Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nokia N97 mini vélemények, tapasztalatok? fórum

Nokia N97 mini vélemények, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

7. édesmandula (válaszként erre: 6. - A6d5a14c21)
2010. dec. 28. 14:45

jah szerintem is :P bár vmiért a telenornak itthon az összes telefonon nincs igazán lefedettsége, a többi szolgáltatós jól elvan :P a minit viszont nagyon "zavarja" a térerőhiány, van hogy ha leteszem a pultra, a másikon hív a párom, h miért kapcsoltam ki magam??? vagy próbálok hívást indítani, eltelik 7-8mp...ami azért sok, mert ált másfél mp-n belül kicseng a hívott félnél vagy érkezik visszajelzés, de itt semmi, csak a borzalmas bíí és kiírja, hogy nincs hálózati lefedettség (ilyenkor próbálom nem eldobni a "kicsikét", főleg ha minden perces számítós munkáról van szó) ez egy ilyen ház :D anti-mini :D

A wifit vagy megtalálja, vagy nem :P olyankor mérgemben még egyszer rányomom, beírom a kódot és ha már wlan, wlan(1), wlan(2), wlan(3)..stb. 10ig megvan ugyanaz a hálózat, akkor szépen megyek és menüszinten és kitörlöm az összeset :DD nekem bonyolult volt elsőre a menüje, most már értem, de pl. megszoktam a pdaféleségemnél-előző telefonomnál, hogy tudom állítani a fényerőt egy gombbal akár, na ez itt hiányzik, mert éjjel megvakulok netezés közben, olyan fényes :P

6. a6d5a14c21 (válaszként erre: 5. - Édesmandula)
2010. dec. 28. 10:36
akkor elég szar darabot sikerült kikapnod,nekem semmi ilyen problémám nincs vele szerencsére!
2010. dec. 28. 10:32

most is errol netezek :D marciusi szeria, az elejen folyton lefagyott, csak akksikivetelre reagalt, szoftverfrissites segit rajta. A terereje az enyemnek kritikan aluli, es ha mar tul sok a kep, nehezen kapja magat ossze a memoria, lassu...olyan jo kis regi windows-feeling :D de lehet csak az enyem ilyen :P :D

jo a qwerty billentyuzet is, sokkal egyszerubb kommunikaln, bar z-y es az ekezetes betuk elokuncsorgasa nekem zavaro

ennyi.

A zold gomb neha automatizalja magat ha nincs lezarva a billentyuzet es akkor ha zaj van, felhiv valakit akirol ugy gondolja a nevet mondtam :DD

2010. dec. 28. 09:59
szerintem egyáltalán nem lassú!Nekem semmi bajom vele,pedig sokadik telefonom.Én sokáig samsung párti voltam,ezt a telót ajándékba kaptam meglepetésként,de nem bánom!
3. vfruzsi (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2010. dec. 28. 09:46
Nem lassú az operációs rendszere? Mert mindenki azt ócsárolja, hogy a Symbian rossz,lassú és ehhez hasonló dolgok
2010. dec. 28. 09:43
május óta van meg,én nagyon szeretem!
2010. dec. 28. 09:41
Nokia N97 mini vélemények, tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook