok

17. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 16. - Vikianya)
2011. ápr. 4. 08:44
Szia!A Fórum mellett van az egyik, ami bezárt az Segner téren volt!
16. Vikianya (válaszként erre: 14. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 3. 18:39

szia, én is debreceni vagyok :))


Hol van az a másik bolt? nem is hallottam róla

15. fa334a28ef (válaszként erre: 14. - 4fbd4b2862)
2011. ápr. 2. 21:14
Persze,hogy meg lehet kérdezni:-)Én is 75-ös évjárat vagyok.Nem is laksz tőlem messze.Én itt Nyíregyen ezt az egy boltot tudom,meglehet,hogy van még...nem láttam péksütiket sem csak vmi dobozos sütit.
2011. ápr. 2. 16:32
Én elöször 7éve fogytam le Norbival 3hónap alatt 10kg,ugy voltam 52kg,egyébként is probálok egészségesen étkezni,de most egy kicsit turbóra kell fogni a témát!Azt látom,hogy Kriszta 28éves,meg lehet kérdezni Marcsikám Te mennyi vagy?Nálunk dDebrecenben 2 Norbi bolt van az egyik nemrég zárt be!A Tescoban kb 2hete volt akcios a Norbi kenyér 3csomag volt 1100ft ezt kiszedtem csomagból és be a fagyóba,vacsira 2szelet jár!Ha úgy van pénzem akkor veszek Upd.boltban valamilyen péksüteményt,többfajtát és azt is a fagyóba rakom!Kenyér nélkül kibirom,amikor nagy fogyiba kezdtem,akkor még nem volt Norbi kenyér csak a puffasztott búzaszelete.azt ettem ,kenyeret meg 3évig egyáltalán nem miután lefogytam,annyira átállt a szervezetem a kevesebb de jobb minőségű ételekre!Napi 3liter viz!Ma esti vacsival szerencsém van,mert megyünk grillezni cs.mell+saláta!Sziasztok jó főzöcskét kivánok,és kitartást!:))
13. fa334a28ef (válaszként erre: 10. - Dettianya)
2011. ápr. 2. 13:19
Rengeteg zöldséget,gyümölcsöt eszem amióta nem cigizem,nagyjából próbálok egészségesen étkezni.Nem híztam egy dkg-ot sem,de az elmúlt 3 évben 8kg-ot.Ettől jó lenne megszabadulni,de makacsul ragaszkodik hozzám.Köszi a gratulációt.
2011. ápr. 2. 13:16
Sziasztok!Megjöttem a városból,örülök,hogy csatlakoztatok azért.Elmentem egy Update boltba,nem az Én pénztárcámnak való.Olyan jó dolgokat olvastam a neten amiket főznek a csajok,inkább keresek tippeket.Én nagyon kenyeres vagyok de biztos,hogy inkább erről is leszokom minthogy 580 Ft-ot adjak egy pár szelet kenyérért.Van kenyérsütőm,majd kitalálok vmit akkor.Bocsi ha valakit megsértettem ezzel.Sétáltam így egy jó nagyot,szétnéztünk a városba 9-től most értünk haza.a hétvéhén megkellene tervezni miket eszek a jövő héten és úgy vásárolni.Nem szeretek boltba járni.Jövök haza,kinyitom a hűtőt és főzök.
2011. ápr. 2. 12:27
sziasztok!én is szivesen csatlakoznék hozzátok bár én már 2hete elkezdtem az u1-et.én a netről szedtem le a kódlistát és ezek alapján próbálok enni!én is akkor hiztam meg nagyon mikor teherbe estem az első fiammal és emiatt leszoktam a cigiről+a terhesség igy lett szülésig+27kg!amit azóta sem sikerült leadnom, de talán most sikerül,mert most először érzem magamban az igazi elszántságot
10. Dettianya (válaszként erre: 6. - Fa334a28ef)
2011. ápr. 2. 09:22
Szia.Én is gratulálni szeretnék.Ha valaki ,én tudom milyen nagy dolgot vittél véghez!!!!!Én 1éve és 5 hónapja tettem le a cigit.Azóta egyfolytában fogyókúrázom.Amivel azt értem el hogy nem ragadt rám egy kiló sem.De ha nem figyelnék,már egy bálna lennék.Hatalmas erő kell és kitartás,folyamatos megvonás.Sok sok sikert és kitartást kívánok neked.És ha ez megvan,tuti sikerül:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook