Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Női sofőrök... fórum

Női sofőrök... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 11. 10:33
Ma én is hülyeséget csináltam.Két sáv kanyarodott és én a belsőbe kicsit nagyobb ívben kanyarodtam.Nem lett semmi baj,amikor mellém ért elnézést kértem.Ő is nő volt.
54. bizsu67 (válaszként erre: 53. - Tixtina)
2011. okt. 10. 08:42
Legközelebb rugd fel azt a hülyét...
53. tixtina (válaszként erre: 52. - Katus3)
2011. okt. 7. 22:59

Igen,ez nálunk is előfordult párszor.

Viszont ,kerékpárossal is találkoztam már körforgalomban velem szembe jönni-ráadásul középen tekert-nem zavartatta magát:DD

52. katus3 (válaszként erre: 48. - Tixtina)
2011. okt. 7. 18:59
Múltkor mentünk vásárolni,és a Maglódi körforgalomban egy bácsi simán befordult balra!!! Még indexelt is. Jött szembe egy autó,beállt elé és nem engedte tovább menni forgalommal szembe. Láttuk az arcán,hogy abszolút nem érti a helyzetet...
51. féknyom (válaszként erre: 9. - Secret!)
2011. okt. 7. 00:41
Te miről beszélsz, miért kellene nekem bemenni a belsőbe? Aki besorol, annak nem véletlen van ott a macisajt.
50. tixtina (válaszként erre: 49. - Ditta67)
2011. okt. 6. 22:34

Így van.-Hát velem rossz lóra tettek-jól esik látni a rémületet az arcukon,mikor befing..-om őket.

Ez a típus megérdemli-:)

Vannak azért normálisak is köztük.

Aztán most front van,ilyenkor lelassulnak a reflexek,még rosszabb a forgalomban közlekedni.

49. Ditta67 (válaszként erre: 48. - Tixtina)
2011. okt. 6. 22:16
Velem sokszor udvariatlanok a pasik.Látják,hogy nő vezet és úgy érzik meg kell mutatni,hogy ők jobbak/még az autóm szemmel látható erőfölényét sem veszik figyelembe/.
2011. okt. 6. 21:50

Megint becsorgott elém egy hapsi a körforgalomba:O

Két hét alatt már harmadszor-:OO Látja,hogy jövök ezerrel-/50/-és lazán beteszi nekem az orrát.

Tán ,több embernek kéne szemüveg:DDD

Vagy menne BKV-val:D

47. doxikri (válaszként erre: 46. - Katus3)
2011. okt. 6. 20:08

A biciklisek amúgy is a "középső testvér" megítélésbe esnek. A gyalogosok nem foglalkoznak velük, az autósok nem veszik őket figyelembe.

Nyáron sokat bicikliztünk Balatonon, volt módom tapasztalni! :(

46. katus3 (válaszként erre: 47. - Doxikri)
2011. okt. 6. 20:03
Ó,én egyik reggel mentem melózni bicajjal,és az utcánkban( 30-as tábla van végig) egy autó úgy húzott el mellettem,hogy centiken múlott az,hogy nem lökött el.Ment legalább 80-al. Mindez azért,mert szemben már jöttek,és még ki akart előzni...
45. doxikri (válaszként erre: 44. - Tixtina)
2011. okt. 5. 11:28
:)
44. tixtina (válaszként erre: 43. - Doxikri)
2011. okt. 5. 09:03

Ez is igaz.

A gyerek ovistársának az anyukájának van egy nagyon cuki kis autója-annyira egyedi,nagyon megtetszett.

Mikor említettem neki,hogy milyen jó-elfér vele bárhol-akkor azt mondta-"Igen,egy kamion alatt is jól elfér":oo

43. doxikri (válaszként erre: 41. - Tixtina)
2011. okt. 5. 08:02

Itt, ahol én lakom, soka kamion. Így is állandóan szórakoznak az emberrel, nagyon észnél kell lenni!

Kis autóban úgy érezném magam, mint a kisegér az elefántok között.

2011. okt. 5. 05:42
Én nagyon félek a kisautóban, mert nem vesznek észre pl. a buszvezetők, ha mögöttük állok...
2011. okt. 4. 23:57

Nem szeretem a nagy autókat,bár eddig mindig kombim volt-férjem ragaszkodott hozzá,hogy ha megyünk nyaralni,két gyerekkel-akár külföldre,lehessen jól megpakolni.

Csak egy a gond-nem megyünk::OO

Nekem városi használatra kell,és kisebb autóval könnyebb parkolni-kisebb helyre be lehet préselni:D

40. Ditta67 (válaszként erre: 35. - Doxikri)
2011. okt. 4. 23:49
Hogy neked milyen igazad van,én is a nagy autókat kedvelem!Lehet benne pakolni és ha baj van jobban megvéd mint egy pici.Az úton is jobban tartanak tőle.Kényelmesebb és mivel sokat vagyok benne,el nem képzelnétek miket tartok az autómban.Víz,bicska,váltás fehérnemű,poroltó,oxigén/újraélesztéshez praktikus/,cérna stb.A férjem szerint túlélő táborba simán elmehetnék vele.
39. doxikri (válaszként erre: 38. - Katus3)
2011. okt. 4. 23:11
:)
38. katus3 (válaszként erre: 35. - Doxikri)
2011. okt. 4. 19:08
Sziasztok! Ez valahogy nálam is így történt, eleinte féltem,hogy kettétöröm a kormányt,vagy kiszakítom a váltót. Ma már nincs gond, rájöttem hogy nem is olyan megtanulhatatlan dolog a vezetés. Ja és még udvarias is vagyok,elengedek és megköszönök...:-)
37. doxikri (válaszként erre: 36. - Koralia)
2011. okt. 4. 15:18

Én nagyon szerencsés voltam, mert a férjem kipróbáltatott velem szinte minden autótípust.

(megtehette, mert annak idején egy használtautó telepen dolgozott). Talán egyedül Wartburgot és Polski Fiatot nem vezettem. Ha bármi hülyeséget csináltam, nem üvöltött, nem vette el a kormányt, hanem megbeszéltük. Sokszor nem azért vezetnek a nők rosszul, vagy rosszabbul, mert nők, hanem mert a férfi, aki tanítja őket, nem tud az ő fejükkel gondolkozni.Türelmetlen velük és ezt a türelmetlenséget vetítik át a saját vezetési stílusukra. Én így gondolom, de hozzáteszem ez az én véleményem és nem biztos, hogy igazam van.

36. Koralia (válaszként erre: 35. - Doxikri)
2011. okt. 4. 15:07

Én ilyet sosem éreztem, amellett hogy persze én is követtem el hibákat.

A kocsi nagyságától én is féltem de szerencsés vagyok mert 2 db kocsi van otthon 2 mérettel így hamar megbarátkoztam a nagyobbal is :-)

35. doxikri (válaszként erre: 34. - Koralia)
2011. okt. 4. 15:04
Amikor elkezdtem vezetni, én is azt gondoltam, hogy minél kisebb autóban, lehetőleg a motorházon ülve, úgy hogy a lábam a kuplungon van, az a legbiztonságosabb. Aztán ahogy rájöttem a vezetés ízére, szépen levettem a lábam a kuplungról, lemásztam a motorháztetőről az ülésbe és visszaállítottam a messzi távolba, sőt még az autóm is nagy lett, kombi. És rájöttem, hogy így egyszerűbb!! :)
34. Koralia (válaszként erre: 30. - Doxikri)
2011. okt. 4. 14:59
azt hiszik jobban látnak pedig pont nem.....
33. doxikri (válaszként erre: 31. - Csgybzs)
2011. okt. 4. 14:59
Akkor......
32. doxikri (válaszként erre: 27. - Csgybzs)
2011. okt. 4. 14:59

Amúgy azt sem mondtam egy szóval sem, hogy többször húztak fel a női sofőrök! Ezt te magyarázod csak.

20 éve vezetek napi rendsterességgel és elég sokat. Volt módom tapasztalni mindkét fél hiányosságait, beleértve azt is, hogy valószínűleg én sem vezetek tökéletesen! Mielőtt ebbe is belekötnél..........:DDD

2011. okt. 4. 14:56

"Én nem is feltétlenül az udvariaságoot hiányolom, hanem a vezetési ismereteket inkább és szerintem az udvariatlansággal inkább ezek hiányát próbálják leplezni. "


Elnézést, akkor én nem értem, amit írtál.....

30. doxikri (válaszként erre: 28. - Koralia)
2011. okt. 4. 14:56

:))

Eszik a perecet. Így tényleg nem lehet vezetni!

29. doxikri (válaszként erre: 27. - Csgybzs)
2011. okt. 4. 14:55

Még egyszer írom: nem azt mondtam, hogy aNŐI sofőrök kevésbé tudják a szabályokat!!!!!!

Nehéz?

28. Koralia (válaszként erre: 25. - Doxikri)
2011. okt. 4. 14:48

Te jó Isten......


Én még azt a női sofőrt bírom, és IGEN ebben valóban a nők vezetnek aki teljesen előre dőlve a kormányba kapaszkodva vezet...na ez az igazán baleset veszélyes...és igen pedig az oktató is elmondja hogy be kelllátnod egy nagy perifériát ahhoz,hogy időben reagálj, na aki így be látja ....azt megnézném...

27. csgybzs (válaszként erre: 25. - Doxikri)
2011. okt. 4. 14:44

És akkor most attól, hogy 2-3 alkalommal többször húztak fel női sofőrök, mint férfiak, ezért ki lehet jelenteni, hogy a nők kevésbé ismerik a szabályokat és kevésbé tudnak vezetni? Szép levezetés......


Tudod hány szokásos férfi jellegzetességet is fel lehet sorolni? Kb. ugyanúgy áll mindkét fél.

26. doxikri (válaszként erre: 25. - Doxikri)
2011. okt. 4. 14:43
bocsánat: ijedt
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook