Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőiesen - x kg felett: ) fórum

Nőiesen - x kg felett: ) (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 16. 00:50
Na ,most figyeljtek! Nég gyereket szültem, 169 cm és 65 kg körül vagyok. Most volt hasplasztikám is és szerintem arányos vagyok, mell, csípő kb. egyezik. Erre a régi főnönököm,akivel már dolgoztam, kilenc év után újra felvett dolgozni, beszól, hogy híztam legalább tíz kilót. Ez képtelenség, mert akkor legjobb indulattal is 62 kg voltam. Azt is közölte, hogyha nem így néznék ki, ahogy, nem vett volna vissza. Most még azt is hozzá kell tennem, hogy azóta sokat kondiztam és nőtt az izomtömegem is, ezáltal tömörebbnek hatok, de szerintem olyan sportosan. Ez a mai világ!!! 42 éves vagyok. Még örülhetek, hogy nem dobott ki, mondjuk, ha tényleg híztam volna többet. Hazafelé meg mit látok a legújabb H&M kollekció reklámján? Egy szó szerint csont és bőr, se melle, se combja, se feneke kábítószeres tekintetű 20-nak sminkelt 16 éves fotóját! Ekkora tahó, bunkó férfiak is vannak! Csodálkozunk, hogy nincs önbizalmunk? Ha bele gebedek, akkor sem leszek már 53 kiló, mint 22 évesen, de nem is akarok múmiának kinézni! Mert ebben a korban, ez lenne az eredmény!! Ezek után megfontolom, hogy van e más állás lehetőségem!!
2010. ápr. 15. 23:45
Én 179 cm vagyok és 80kg de leszeretnék fogyni! Mindig úgy látom hogy a vékonyabb lányokon jobban mutatnak a ruhák mint rajtam :( De lehet csak önbizalom hiány minden olyan nőt becsülök aki súlyfelesleggel is önmaga tud lenni és k..va jól tud kinézni!!!;)
14. Anda39
2010. márc. 23. 12:53

A 160 centimhez 40-es méretet hordok, szóval van rajtam is felesleg. Szerencsére "nőiesen" oszlik el, erre fektetem a hangsúlyt. Sokszor vagyok szoknyában - vagy egyenes fazonút, vagy harang szabásút hordok. Az a lényeg, hogy derékban, csípőben passzos legyen, különben karalábé leszek. Szeretem a kötött felsőket, amik alakkövetőek, általában V kivágással, hogy nyújtsanak. Egy szép nyaklánc, a felsővel harmonizáló színű harisnya elég ahhoz, hogy ne legyen snassz az öltözet.

Szeretem a színvonalas turkálókat, mert ott jó minőségű, egyedi, és rám való! holmikat kapok.

13. cel (válaszként erre: 11. - Msforrester)
2010. márc. 23. 12:06
A nők itt is csinosnak, nőiesnek tartják magukat bizonyos súly felett is, csak a gyártók nem. Valamire való, csinos fazont nem látni az üzletekben. Kapnak ugyan egy keveset, de azt kapkodják el legelőször a vásárlók, talán pult alól hozzá lehet jutni egy jobb darabhoz. A minimál méretből, alig 34- es, dúskálni lehet.
2009. aug. 24. 18:32

168 cm vagyok 75kg, de nem kövér, L-es méretet hordok, kínaiba XL-es, egyébkét 42-es. Arányos vagyok ezért nincs olyan problémám, hogy derékban jó csípőben nem stb... nekem a legnagyobb gondom h általában a felsők mellben kicsik :) Imádok csinosan öltözni, nőcisen, magassarkú Forever! :)

ne legyen szűk a nadrág,se a felső, a pólók mélyebb v kivágásúak legyenek, az megnyújt, nadrág (huh ez nehezebb ez alaktól függ) szal aki ducibb az trapézgatyát tegye tiltólistára, a magas hosszúlábú egyedeknek ajánlott, mert a trapéz aljtól rövidebbnek tűnik a lábad. Én egyenesszárú gatyókat hordok (nem répát!) egyenesszárú:fenéken combon feszes térdtől lefele ugyanolyan széles mint térd felett, tehát nem feszül a vádlin. Régebben azt hittem h a bőgatya v a trapéz jobb, de nézegettem a képeket és olyan voltam mint egy törpe :) magassarkú is sokat dob rajtam asszem.

Turis cuccokat imádom én is ott vannak a méretemben és egyediek is!

11. msforrester (válaszként erre: 10. - 99b49fd80f)
2009. júl. 28. 21:14
Mondjuk pestieknek van ötletem, de kicsit én is utálom, hogy van műszálas kínai választék, meg nagyidizájn. Én egyébként a turiban szoktam nagyon jókat találni, látszik, hogy az angoloknál a mi méretünkben még embernek tartják magukat a nők. Télikabátból nagyon jót fogtam ki például.
2009. júl. 28. 20:00

Sajnos a legnagyobb gond valóban az, hogy a ruhaméreteket már nem használják. Egyméret, meg az S, M, L, XL és a több XL.

Na ebbe nagyon nehéz megtalálni a ránk valót.

Rajtam 5 kg felesleg van, de sokak szerint van 10 is. Szerencsés vagyok, mert eloszlik rajtam, és így is nehezen kapok ruhát magamnak. A nadrág ha deréjba jó, akkor csípőbe nagy. Szoknyát már nem is veszek. A felsők pedig általában rövidek és túl szűkek. Én tudok varrni, így ha kapok jó anyagot, mert ezt sem lehet ám kapni, akkor varrok magamnak nadrágokat, szoknyákat, sortokat, felsőket, és ruhát is. Van, amit meg kell vennem pulcsi, kardigán, blézer, télikabát. Ezek vásárlásával is mindig szenvedek, hiszen vagy kicsik, vagy nagymama stilusuak, vagy nagyon drága.

2009. júl. 28. 18:27

Én 170 centi vagyok és 85 kiló, de egyáltalán nem érezném rosszul magam, és szerintem a kevéske magyar varrónő és butikos még gyárt ránk való ruhákat.

Engem leginkább anyósom tesz mostanában tönkre a rosszindulatú beszólásaival, miszerint dagadt vagyok és ronda a derékig érő hajam, és egyáltalán nem érti, miért vagyok olyan nyugodt.

Próbálnám leszarni, de egyfolytában ezen lovagol, most már nagyon ott vagyok, hogy elküldöm a p-be, tisztelet ide, anya oda.

2009. júl. 28. 18:24

Sajnos sok mindentől függ, hogy a bizonyos magassághoz, mennyi az a felesleg, amivel csinosan lehet öltözni.

Én azt tapasztalom, hogy a ruha mérete nagyon fontos. Nem szabad kicsinek lennie pl. a nadrágnak. Ha a nadrág csípőben/derékban bevág, akkor a legvékonyabb alkatú nő is daginak tűnik.

Tehát az első lépés a megfefelő méretű nadrág, szoknya. Aztán a felsőknél nem jó a túl bő és a túl szűk és rövid sem. Érdemes egy kicsit karcsúsított felsőket viselni. Ha valakinek súlya ellenére a lábai szépek, akkor azt érdemes mutogatni, de nem túl rövid szoknyába/nadrágba.

Láttátok a popdaráló című zenés műsort?

Abba volt egy énekes lány, aki elég termetes volt, de nagyon csinos és nőies volt.

Lehet csinos és nőies a felesleggel rendelkező nő is! Nem szabad elkeseredni!

2009. júl. 28. 17:57
én 170 cm vagyok és 70 kg. nem látszik rajtam csak az a baj hogy széles a csípőm.
2009. ápr. 19. 20:08

Na, ja, ha 70 kg. és 170 cm. az kimondottan arányos!

De nézz meg Engem, 158 cm. mély és 77 kg. vagyok!

Csinosan öltözködik, és még ráadásul 20 éves!

Köszi a tippet, azonnal elkezdek nőni :o)

2009. ápr. 19. 19:26

Szerintem akár 70 kg felett is lehet valaki nőies!

Ha magas és csinosan öltözkösik...

2009. ápr. 18. 09:10
Húúú eléggé érdekelne, meg persze az is hogy mindez mennyiből?
3. **Rita** (válaszként erre: 1. - Danatus)
2009. ápr. 18. 08:57
Attól függ mennyi az x?
2009. ápr. 18. 08:56
Na, erre Én is kíváncsi lennék :) :) :)
2009. ápr. 18. 08:53
Nőiesen - x kg felett- de hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook