Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi pékségben kapható sütik kalóriatartalmát tudja valaki? Hol tudok utánanézni? fórum

Norbi pékségben kapható sütik kalóriatartalmát tudja valaki? Hol tudok utánanézni? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 29. 22:39
Szerintem ezek a termékek /itt kifejezetten a péksütikre gondolok/ inkább csak mankók a fogyókúrában, hogy ne legyen olyan egyhangú ez idő alatt a táplálkozásunk. Elvileg az összes 1-es kódú, de Norbi is szokta hangsúlyozni, hogy ezekből is mértéket kell tartani. 3-4 darabot javasolnak belőlük naponta, ennyi biztosan nem árt a fogyókúrán lévőknek. Magas a rosttartalmuk, ha másért nem, ezért érdemes eszegetni őket. Mivel a Norbi lisztjéből elvileg 95%-ban kivonták a szénhidrátot, és valami fehérjealapú elegy, nem hinném, hogy gátolja a fogyást. Viszont az Update életmódrendszernek nem is a kalóriaszámlálás a lényege, hanem, hogy 1-es kódot egyél, és abból is mértékletesen egyél, és a fogyás garantált!
2010. márc. 29. 18:23
A többi terméknél is hasonló adatok vannak feltüntetve...
2010. márc. 29. 18:22

Sziasztok!

Most kutatattam kicsit norbi.hu-n és ezt találtam:

[link]

"Energia 100 g termékben:334,00 Kcal, CH: 13,50 g, Ebből nem felszívódó: 2,67 g..."

Szerintem ez nagyon sok! :S:S

Nekem mind a kalória, mint a ch soknak tűnik...és nem is olyan sok a fel nem szívódó ch... :S

Vélemények ?

5. e7d58500d8 (válaszként erre: 4. - Iviiiiii)
2010. febr. 23. 20:37

Bocsi, hogy leléptem!

Ez változó, több pékségében voltam már.

A másik, hogy idén karácsonykor vettem Norbi bejglit és érdekes, hogy ez volt az első olyan karácsony hogy nem híztam egy grammot sem, sőt fogytam, pedig 4 db bejglit ettem meg egyedül:)

4. Iviiiiii (válaszként erre: 3. - E7d58500d8)
2010. febr. 23. 18:22

És melyikben veszed őket konkrétan? Csak mert hallani ezt-azt...

köszönöm a választ mindkettőtöknek!

2010. febr. 23. 18:17

Szia!

Én nem tudom a kalória tartalmukat de azt igen, hogy bár kiderült róluk egy-két dolog, ennek ellenére, és fogyasztom őket mivel fogyózok és fogyok is!!!!!

Ha bele nézel a naplómba láthatod, hogy elég sokat fogyasztok belőlük, persze nem napi szinten de van hogy 1 nap akár 4-5 sütit is bevágok, és egyáltalán nem gátol a fogyásban!

2010. febr. 23. 18:06
Szia,a honlapján fent van az összes.
2010. febr. 23. 18:00
Norbi pékségben kapható sütik kalóriatartalmát tudja valaki? Hol tudok utánanézni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook