Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőies ruhák fórum

Nőies ruhák (beszélgetős fórum)

2021. febr. 21. 23:16
A fehéret meg úgy eleve utálom. Nincs is nagyon semmi fehér cuccom. Max alsónemű. Vagy trikó.
13. a97b9a4e4e (válaszként erre: 12. - Channa*)
2021. febr. 21. 23:15
Nálam a natúrszínek nem nagyon jönnek szóba, mert sápasztaak nagyon, csakis az erősebb színek, fekete, bordó, sötétkék ilyenek. A sötétkék annyira nem jön be ruhába, feketét azt eleve kizártam, ez a meggypiros szín viszont nagyon tetszik. Egy fekete blézerrel már nem lenne olyan feltünő.
12. Channa* (válaszként erre: 11. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 21. 22:58

Tehát, pirosat azért nem veszünk fel, mert akkor eltereljük a menyasszonyról a figyelmet, hiszen egy piros ruha nagyon feltűnő.


Feketét azért nem mert az a gyász színe.


Fehéret meg azért nem, mert az a menyasszony színe;)


Van még pár szín, ami szóba jöhet.

Én utoljára bordót vettem fel.


Illetve kéket szoktam vagy törtfehéret.


Pedig az S méret annyira nem kelendő mint az M és az L. Érdekes...

11. a97b9a4e4e (válaszként erre: 9. - Channa*)
2021. febr. 21. 22:39
Áh, pedig olyan szép ruha. Van feketében is, de az nem tetszik. Ennek meg olyan szép meggypiros színe van. Nem is annyira piros, inkább olyan bordóspiros. De már eldöntetett a kérdés, mert elfogyott az s-es méret, máshol meg nem találok ilyet.
10. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 17:34

Múlt évben hasonlóan jártam. Elmentem májusba, hogy veszek szandált, és csak csizmák voltak mindenhol.


Gondoltam megkérdezem, hogy mi történt? Mondták, hogy ők is zárva voltak....


És tényleg! De nekem ez eszembe sem jutott.


Idén nem voltak zárva, de szerintem nem is vásárolnak az emberek annyira, és igen, foghatjuk arra, hogy sokan ho-ban vannak és úgy gondolják, hogy most még kibírja ezt a telet, ezt a pár hetet, stb.


Én is így voltam most. Nem vettem csizmát sem, bakancsot sem, szandált sem és új farmert sem, mert úgy gondoltam, hogy ezen a télen bemegyek kb. 10-12 alkalommal és kocsival, így mi fenéért vegyek újat? Simán jók még erre a néhány alkalomra. Sőt! Az sem lett volna feltűnő, ha pizsibe vagy mackó nadrágba megyek be, mert senkivel nem találkoztam.:D


Mondjuk nyári ruhákat varrtam magamnak múlt évbe és vettem is vagy 3-4 db-ot, és bosszantott, hogy nem is vettem fel egyiket sem, mert egész nyáron ho-ban voltam. Nem baj, idén lesznek ismét új ruháim:DDD


A vásárolt sortokat viszont nagyon sokat hordtam:D


Arra azért kíváncsi lennék, hogy a mackó nadrágok és a pizsik kereslete emelkedett e?:DDDD

9. Channa* (válaszként erre: 3. - A97b9a4e4e)
2021. febr. 21. 17:24

Pirosat nem veszünk fel esküvőre!

Nem illik! Mindenki téged bámul majd nem a menyasszonyt!

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
2021. febr. 21. 16:07
Érdekes pedig, hogy már augusztus közepén kipakolják a csizmákat (pedig nyár után először ősz jön, csak azután tél), de egy héttel tavasz előtt még semmi.
2021. febr. 21. 14:56
Szerintem sincs még tavaszi kollekció.
6. Auróra2010 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 14:43
Home officen vagyok, majd ha dolgozom, akkor veszek újakat, de szinte pénzkidobás, mert nincsenek elhasználódva a ruháim és nem is állnak rosszul
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 14:00
Szerintem még nincs tavaszi kollekció, 1-2 hét múlva próbálkozz.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Auróra2010)
2021. febr. 21. 13:54
Elvileg nekem is van, de én néha azért is vásárolok, mert megérdemlem. :-)
2021. febr. 21. 13:49
En is kineztem fashiondays-en egy piros rucit eskuvore, aztan mara virradora elvittek belole az osszes kisebb meretet. Lehet noisebb ruhakbol nem olyan sokat rendelnek, aztan gyorsan lába kel.
2021. febr. 21. 13:45
Gondolom hogy a covid miatt van, kisebb a kereslet, kevesebb a kinálat. Régebben több ruhát vettem az egész családnak, most, a márciusi h.o óta magamnak férjemnek semmit, fiunknak egy két divatosabb darabot. De korábbi évekről vannak jó cuccaim, meg nem is nagyon érdekel a legutolsó divat.
2021. febr. 21. 13:24

Sziasztok!

Előrebocsátom, nem ez a legnagyobb problémám, de tegnap a lányommal, férjemmel elmentünk szétnézni egy plázába, mert férjnek szülinapja, a jány jó jegyeket hozott, nekem nehéz hetem volt, ezért gondoltuk, megérdemlünk egy kis kényeztetést.

Valami csinos, már tavaszi ruhaneműt szerettünk volna találni magunknak, de egyrészt minden tele volt még a télről bent ragadt árukészlettel, ami pedig új volt, az is fantáziátlan, max tizenéveseknek való holmi volt.

Csak egy példa, bár nem a kedvenc boltom, de jó kompromisszum, mert a kamaszlányom, én is szoktam néha találni valamit: a HandM tele volt kapucnis felsőkkel, ott is, ahol régen blúzok, blézerek lógtak, a férfirészlegen ugyanez pepitában, pasztell színekben, így még a szokás szerint otthon maradt kamaszfiamnak sem mertünk semmit venni, mert ilyen színeket nem vesz fel.

Szerintetek ez a covid miatt van, mert mindenki otthon ül pizsiben vagy melegítőben, vagy ez lesz kizárólag a divat idén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook