Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nootropil tapasztalatok fórum

Nootropil tapasztalatok (beszélgetős fórum)


21. leti72
febr. 1. 11:44
Sziasztok! A Noontropil gyógyszer szedése után kb.2 héttel azt vettem észre folyamatosan hízok. A kórházba 9 kezelésem volt infulziós. Fülzúgásra meg elég jól elment a hallásom azért. Most,hogy letelt otthon a 10 napos gyógyszeres kúra után már csak a Noontropilt szedem. A Medrolt meg a Kaldyumot nem. De hozzá teszem a fülem most is zúg és a hallásom javulgat de teljesen nem jött vissza. Valamelyik gyógyszerrel nem helyettesíthető a Noontropil a testsúlynövekedés miatt. Valaki nem tudja vagy volt már hasonló tünete? Köszi.
20. anyúúú (válaszként erre: 15. - Jessica32)
2022. ápr. 25. 22:05
Szia ! Kerestem sokat a neten, Magyar nyelven nincs szinte semmi erről, eddig csak a Te írásodban találtam meg.Van infó a Piracetam, a Nootropil hatóanyaga, a Ginkgo, meg Vinpocetin, az meg a Kavinton hatóanyaga , azt hiszem, de csak a Piracetam és Ginkgoról nem találtam... Azt szeretném kérdezni, ha ugyan ide nézel még, hogy a Ginkgo Bilobát a doki "írta" , mondta, hogy szedd, vagy magadtól szedted ? A Nootropilt milyen adagban szedted, és az mellett is szedted a Ginkgo-t, és akkor is a 300 mg-ost ?
2021. márc. 19. 07:28
Nekem szédülésre írta fel az orvos. Használt, elmúlt a szédületes és a memóriam sokkal jobb lett, jobban tudtam koncentrálni. Abbahagytam, mert már nem szedultem, viszont azóta sokkal jobban elfelejtek mindent, rosszabb a memóriam, úgy hogy újra szedni fogom.
18. sajti97 (válaszként erre: 10. - Yaskane)
2021. jan. 27. 04:30
Érdemes elolvasni ezt a kis tananyagot! Köszönöm! Régen orvos állapította meg, majd papírra vetett igazolásom volt figyelem zavarról. Azt hogy a figyelemzavarom társult e hiperaktivitással, mely jellemző figyelem zavaros egyéneknél, még nem tudom. Észrevételeim szerint a válasz igen, társul! De ez mind egy önmagam megfigyelése alapján felállított kórkép, amiben én sem hiszek mindaddig míg orvos által ez nem igazolódott! ui:. 23F Egy és fél órája szedtem be a legelső 1200mg/keménykapszulás NOOTROPIL-t, orvos által igazolt figyelemzavarra és orvos által nem igazolt hiperaktivitásra!
17. batagy
2019. jún. 11. 23:42

Sziasztok!


A hangtrauma okozta halláscsökkenésre és a fülzúgásra ez az infúziós kezelés ártalmas lehet? Vagy max nyerhetek vele, ha belemegyek? (az allergiás reakciótól eltekintve, amelyet Cat1234 említett).


Valakinek van még pozitív vagy negatív tapasztalata az infúziós kezelésről?


Az egyik internetes cikk max 48 órán belül ajánlja, nálam már 2 hét sajnos eltelt mióta cseng a fülem és bedugult érzésem van.


Köszönettel

2019. jan. 13. 11:51
nem bírtam szedni..., mellékhatás miatt
15. Jessica32 (válaszként erre: 14. - EneBett)
2019. jan. 13. 09:18
Nekem ugyanez volt, bár szédüléssel kezdődött, amire csak Ginkgo Bilobát meg Betasercet kaptam, majd miután abbahagytam a Ginko-t, elkezdődött az iszonyú fülzúgás, ami kibírhatatlan volt és az ezzel járó kálváriám. Voltam 8 szor legalább fülészeten - fizetősön is - meg jártam Sonoterápiára, de nem lett jobb. Végül a háziorvosom felírta a Nootropilt és Betasercet. Emellett szedtem a Gonko Bilobát, napi 300 mg - ot. A Nootropilból reggel egyet, délben egyet, a betasercből reggel egyet és este egyet. És elmúlt. Teljesen. Kb. 2 év alatt. Most már csak a ginkot szedem, vettem olyat, ami egyben 300 mg, ezt veszem be reggel. Mellé persze multivitamin, C vitamin, halolaj, időközönként magnosolv. Emellett semmi alkolhol, cigi, sok víz és heti 5 ször sportolok, nagyon sokat futok. Ilyenkor az oxigénellátást kell javítani, amire a sport tökéletes. Szóval kitartás. Ezek azonnal nem hatnak és nem 1-2 hónapig kell szedni. Tehát nem igaz, hogy nem fog elmúlni, nekem teljesen elmúlt. Egyébként hihetetlen némelyik orvos. Volt, ammelyik csak rám nézett és közölte, alacsony a vérnyomásom, igyak napi 5 kávét és egy pohár bort és elmúlik. Aha, egy hónap elmentem a körzetihez, hogy lassan rászokom a piára, de a fülem még mindig zúg, segítsen rajtam...
2018. nov. 16. 15:43

Üdvözlet Mindenkinek!

Tegnap voltam fülészeten a régóta fennálló fülzúgásom miatt (ami ellen már több dolgot kipróbáltam). A főorvos asszony megvizsgált/megvizsgáltatott, jó hír, szinte tökéletes a hallásom. Ezt nem is értem, hiszen olyan zaj van mindkét fülemben, hogy altatóval tudok csak elaludni. Olvasni csendben már nem megy, be kell kapcsoljam a rádiót vagy TV-t. Három gógyszert kaptam a főorvosnőtől: Nootropil 1200mg (reggel és délben 1-1), Betarevin 24mg (napi 2x1) és Milgamma neuro 100/10 (napi 1). Azt közölte velem, hogy a fülzúgásom nem fog elmúlni, csak a súlyosbodást lehet megakadályzoni. Ma reggeltől használom ezeket a gyógyszereket az előírás szerint. Szedte már valaki ilyen kombinációban ezeket? Néhány hozzászólás alapján megfordult a fejemben, hogy ma este már abba is hagyom. Vagy várjak még 1-2 hetet, mire esetleg jelentkeznek a mellékhatások? Hetente 3x konditerembe járok, autót vezetek. Minden jó tanácsot örömmel fogadok.

2018. ápr. 9. 20:00

Teljesen,friss "élményem" van a Nootropilos injekcióval.1 héttel korábban,hallás csökkenés és fúlzúgás jelentkezett nálam.Az orvos mivel a fülnél nem talált problémát,keringési zavart gyanítván javasolta a nootropilos infúziós kezelést.Jó 20 évvel korábban már volt hasonló problémám,akkor cavintont kaptam infúzióba ami akkor segített.(20 évig nem volt gond)Nagy reményeket fűztem az újabb infúzióhoz,hátha megszabadít a "szenvedéstől".A mai napon kaptam az elsőt ,vagyis csak félig meddig... Nekem sajnos kijött egy mellékhatás:(immunrendszeri betegségek és tünetek:

Nem ismert: súlyos allergiás (anafilaktoid) reakció, túlérzékenység)

Az infúzió a feléig sem folyt le amikor már jelentkeztek a tünetek először kézremegés majd kicsit később már rángatta az ideg az ujjaimat,aztán jött bőrpír,hólyagok ,rosszullét ,ájulás ...Nem kívánom senkinek sem.Hosszú órák teltek el mire sok sok vénás "koktél" megtette hatását,és most már a saját ágyamba fekhetek igaz úgy érzem magam mint akin átment az úthenger.....Az infúziós kezelés ezzel már nem mehet tovább.Így egyenlőre maradnak a panaszaim.Per pillanat ha másik kezelést ajánlana fel doki ,nem biztos,hogy bele mernék vágni.Senkit nem akarok elriasztani tőle,hisz attól,hogy nekem nem jó másnak még az lehet,és ismerősöktől is pozitív véleményt hallottam róla.

2018. febr. 25. 10:19
Nekem zavartságot okozott,mikor bevettem.Az összes pin kódomat jelszavamat elfelejtettem,s mikor előkerestem ,csak csodálkoztam,ez lenne az.Mintha sose használtam volna,pedig hát évek óta napi szinten.A legdurvább az volt,hogy este sötétben mikor kiakartam szállni a kocsiból,nem tudtam hogy kell ,csak tapogattam össze.vissza a kocsiban. Megnyugtatásul nem én voltam a sofőr.A kézremegés nálam is jelentkezett.
2018. febr. 25. 09:17
Rendszeresen nem szedtem, csak a vizsga napján, a vizsga előtt kb. 1 órával vettem be. Anno a háziorvos javasolta, mert szerinte nyugtató hatása is volt, mindamellett, hogy az agyi ereket tágította. Hát, nem tudom. Tény, hogy nem stresszeltem, de ahogy túl voltam a vizsgán, mindig erős fejfájásom volt, amire meg fájdalomcsillapítót kellett bevenni. Ma már nem biztos, hogy használnám...
2017. nov. 15. 07:56
a NOOTROPIL hatásosságáról: [link]
2013. jan. 30. 10:25

Jó Pár éve írták fel, mikor a járásom bizonytalanná vált. Totál kiütött. Gyomorégés, hányinger, agresszivásig fokozódó viselkedés. Álmatlanság. Bizonytalan mozgás, egyensúlyzavar. Ezek csak a mellékhatások voltak. Igaz már gyógyszert is szedtem mellette. 3 nap után kidobtam. Ugyanis a járásom is romlott tovább, annyira remegett tőle a kezem, hogy a kaját bele lapátoltam az ölembe.

Egy ismerősöm parkinsonra szedi neki bevált.

8. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 8467f36e02)
2012. szept. 5. 17:49

Rosszat nem mondhatok rá.

Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.

2012. szept. 5. 14:04

Csatlakoznék az előttem szólóhoz.

Egy kis memóriajavításra ez azért erős lenne.

Szerintem ezt orvossal kéne megbeszélned, úgy emlékszem receptre adják.

Nekem egyensúlyozóideg gyulladásom/sérülésem volt,szédültem egyfolytában(több hónapig), erre kaptam.Más gyógyszerekkel (értágítók, vitaminok)együtt, nem tudom melyik, hogy hatott külön.

Nem vettem észre memória javulást.

6. Wildy89 (válaszként erre: 1. - 8467f36e02)
2012. szept. 5. 14:01
Szedtem memóriajavításra az államvizsgámkor, hánytam, szédültem, rosszul voltam tőle. Ez az én tapasztalatom, édesanyám is szedte fülzúgásra, neki nem volt baja tőle.
5. 3532273647 (válaszként erre: 1. - 8467f36e02)
2012. szept. 5. 13:51

Szia!

Én nyaki érszűkületre szedtem(emiatt az agyamba se igazán jutott kellő vér).Tablettában nem igazán vált be,évente kétszer 8-10 alkalmas infúzió kúraként hatásos

4. rózi70 (válaszként erre: 2. - Mkriszti81)
2012. szept. 5. 13:50

Ez nem pszicho gyógyszer.....


Én nemrég kezdtem szedni a memorilt (ugyan az, csak más a neve), szintén tanulás miatt,sok tapasztalatom még nincs, csak 1 hete szedem. :)

2012. szept. 5. 13:42
inkább természetes memóriajavítót próbálj, pl. ginkgo biloba
2012. szept. 5. 13:41

nekem az Altzheimer-es nagypapám szedte, tudtommal erős pszicho-gyógyszer :(


biztos szükséged van ilyesmire?

2012. szept. 5. 13:39

A Nootropil az agy egyes funkcióinak javítására (tanulás, memória, figyelem stb.) szolgáló gyógyszer, de leginkább fülzúgásra, szédülésre adják.

Aki szedte, mit tapasztalt? Tanulás, memóriajavítás terén tényleg hatásos?

Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook