Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőként is zavar, a pont vessző nélkül káráló nő. A visító... fórum

Nőként is zavar, a pont vessző nélkül káráló nő. A visító... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. syria (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. aug. 20. 09:04
Ugye, hogy az legjobb pihenőhely? 😁
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. aug. 19. 18:46
Történt.Vegre csend volt
8. LBO
2022. aug. 19. 17:04

Idei nyaralásunk alatt jártunk úgy, hogy egy nagyobb csoport, egy pesti cég alkalmazottai érkezetek a hotelbe. Na azok amit rendeztek első éjszaka 🤦🏻‍♀️ hiába szóltak többen is a recepción, nem tudtak mit tenni.

Másnap a reggelinél a férjem odament a "nagyfőnökükhöz" és szépen, udvariasan elküldte őket a pics@ba. Aznap éjjel csend volt, harmadnap reggel pedig olyan csendben távoztak, szerintem még levegőt sem mertek venni.

Hát a kis t.k.m fog az ilyenekkel finomkodni.

7. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 14:15
A recepcióra menj. Ha ilyen zavaró, intézkedni fognak. Vagyis kellene..
6. globus (válaszként erre: 5. - Syria)
2022. aug. 19. 11:52
Terasz nélkül is 🙂
5. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 11:38
Az ilyenek miatt nem járok nyaralni 17 éve. Kiválóan nyaralok a hátsó teraszunkon, mert megérdemlem. 😁
2022. aug. 19. 10:31
Nem tudom, milyen helyen vagy hol vagytok, de általában van tulaj vagy recepció vagy hasonló. Ott lehet szólni. Szerintem nem vagy köteles üdülés alatt más hangoskodását hallgatni.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 19. 07:12

Sajnos a legtöbb esetben ilyenkor semmi nem történik, maximum egy kicsit abbahagyja. Rosszabb esetben még be is szól, hogy ő is kifizette a szállást, és azt csinál, amit akar :(.

Nem tudtok szobát cserélni?

2022. aug. 19. 06:53
És mit szólt? Abbahagyta a visítozást?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook