Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nokia 2730 classic. Valakinek van ilyen telefonja? Mi a véleményetek róla? fórum

Nokia 2730 classic. Valakinek van ilyen telefonja? Mi a véleményetek róla? (tudásbázis kérdés)

2010. aug. 20. 10:30

Akkor azt hiszem erről lemondok..

Az ára miatt fogott meg..( kézbe fogtam egyet, hát olyan üresnek éreztem...

Samsung 5230-ast nézegetek most,

Valaki tudja esetleg, hogy ha én fehéret szeretnék, akkor pannon szerez-e fehéret? mert árban ott a legjobb, viszont csak fekete v. pink van..:(

2010. aug. 17. 21:33
Értem:( én is nokia párti voltam, aztán ajándékba samsungot kaptam, nem lett a szívem csücske..... most sajnos ez is megérett egy cserére, nézegettem a nokiákat, de sok helyről hallottam hogy közel sem tartja már a minőséget, mint régen..:( teljesen tanácstalan lettem:(
2010. aug. 17. 21:29
Nekem ilyen van, nem igazán szeretem.:( De amikor megvettem sürgősen szükségem volt egy kártyafüggetlen telefonra, és ez volt nekem akkor a leggyorsabb megoldás. Műanyag érzés, nem a szivem csücske, pedig Nokia párti vagyok:O).
2010. aug. 17. 21:27

Nekem van, két hónaposan lefagyott, elveszett rajta 9 év telefonszám gyűjteménye, aztán rá egy hónapra megint, akkor teljes belsőség csere lett.


Azóta rendben van. Egy hónapja.

2010. aug. 17. 21:22
Nokia 2730 classic. Valakinek van ilyen telefonja? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook