Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Női testben fórum

Női testben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Női testben

2011. okt. 25. 10:23

Nagyon tetszett a cikked, jó volt olvasni.

Öröm, hogy így élted meg nőséged szakaszait.

2011. okt. 25. 10:06
Ja, most nézem, a képen nem én vagyok. :D
2011. okt. 25. 09:40
Köszönöm mindenkinek! :)
10. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 1. - Golyorago)
2011. okt. 22. 23:03
Tetszett, amit írtál. Én is hasonlóan érzek. Megváltozott a testem, de nem érdekel. A bőröm vesztett rugalmasságából bár a hasam lapos bikinit nem vennék fel. Szépnek érzem magam így is:) sőt, bókokat is kapok!
9. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 8. - Biber)
2011. okt. 22. 22:50
Nyugi, ne várj csodát 3 hónap után! Hova sietsz, talán a kifutóra?:) legalább még fél év, szépen le fog menni a hasad. Most inkább a kicsire koncentrálj.
2011. okt. 21. 14:20
Tetszett amit irtal.A kislanyom most 3 honapos csaszerral szültem es ami azt illeti nagyon nemvagyok megelegedve önmagammal.Egyszerüen nemtudom elfogadni azt,hogy a hasam olyan nagy mint ha meg mindig terhes lennek es egyszerüen nemtudom,hogy mit tegyek.Ismet tornaszok mint a terhessegem elött de ugy tünik,hogy semmi eredmeny.Szeretnem visszanyerni a regi alakom,habar tudataba vagyok annak,hogy sosem lessz olyan mint volt.Megis ha van valakinek egyaltalan ötlete akkor szivesen fogadom.
2011. okt. 21. 11:33
Gratulálok, nagyon tetszik az írásod !!! :)
2011. okt. 21. 11:15

"Mert mi, nők szépnek születtünk, és szépek is vagyunk egész életünkben. Csak meg kell látnunk magunkban ezt a szépséget, első lépésként azzal, hogy elfogadjuk a változást."



Nagyon szép cikket írtál :) és ezek az utolsó sorok, még meg is ríkattak...én is egyfajta változáson megyek most keresztül...bár én inkább lelki változásokon, mint testin....de köszönöm szépen hogy ezt így megfogalmaztad :)

2011. okt. 21. 10:56

Naon szep iras!

Eppen ezen gondolkozom mostanaban es en is ilyesmi kovetkeztetesre jutottam. Bar meg nem szultem!


Tovabbi jo egeszseget kivanon gyermekednek es neked!

Es kivanom,hogy legy elegedett orokre onmagaddal,akarhol is fogsz tartani az evekben :)

2011. okt. 21. 10:52
:-)
2011. okt. 21. 10:01

Tetszett a cikked, különösen az utolsó szavak: csak el kell fogadni a változást. Elvégre ruhában járunk, ami ápol és eltakar. Egy idő után már nem miniszoknyában, ujjatlan, átlátszó, haskivan pólóban grasszálunk az utcán, hanem nadrágban, térd körüli szoknyában zakóval, hosszított aljú, ujjú blúzban, stb. és már meg is van oldva a gond. Ami alatta van, már nem érdekes, mert nem látszik. A csomagolás a lényeg. Szeretteink pedig nem azt nézik, hogy deformálódik a kezünk (mondjuk a sok munkától), vékonyodik a bőrünk. Kit érdekel! Mi már megértük a fiatalok éveit, de hogy megérik-e a miénket, kettőig sem biztos!

A bornak, sajtnak, nőnek érnie kell! Minden kornak megvan a maga szépsége. Persze jó volna a mostani állapotomat konzerválni. Mindent meg is teszek érte, de nem álldogálok a tükör előtt meztelenül és nem azon bánkódom, hogy milyen a lábam, a pocakom, nem nézegetem árgus szemmel a mosolyráncaimat, az szürkébe forduló hajamat.

Méltósággal elfogadni az éveket! Ennek örülni kell! És itt a pont!

2011. okt. 21. 09:43

Mi nők nem vagyunk egyformák ez nyílvánvaló és az is tény szülés után megváltozik a testalkatunk.

A hiú gyengébb nem rögtön olyan szeretne lenni, mint annak idején. Én azt tapasztaltam nekem már két felnőtt lányom van, de annak idején szépen lassan leadtam a felesleges kilókat. Az anyaságnál pedig nincs csodálatosabb érzés mikor egy aranyos gyermeket egy pici emberkében gyönyörködhetünk és figyelemmel kisérjük fejlődését, neveljük sok szeretettel és gyengédséggel. Üdv.Ágnes

2011. okt. 21. 09:23
Mondhatjuk, hogy szerencsés alkat vagyok. Kislányom 8 hónapos, és ennyi idő alatt sikerült elfogadnom az "új" testemet. Szülés után pontosan tudtam, hogy sosem lesz már olyan, mint volt, és ha most azt állítanám, hogy egy pillanatig sem bánkódtam miatta, akkor azt hiszem, hazugság vádja érhetne. Elmesélem, hogy is jutottam arra a pontra, ahol most vagyok.

Ugrás a teljes írásra: Női testben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook