Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Női reakció fórum

Női reakció (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
211. epervirág (válaszként erre: 210. - Gribedli***)
2017. dec. 27. 14:50
Akkor jó olvasást.Kötözködni meg mehetsz máshova.
210. gribedli*** (válaszként erre: 209. - Epervirág)
2017. dec. 27. 14:36
De veled ellentétben tudok olvasni.
209. epervirág (válaszként erre: 208. - Gribedli***)
2017. dec. 27. 14:27
miért kell rajtam rugozni?Szétmentek ennyi.Élje a nő az életét ahogy tudja és a pasi is.Nem az ő életüket élted ugyhogy nem tudhatod,hogy mi volt.
208. gribedli*** (válaszként erre: 199. - Epervirág)
2017. dec. 27. 14:19

De engem nem èrdekel, hogy milyen a lányod, hanem azt írtam,hogy képzeld ela szitut, te agytröszt! 17 éves lány erősen befolyásolható kategória. Vagyis én még nem láttam szülőt, aki előre tudja, hogy mi lesz velük, vagy repdes az örömtől, de ha 25 év után elege van, csak annyit mondanék,hogy kislányom, te életed.


De mint szülő, nem is biztos, hogy végignézném szó nélkül, ha látnám,hogy szenved.


És igen gondolom, ilyen sokáig nem volt gond a korkülönbség de most az lett nekik mert 42 évesen úgy gondolja, hogy azért a 60 éves most hozzá túlkoros. Lehet, hogy 10 évvel ezelőtt sem volt neki az, lehet, hogy igen.


Akárhogy is, szerintem ebbe bele kell nyugodni és elengedni a másikat de békességgel, nem úgy, hogy még gusztustalannak is tartja, mert urambcsá, 42 éves nő még nemcsak kötögetni akar.

2017. dec. 27. 14:13
Amugy meg ha annyi a korkülömbség akkor annyi,de persze ne 17 évesen.Nem a számktól lesz egy kapcsolat rossz vagy jó.
206. epervirág (válaszként erre: 204. - Panna.33)
2017. dec. 27. 14:10
Persze ezt nem lehet előre tudni.De az tuti,hogy 17 évesen nem valószinű,hogy 35 éves pasija lesz.De mivel olyan későn érő tipus mint én nem hinném.Amugy meg nem a kor határoz meg mindent.Az én volt férjem 11 évvel volt idősebb nálam,de nem azért váltunk el mert ennyi volt a korkülömbség.
205. Smirnoff (válaszként erre: 204. - Panna.33)
2017. dec. 27. 13:51
De leginkább remélni.
204. Panna.33 (válaszként erre: 203. - Epervirág)
2017. dec. 27. 13:48
Sosem lehet ezt előre tudni. Maximum sejteni.:)
203. epervirág (válaszként erre: 201. - Smirnoff)
2017. dec. 27. 13:44
ovádaba 5 évesen is annyira szerelmes volt egy csopotársába mint most 13 évesen.De ő későn érő tipus ugyhogy nem hiszem,hogy 17 évesen egy 35 éves pasival állitana haza.Azt nem mondom később mundjuk huszon éves korába nem lsez idősebb pasija,de az is más mint 17 évesen.
2017. dec. 27. 13:31
Tuti, hogy kamu, de attól még lehet beszélgetni.
201. Smirnoff (válaszként erre: 199. - Epervirág)
2017. dec. 27. 13:30

Ó, mert azt úgy előre meg lehet mondani már most gyerekszerelmekből, hogy milyen pasikkal fog összejönni :D Esetleg azért nem visz haza idősebb krapekot, mert tudja, mit szólja hozzá az anyja.

Nálunk se volt senkinek nagy korkülönbséges párja, de nekem lett. 13 évesen meg később is a korombeliekkel szimpatizáltam, aztán később más tetszett meg.

200. epervirág (válaszként erre: 195. - Michelle.r)
2017. dec. 27. 13:26
Nekem is kamunak tünik a sztori bár ki tudja ebbe a pár napba mi történt köztük,vagy esetleg még mi derült ki persze csak ha ez az egész igaz.
199. epervirág (válaszként erre: 197. - Gribedli***)
2017. dec. 27. 13:21
A nagylányom 13 mult éves és még a fiuk sem érdeklik.Szerelmes már volt,de korabeli fiukba.Biztos lehetsz benne,hogy idősebb krapekot nem fog hazahozni.A mi családunkban senkinek nem volt annyival idősebb krapekja.Meg itt nem hiszem,hogy a 18 év volt a gond.Gondolkozz már.42 évesen jön rá valaki,hogy neki nem kell egy 60 éves ember?Nem tudom persze a teljes történetet,de lehet,hogy 17 évesen nem akart vagy nem tudott otthon lakni hát egy ennyi idős pasi akadt az utjába.25 évig nem volt gond az a 18 év korkülömbség.?
198. iszkiri (válaszként erre: 139. - Simple)
2017. dec. 27. 11:34

Már megbocsáss, de honnan veszed azt, hogy idézlek:"És a többi hozzászóló sem tudja, milyen az igazán jó szex."

Attól, hogy egyes embereknek más a véleménye, mint a tiéd, mások a határaik, másként élvezik a szexet, mint te, attól számukra lehet ugyanolyan élvezetes, gyönyört keltő a szex, és ugyanúgy van orgazmusuk. Ha a misszionárius póz jön be nekik, akkor az. És? Ha mindkét félnek úgy jó, és így élvezik a szexet, akkor így és kész. Nem mindenki vágyik a 69-es pózra, attól még okozhatnak gyönyört egymásnak.

Nem gondolom, hogy az a szexistennő, aki olyat tesz a párjának, amit ő nem kíván igazán. Az a fontos, hogy mindketten ugyanazt akarják, és azt élvezzék. Hiszen te magad is írod, "mindketten ugyanazt kívánjuk , ugyanarra vágyunk." Ez itt a lényeg. Mindketten ugyanazt. És ha egy pár megelégszik mindazok nélkül, amiket itt felsorolsz, és anélkül is eljutnak a csúcsra, akkor nekik az okoz gyönyört, nekik úgy jó.

Nem gondolom, hogy akiknek nem a fenéknyalogatás, és egyéb "extrák" okoznak gyönyört, azok kizárólag sötétben, paplan alatt, szaporodás céljából (hogy a szavaiddal éljek) áldoznak a szexnek.


Ahhoz pedig, hogy 2017-et írunk, lassan 2018-at, semmi köze nincs ahhoz, hogy vannak szexuálisan túlfűtött, és az "átlagos" szexuális étvágyú párok.

A nők nemcsak 2017-ben élvezhetik a szexet, és ez egyáltalán nem megérdemlés kérdése.


Gondolj csak az ókori Rómára! :)

197. gribedli*** (válaszként erre: 193. - Epervirág)
2017. dec. 27. 11:33
Majd megnézném az arcodat, amikor a lányod hazavisz egy jóval idősebb krapekot, áldásodat adnád rá és utólag a lányodat hibáztatnád?
196. gribedli*** (válaszként erre: 191. - 04424e865e)
2017. dec. 27. 11:31

Nem minden esetben van így, egyéni, hogy ki hogy öregszik. Szerintem 10-12 év korkülönbséget a legtöbb kapcsolat elbír, de minél nagyobb a korkülönbség,annál nagyobb a rizikója annak, hogy főleg több évtized után ugye kijön ez a dolog. Sőt, nagy rizikó sem jelenti, hogy kvetlenül ez lesz, de az itt leírt sztoriban úgy lâtszik, hogy ez lett.


Papának is voltak szép pillanatai, biztos jó volt egy fiatalkorút ágyba vinni 35 évesen, úgyhogy nem is kellene ezen többet rágódni. Amúgy meg azt gondolom, hogy egy párkapcsolat ilyenkor arról is szól, hogy egyengeti az idősebb fél a fiatalabbnak az útját, támogatja, hogy részese legyen a közös döntéseknek, ez pedig nem tudom, hogy megtörtént-e, pl 17 éves volt a csaj, vagyis papa mennyire bìztatta, támogatta őt, hogy tanuljon, dolgozzon, építsen ki egy egzisztenciát ő is? Bármi esetre. Jöhet betegség, halál, bármi.


Érted, mindenki azt a levest eszi,amit főzött és mivel csak az ő harangját hallottuk....


25 év alatt kapott bőven ő is a nőtől szép éveket, úgyhogy hagyja menni.


Hogy ezt te úgy fordítod le, hogyöreg kutya dobjuk ki,a te dolgod, érdekes, azt nem nézed, hogy ezalatt vajon mennyi mindent kapott ő is egy jóval fiatalabb partnertől. Szerintem a minimum, hogy békésen elbúcsúznak, rágódás nélkül.

195. michelle.r (válaszként erre: 191. - 04424e865e)
2017. dec. 27. 11:31

Történetesen az öreg kutya dobta ki. Most írta, hogy elköltözött. Bár szerintem egy orbitális kamu ez a sztori, úgy ahogy van :D


Karácsony második napján kft-t vezetett, nem ért rá hozzászólni, bár belépni volt ideje. Két napja merült fel a sztori, és ő máris elköltözött, hátrahagyva a háazat.


Muhaha.

194. 04424e865e (válaszként erre: 193. - Epervirág)
2017. dec. 27. 10:36

Nem sötét, csak más a világnézete, amivel én ebben a témában nem értek egyet.

Egyébként most sem hiszem, hogy ez egy konkrét szitu, történhet hasonló.

193. epervirág (válaszként erre: 191. - 04424e865e)
2017. dec. 27. 10:19
Ennek hiába irsz bármit sötét mint a föld.'7 évesen is tudta az asszonyka,hogy 18 év van köztük.Persze 25 év nagy idő,de én nem kétlem,hogy a 25 év alatt is csalta a feleség.Csak most derült ki.Ki tudja minek jött a foruminditoval 17 éves korába össze.Amugy meg egy 60 éves is tud ugy teljesiteni mint egy 30 éves nem egy példát hallottam már.Most 42 évesen jött volna rá hogy élni akar ezt már 15 éve is megtehette volna.Akkor már nem volt gyerek.
2017. dec. 27. 10:15
Ebben a történetben nem az a lényeg, hogy mi történt, szó szerint. Itt a vágyak törtek felszínre. Több évtized mindenkinek sok idő. Csak van aki be tudja látni, intelligenciával fel tudja mérni, hogy vajon elég volt-e amit egymásnak adtunk, nem csak én vagy ő, hanem kölcsönösen? Nem-e lehetne-e, hogy a javunkra fordítsuk ezt a dolgot? Nem lehet, hogy alapvetően ez a fajta "perverzió" fellendítené-e a kapcsolatunkat? Beszéljük meg, beszéljünk róla.. Lehet, ettől is már nedvesedhet az a bizonyos bugyi. CSak a gondolattól. Mindegy, hogy ki váltotta ki. Hisz nem is ismeri a feleség. De felszínre hozott belőle vágyakat, amiket ő maga sem ismert idáig! Hogy miért nem, az is lényegtelen, most rájött, hogy vannak. A férj most egy másik oldaláról is megismerheti asszonyát. Attól az még az ö asszonya maradhatna! Vagy, ha nagyon prűd egy kapcsolat, akkor persze nem feltétlenül éli túl a plátói megcsalást sem. Viszont egy férfi, aki nyitott a szexben, ezt igen csak jól ki tudná használni az újonnan felfedezett vágyakat - hosszú hosszú időre feldobhatja a szexuális életüket, ami hosszú távon visszahozhatja a saját kettőjük intimitását is.
191. 04424e865e (válaszként erre: 186. - Gribedli***)
2017. dec. 27. 10:06

Végül is teljesen jogos. Most már nem tud a papi úgy teljesíteni, ahogy az elvárná a hölgy, még szép, hogy lép élni az életét.

Ezt 25 éve is átgondolhatta volna.

Tudom az lesz a válasz, hogy akkor még fiatal és szerelmes volt, ettől pedig vak. De biztos volt, aki segíthetett volna felnyitni a szemét.


Öreg a kutya, dobjuk ki, már úgysem őrzi úgy a házat, majd hozunk helyette egy erősebbet nagyobbat.

190. epervirág (válaszként erre: 187. - Gribedli***)
2017. dec. 27. 09:20
ki nem tud lapozni?Semmi mást nem tudsz csak szart keverni és kötözködni.
189. 124637ff9b (válaszként erre: 188. - Tabu témák)
2017. dec. 27. 09:15
Nem is marasztalt?
188. tabu témák (válaszként erre: 185. - 124637ff9b)
2017. dec. 27. 09:12
Nyílván segítek neki amíg rendezi a dolgait.
187. gribedli*** (válaszként erre: 183. - Epervirág)
2017. dec. 27. 09:11
Lapoztunk a seggnyalás c. fejezet után. Vágod? Nem azt írtam, hogy nem írunk többet a topikba.
186. gribedli*** (válaszként erre: 181. - Tabu témák)
2017. dec. 27. 09:08
Ha utánaszámolunk,17 éves kora óta veled van. Neked adta a legszebb éveit. Szerintem ez a minimum, hogy mostantól hagyod élni. Gondolom, most lesz lázadás, de csak olyanoktól lenne koherens, akik 17 éves koruktól 25 évet töltöttek náluk majdnem 20 évvel idősebbel. Szóval mostantól élni is fog a drága. Te meg örülhetsz, hogy mennyi évet neked adott.
185. 124637ff9b (válaszként erre: 181. - Tabu témák)
2017. dec. 27. 09:06

Szerintem jól tetted.

De ha ilyen nagyvonalú vagy, akkor ne garasoskodj a havi rezsi költséggel.

Egy úr a pokolban is úr.

184. tabu témák (válaszként erre: 182. - Gribedli***)
2017. dec. 27. 09:05
Sajnos ez van. Tudom, hogy nem tudok már úgy teljesíteni ahogy azt ő elvárná. Nekem sem jó ez, hogy tehetetlen vagyok ilyen téren.
183. epervirág (válaszként erre: 180. - Gribedli***)
2017. dec. 27. 09:04
Én nem tudok tullépni?Te irogatsz még mindig.
182. gribedli*** (válaszként erre: 179. - Tabu témák)
2017. dec. 27. 09:02
Akkor ez várható volt. 18 év elég sok ha te már 60 vagy, ő meg 42.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook