Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi házhozszállítás? fórum

Norbi házhozszállítás? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 22. 21:00
köszi, közben megtaláltam :-))
2010. jún. 22. 20:54

Sziasztok.

Megírná valaki az oldal nevét, ahonnan rendelni lehet? Akár priviben is. Köszönöm

6. vakri (válaszként erre: 4. - Pirosalma)
2010. jún. 22. 20:35
Norbit inkább meghagyom Rékának :-D
2010. jún. 22. 20:34
De ha nem lenne ilyen drága, rendelném rendszeresen. Vagy legalábbis délutános héten, olyankor úgysincs időm, meg türelmem kétfélét pancsolni :-)
2010. jún. 22. 20:34
Norbit házhoz szállítják?
2010. jún. 22. 20:33
Én próbáltam. Finom, de baromi drága. Mindig pontosan hozták, de az adagok nagyon nagyok, ahhoz képest, hogy én mennyit szoktam enni. Én csak ebédet kértem, napi egy leves egy főétel, egy desszert és egy buci. A bucit ettem reggelire, a levest és a desszertet ebédre, a főételt vacsira. Mindenesetre nem fogytam azon a héten semmit. Én inkább magamnak főzök itthon, olcsóbb is, meg csak annyit főzök amennyit megeszek.
2010. jún. 22. 20:31
Nekem hozzták pár hétig, jó nagy adagok:) egyszerre meg sem tudtam enni, de mint minden dobozos kaja egy idő után mindennek ugyanolyan az íze és egy hónap után nincs nagy válszték..ja és nekem minden kaja nagyon sós volt:)
2010. jún. 22. 20:25
Valaki próbálta a norbi féle diéta házhozszállítós verzióját? Tapasztalat, vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook