Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nők milyen androidos appot használnak? fórum

Nők milyen androidos appot használnak? (tudásbázis kérdés)

9. Angelgirl8588 (válaszként erre: 8. - Angelgirl8588)
2013. márc. 3. 23:28

*torna app

*Libra


Bocsi a hibákért, csak most vettem észre :)

2013. jan. 13. 13:52

Felkerült még egy akku töltöttségét százalékban mutató app; egy ébresztő (Alarm Klock); egy tona app (offline, a nevét nem tudom, Buttock van alá kiírva); egy olyan, ami óránként csippan egyet (Caynax Hourly); Digital clock; Liba (fogyni akaróknak jó :)); LoveCal (ez 18+ ;)) és egy MyProfiles, ami arra jó, hogy egy általam beállított időpontban bekapcsolja a repülős módot, reggel meg kikapcsolja.


Ingyenkönyv - magyar, és csak a könyvek letöltéséig kell wifi vagy net.


SeriesGuide - sorozatfanoknak ajánlott. Be tudod jelölni, hogy melyik sorozat hanyadik évad hanyadik részénél tartasz, és a következő rész vetítési idejét is mutatja.


Whatsapp - wifi kell hozzá. Sms szerű, vagy inkább msn... Akinek van whatsappja, azzal tudsz ilyen formában beszélgetni. Üzenet elküldésénél 1 pipa, hogy el van küldve, 2 pipa, hogy az illető megkapta. Képeket/fájlokat is lehet küldeni. Én nagyon szeretem, öcsémmel nagyon sokat beszélünk így :)


Zedge - képek, hangok, játékok és egyéb telefonra való dolgok letöltése közvetlenül a telefonra (neten zedge.net)

2012. dec. 24. 20:55

Flower calendar - jópofa meensi naptár

MX Player - bármilyen videoformátumot lejátszik

Opera böngésző

Zseblámpa - sokszor használom

Angol-Magyar szótár (offline)

Cool Reader - Ebook olvasó

Igo Primo - GPS

QR Droid - QR kód olvasó

Runkeper - Futáshoz GPS, méri a távot, sebességet

2012. dec. 24. 20:32

womanlog

időjárással kombinált óra

horoszkóp

2012. dec. 24. 20:24

Nekem van clock sync - pontos időt tudja beállítani, közben kell a wifi.

Mit főzzek ma? - minden nap (jó esetben :D) új receptek.

Water your body - óránként jelez, ha nem iszol eleget.

Zseblámpa - nem kell magyarázni :)

Névnapo - szeretem tudni éppen milyen névnap van, akkor is, ha nem vagyok naptár közelben :)

Private diary - kóddal védhető, ha olyat akar feljegyezni, ami személyes.

Képszerkesztő volt, de már nincs... Érdemes keresni valami fájlkezelőt. Akár Total commander, vagy nekem file manager van, hasonló a TC-hez.

Kb ennyi :)

2012. dec. 24. 20:22

WomanLog

koponyeg.hu

névnap és dátum

naptár app.

holdfázis app.

2012. dec. 24. 19:58
csak arra akartam célozni, hogy attól, hogy valaki nő, még nem biztos hogy horoszkópos meg nők lapjás app kell neki (nekem sincs pl, nem is lesz:))
2012. dec. 24. 19:57

hát az nagyban attól függ, hogy mi az érdeklődési köre:)


itt kaphatsz pár ötletet [link]

2012. dec. 24. 19:49

anyum kapott tolem androidos telot,milyen progit ajanlotok amit feltennek ra neki?


horoszkopot es nok lapja cafe-progit talaltam...meg esetleg valmi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook