Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nők/lányok, akik szeretik a focit fórum

Nők/lányok, akik szeretik a focit (beszélgetős fórum)


23. katuska8 (válaszként erre: 22. - Szimba)
2013. ápr. 8. 11:52

Én talán fél percig láttam őt focizni még a 2006-os VB-n amikor még nagyon nem szerettem a focit és utáltam, hogy akármelyik csatornára kapcsolok, mindenhol csak a VB ment xd Na akkor láttam egy kicsit focizni, meg most a Barca elleni meccsen láttam, hogy ott van a PSG-ben.

(Közben javítom magam, hogy a Real otthon verte meg a Galata-t, nem idegenben, csak összetévesztettem.)

22. szimba (válaszként erre: 20. - Katuska8)
2013. ápr. 7. 08:41

Én még láttam őt focizni is bőven, azért kedvelem, bár apukám szerint nem volt kiemelkedő futballista, de azért a rúgótechnikája nem volt piskóta. :-)

Ma már valóban csak celeb gyakorlatilag. Bár sokszor olvasom, hogy amíg Vic egy csomót dolgozik, ő milyen jól elvan a négy gyerekkell (ami persze vagy igaz, vagy nem :-)), úgyhogy nekem még ebben is szimpatikus.

2013. ápr. 6. 15:08
Egyébként most ugye volt kedden szerdán a BL és a Sport Tv ugye azt reklámozta, hogy a Real Madrid- Galatasaray illetve a Malagá- Dortmund összecsapásból az fogja leadni jövőhéten, amelyik izgalmasabbnak ígérkezik. Na már most a Real 3-0-ra megverte a Galata-t idegenben, viszont a Dortmund- Malaga 0-0 lett. A Real nem is kérdés, hogy tovább jutott. Na most azt nem értem, hogy miért a Real meccs lesz az izgalmasabb, amikor ott már egyértelmű a helyzet. Számomra személy szerint izgalmasabb lenne megtudni, hogy 0-0-ról ki fog tovább jutni. Ennél a helyzetnél én azt érzem, hogy csak azért fogják a Real meccset leadni, mert hát ők a Real Madrid, és itt most a favorit csapatom ellen beszélek tudom, de most ezzel nem értek egyet.
20. katuska8 (válaszként erre: 19. - Szimba)
2013. ápr. 6. 15:02
Én igazából Beckham-et sem bírom. Amikor én elkezdtem nézni a focit, akkor ő már nem focizott Európában. Úgy nőttem fel a focival, hogy őt soha egy meccsen sem láttam, nem is beszéltek róla soha, annyit tudtam, hogy játszott a Manchesterben, utána a Realban, de én inkább csak azokat hallottam róla, hogy ő meg Vic idementek, odamentek, a gyereke milyen divatosan öltözik stb. tehát csak olyanok jelentek meg róla, aminek semmi köze a focihoz. Inkább hasonlít celebre mintsem focistára és én ezt nem csípem. Perze minden focistáról jelennek meg olyan hírek is, aminek semmi köze a focihoz, de Beckham e téren kiemelkedő.
19. szimba (válaszként erre: 18. - Katuska8)
2013. ápr. 5. 14:54
Ibrát én sem bírom! :-) Viszont most "kénytelen" vagyok egy kicsit a PSG-nek is szurkolni, amióta leigazolták Beckham-et.
18. katuska8 (válaszként erre: 16. - Szimba)
2013. ápr. 4. 14:25
A tavalyi EB-n a hollandok kissé csalódást okoztak, bár én nem szeretem őket, de azért egy VB 2.-tól 2 év eltelte után nem ezt várja az ember. Nekem mindig is a spanyol válogatott volt a favrit és úgy érzem az is marad, mert nagyon jó csapatnak tartom attól függetlenül, hogy elsők lesznek-e vagy kiesnek pár fordulóval hamarabb. Nem sok válogatottat szeretek, de a spanyolok mellett a portugáloknak szoktam még szurkolni és most abszolút feljött a kedvenceim közé a német válogatott. Világviszonylatban pedig az Uruguay-i, brazil és argentín válogatottat említeném, bár hozzáteszem, nem szaladok a tv elé ha tudom, hogy ők játszanak. Viszont akiket nem kedvelek azok a svédek. Lehet, hogy csak Ibrahimovic miatt, mert egyébként a falra tudnék mászni tőle.
17. katuska8 (válaszként erre: 15. - Szimba)
2013. ápr. 4. 14:17
Nálam inkább fordítva van, hogy a Manchestert csak Ronaldo miatt szerettem, a Madridot pedig maga a csapat miatt szeretem és nem csak Ronaldo miatt :) Azért azt sajnáltam, hogy a Madrid és a Manchester került össze. Észre lehetett venni, hogy a Madrid nem azt játsza, amit egyébként tudna, Ronaldo meg pláne nem. A tegnapi BL meccsen pedig viccet csináltak a Galatasarayból :D Érzésem szerint több gólt is tudtak volna rúgni, de már ígyis bőven jól állnak :D
16. szimba (válaszként erre: 14. - Katuska8)
2013. márc. 31. 10:04

Én mindig bízom benne, hogy az angolok sokáig jutnak - sosem jön be. :-)

Az EB-fiaskó után most a hollandok is jók, de nem kedvelem őket, ahogy a németeket és a franciákat sem. A spanyolokról már nem is beszélve. Valahogy nem szimpatikusak.

De játékstílusban is az angol jön be, hiába nem olyan eredményes, de legalább nem antifoci.

15. szimba (válaszként erre: 13. - Katuska8)
2013. márc. 31. 09:59

Nálam is így kezdődött a Madrid-imádat! :-)))

De megmaradtam azért a United-nél is.

Nem hittem el, amikor megláttam a BL-nyolcaddöntők sorsolását... A Manchestert mint csapatot talán egy hajszállal jobban kedvelem, Cé miatt viszont a Madridnak is drukkoltam. Az egyik szemem sír, a másik nevet. De most már szerdán hajrá Madrid! :-)

2013. márc. 29. 19:59
Egyébként mit gondoltok a 2014-es VB-ről? Én biztosra tudtam, hogy a 2008 és 2012-es Eb-t, valamint a 2010-es VB-t nyerik a spanyolok, semmi kétség nem merült fel bennem, már az 1. játéknapon tudtam, de most valamiért azt érzem, hogy már nem nyerik ezt is. Nem azért mert lehetetlen egymás után 2 EB-t meg még 2 VB-t is nyerni, de most van egy olyan érzésem, hogy nem lesz meg nekik. Most nagyon eélyesnek látom a német válogatottat. Nagyon jó formában vannak.
2013. márc. 29. 19:53
Én még "csak" 5 éve nézem és szerettem meg, pont az Eb kezdődött és a németek játszottak, a másik csapatot nem tudom már, de a németek nyertek. Nem tudom, valahogy akkor lebírtam ülni és megbírtam nézni egy meccset, pedig előtte soha, onnantól elkezdtem nézni a többi meccset is sorra és akkor kapcsoltam da egyszer, amikor a spanyolok himnusza volt én meg beszóltam, hogy miért nem énekelik ezek a saját himnuszukat? Akkor nagyon unszimpatikusak lettek, de utána persze megtudtam, hogy a spanyol himnusznak nincs szövege. Nagyon megfogott a játékok. Az, hogy mennyire pontosak, gyorsak és tudatosak, mindenki teszi a dolgát stb. Klubcsapatok közül kezdetben a Man Utd. volt a kedvencem, de csak Ronaldo miatt. 14 évesen belé voltam esve :D A Real-t is miatta szerettem meg, de mára már egyáltalán nem a személye miatt és nem csak ő miatta vagyok Reálos. :)
12. Clare (válaszként erre: 5. - Katuska8)
2013. márc. 29. 14:14
A Manchesterért én is odavoltam anno, de szerintem csak D.B. miatt. :)
11. Clare (válaszként erre: 6. - Katuska8)
2013. márc. 29. 14:13
Nem tudom pontosan, valahogy mindig az életem része volt. Még nem voltam 10 éves, amikor én is elkezdtem apukámmal aktívan totózni. :) Akkoriban kezdtem hallani egy fiatal fiúról, aki a Milánban focizott, és nagy-nagy tehetségnek mondták. Na, ő volt Paolo Maldini. Nagyon sajnálom, hogy nem láthattam élőben játszani! Kíváncsi leszek a gyerkőceire, hogy ők is focisták lesznek-e!
10. szimba (válaszként erre: 6. - Katuska8)
2013. márc. 29. 12:03
'79-ben születtem, a '88-as EB döntőre már emlékszem :-)
2013. márc. 29. 11:55

Fradi (apai örökség :)) és Bayern.

bár játszani jobban szeretem, mint nézni :)

2013. márc. 29. 11:10
lassan 20 éve nézem
2013. márc. 29. 11:08
én nagyon szeretem ,de nem a magyar focit. Argenti, Spanyol,Angol, Német, Real Madrid, Brazil,Manchester United
2013. márc. 29. 10:52
Mióta néztek focit?
5. katuska8 (válaszként erre: 2. - Clare)
2013. márc. 29. 10:51
Én magyar focit nem nézek. A klubbok közül Real Madrid amióta csak az eszemet tudom. De ha más országokból is mondani kellene, akkor Olaszból a Milan, Németből a Dorthmund, angoloktól pedig a Manchester. Válogatott pedig a spanyol, szintén amióta csak az eszemet tudom :) Engem sem befolyásol, hogy ki az edző, vagy hogyan állnak, engem egy csapat stílusa fog meg, a játék amivel játszanak :)
2013. márc. 29. 10:51
Manchester United, Real Madrid, Ferencváros és az angol válogatott forever :-)
2013. márc. 29. 10:48

Maglódi TC

Hajrá!

:D

2013. márc. 29. 10:45
Fradi és AC Milan. :) Gyerekkorom óta a kedvenceim, és azok is maradnak. Bárhogy álljanak a bajnokságban, bárki legyen az edző...
2013. márc. 29. 10:42

Sziasztok :)

Mi nők beszélgetünk a fociról? Kinek ki a kedvence, melyig klubnak szurkol, melyik válogatottat kedveli?...stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook