Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Női ruha fórum

Női ruha (beszélgetős fórum)

2010. máj. 31. 21:05
nike edzőcipőt akartam rendelni, de csak amerikai oldalon találtam sajnos, onnan pedig nagyon sok a postaköltség is, angol oldalt nem tudom hogyan keressek
2010. máj. 31. 09:36

Ruhát elvétve, inkább dvd-ket szoktunk rendelni az angol zavvi.com-ról. Páromnak vettünk ott néhány pólót, sokszor ki lehet fogni akciósan 2-3 fontért is jó minőségű pólókat. A márkásak persze drágábbak, de még így is nagyon megéri.

A dvd-k pedig nevetségesen olcsók. Pl.: 6 lemezes, exluzív Múmia díszdoboz, társasjátékkal, könyvvel, mind a három filmmel, gyöngyörű "kincsesládába" átszámolva, postaköltséggel együtt 2700 volt. Sok filmhez magyar felirat, vagy akár szinkron is van. Tényleg érdemes nézelődni.

A postaköltség, amitől sokan félnek a külföldi rendeléseknél mindössze 300 forint, azt viszont termékenként kell megfizetni, mert mindent egyenként postáznak. Kb. 4-8 nap mire ideér.

2010. máj. 31. 09:24
hallotam hogy külföldi online áruházból sokkal olcsóbban lehet vásárolni akciós ruhákat. ha valaki szokott így vásárolni kérlek segíts, honnan érdemes rendelni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook