Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi ducitréningjéről mi a véleményetek? fórum

Norbi ducitréningjéről mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


17. syria (válaszként erre: 12. - Loretta16)
2017. ápr. 10. 15:21
Minél később fogsz hozzá akármihez, annál nehezebb lesz.
2017. ápr. 9. 12:15
Ami újabb, nem biztos, hogy jobb...De köszönöm mindenkinek.
15. 2d052648f4 (válaszként erre: 6. - 9c81d48cc9)
2017. ápr. 9. 06:54
Nem írom le, ugyanez a véleményem. Gondolom te is a régi kódrendszert használtad, mert az újban 1-es kóddal szinte csak a saját termékei vannak.
14. michelle.r (válaszként erre: 12. - Loretta16)
2017. ápr. 8. 22:00
A vélemének már csak ilyenek, különböznek ;) Próbáld ki, aztán meglátod. Szerintem réges régen túlhaladott, sokkal jobbak vannak ma már.
13. Hanami (válaszként erre: 12. - Loretta16)
2017. ápr. 8. 21:02
A semmitől minden hatásosabb,szóval hajrá! :)
2017. ápr. 8. 20:22
Köszönöm a véleményeket, de pont erre akartam kilyukadni, hogy ennyi kiló felesleggel érdemes-e elkezdeni? Mert egyik ezt írja, másik azt...Még mindig nem tudom, érdemes-e...
11. syria (válaszként erre: 2. - Loretta16)
2017. ápr. 8. 17:17
Jó a tréningje. El kell kezdeni, és végig kell csinálni. Sokaknak bevált, te miért lennél kivétel?
10. michelle.r (válaszként erre: 2. - Loretta16)
2017. ápr. 8. 16:47

6-8 kilóval mit akarsz a Duitréningtől? ;) Az a száz felettieknek lehet jó, bár szerintem még ők is elalszanak rajta :


Ezt sasold meg:

[link]


Én nagyon elfogult vagyok vele, ha beírod a nevét: Billy Blanks, egy tucatot talász, és tényleg nagyon jók.


De kereshetsz zumbát, deep work-ot, Péntek Enikő videókat, tele a net jobbnál jobbakkal.

Norbitól egyébként is megőrülsz ;)

2017. ápr. 8. 15:14
Szerintem ha 100 kiló alatt vagy, jó kezdésnek az Aerob Zóna (Duci tréning 4. része, 40 perces), pár hét után mehet a kick-box is, ha ezek már nem fárasztanak ki, akkor a Kiképzés. Ha 85-80 kilós valaki, akkor Rubint Rékát javaslom. Ha 100 kiló fölötti valaki, akkor meg a többi Duci tréning biztosan jó. Csak kell egy jó diéta is, mert anélkül nem lehet rendesen fogyni.
2017. ápr. 8. 14:15

Norbi tornák jók. De csak a mozgástól fogyni nem fogsz.

Fogyni fogsz ha kevesebbet eszel. Ha a bevitt kalória kevesebb mint amit felhasználsz. Ez a titok.


Két éve minden nap 30 percet mozgok. Csak ettől egy granyót nem fogytam. Az igaz, hogy az állóképességem és az erőnlétem javult. Viszont ha odafigyelek a kajára azonnal fogyok.

7. af3243d532 (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2017. ápr. 8. 13:23

eszel hizz, nem eszel , fogysz, a zidő paraméter sjnso nem mérhető....

ne reménykedj, csakis akkor fog fogyni ha nem eszel.... na meg minden ál luxury post ignoáéni kell, ők sajnos a helyi placsintásik elől elveszik a tért.

2017. ápr. 8. 11:39

en anno 35 kilot fogytam a tornaival. Az elejen a ducitreninggel kezdtem, aztan ahogy elbb is mondja, ereztem, hogy mar keves, ugyhogy a kickboxra es az aerobzonara valtottam. kb 1 honap utan, ha nem elobb. azokkal folytattam, neha elmentem futni, es nagyon szigoruan betartottam az etrendet is, illetve itt-ott vettem 1-2 termeket is, de eleg dragak, ugyhogy inkabb csak az 1-es kodu eteleket ettem tobbszor kisebb mennyisegben.

utalom a mediaszerepleseit, maga a ficko sem szimpatikus, de a modszere hatasos szerintem. ;) kitartas, menni fog!

5. elbb (válaszként erre: 3. - Loretta16)
2017. ápr. 8. 10:47
No és mind egyforma amúgy, csak a vendégek változnak benne, de Norbi borzalmas szóviccei szinte mind ugyanazok. ÉS a tornák is természetesen. Ha mégis ezeket a tornákat választod, én hang nélkül ajánlom, valami pörgősebb zenével.
4. elbb (válaszként erre: 2. - Loretta16)
2017. ápr. 8. 10:46
Ilyen kevés súly leadásához szerintem Norbi tornája nem elég intenzív. Én tornáztam már rá, sokkal nagyobb súlyfelesleggel, és egy idő után már magam éreztem hogy több és fárasztóbb torna kell.
2017. ápr. 8. 09:02
Ja, és melyik a legjobb?
2017. ápr. 8. 09:01

Bocs, javítok: Ducitréning.

Aki csinálta, hatásos volt-e, hetente hányszor kell csinálni? 6-8 kilót szeretnék leadni. Persze később mást is csinálok, ha ez nem elég, de ezzel kezdeném.

2017. ápr. 8. 08:59
Norbi ducutréningjéről mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook