Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Női orgazmus fórum

Női orgazmus (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
36. f758a7200f (válaszként erre: 26. - Adfa0d8bdb)
2010. júl. 8. 12:09
Egyetértek:)
35. f758a7200f (válaszként erre: 19. - Adfa0d8bdb)
2010. júl. 8. 12:07
Igen, de gondolom, olyankor nem játszottad meg, nem? Szóval, ha úgyis tudta és te is tudtad, hogy fáradt vagy és csak az ölelésre vágysz, akkor nincs szükség arra, hogy valaki megjátsza, nem.
34. db78bacc4f (válaszként erre: 32. - F758a7200f)
2010. júl. 8. 12:06
Ezt viszont könnyebben elhiszem, mert manapság (tisztelet a kivételeknek) rohadt önzőek az emberek és ebben is csak maguknak akarnak jót.
33. Vigyorex6 (válaszként erre: 28. - F758a7200f)
2010. júl. 8. 12:05

Ez sajnos elsősorban nem feltétlenül a pasi hibája, mert hány, de hány olyan nő van, aki egy pasival sem képes eljutni a csúcsra. Akkor az összes pasi lúzer? Nem valószínű...

Ezek a nők nem ismerik a testüket, nem merik elengedni magukat, nem beszélnek arról, hogy mi is okoz nekik örömet. Nagyon kevés az a nő, akinek valóban fizikai dolog miatt nem sikerült átélni az orgazmust.

32. f758a7200f (válaszként erre: 29. - Db78bacc4f)
2010. júl. 8. 12:04
Igen, úgy értettem, hogy bénaság, mármint nehéz elhinni hogy az esetek 90%-ban sem a nők nem figyelnek magukra, sem a férfiak a nőkre...
2010. júl. 8. 12:03
Sztem nem feltétlenül bénaságról van szó. Nekem is volt olyan pasim, akivel IRDATLAN JÓ VOLT a szex, mégsem tudtam elélvezni vele. Illetve csak nagyon-nagyon ritkán, és azt is többnyire úgy, hogy nem csak a hüvelyi dolgok voltak. (mindegy, ez más téma) Egy idő után viszont szerinte bennem volt a hiba. Szte én voltam alkalmatlan arra, hogy kielégüljek. És valószínű ő ezt abból szűrte le, hogy az elöttem lévő női színlelték az orgazmust, amitől ő hű de fasza csávónak érezte magát, és azt hitte, minden nőt el tud juttatni a csúcsra! Ezért könyebb volt neki engem hibáztatnia...
30. f758a7200f (válaszként erre: 16. - Vigyorex6)
2010. júl. 8. 12:03
NA hát ettől meg besz.rok, hogy valaki még önkielégítéskor sem :)) Akkor minek csinálja??
2010. júl. 8. 12:00
Ez nem bénaság kérdése, hanem azé, hogy mennyire figyelsz a partneredre és magadra.
28. f758a7200f (válaszként erre: 8. - Vigyorex6)
2010. júl. 8. 12:00

Valaki azért színlel, mert fél, hogy elveszíti azt a férfit, aki még orgazmushoz sem juttatja????


Nem valami logikus..

2010. júl. 8. 11:57
Szerintem 90% az elég gáz lenne, nem hiszem, hogy mind a nők, mind a pasik ilyen bénák lennének az ágyban :)
26. adfa0d8bdb (válaszként erre: 24. - Szilvamama)
2010. júl. 8. 11:56

De mi értelme?


Így átvered a szeretett férfit!


De mint korábban írtam, egy "nem kielégülős" szeretkezés is okozhat örömet! Attól is lehet sóhajtozni... az még nem színjáték! Az érintés jól eshet... független attól h lesz-e belőle csúcs vagy nem...

2010. júl. 8. 11:55

Sztem ehhez nagyban hozzájárul, hogy a mai társadalom milyen elvárásokat támaszt a nők felé a szexualitás terén. Magyarul legyél kirobbanóan szexi, szexelj minden nap, legyen eget rengető multiorgazmusod (természetesen hüvelyi), különben nem is vagy NŐ.

És sajnos a férfiak egy része ezt be is veszi, és észrevétlenül ugynaezeket az elvárásokat támasztja...

Persze, hogy sokan szeretnének megfelelni ennek a képnek, ami viszont lehetetlen... Így inkább eljátsszák, és talán még maguk is elhiszik, hogy ők valójában boldog szuperwomenek...

24. Szilvamama (válaszként erre: 15. - Adfa0d8bdb)
2010. júl. 8. 11:51
A nők nagyon jó színészek. A "folyamat okán" a férfiak nem, mi viszont el tudjuk azt játszani, hogy nekünk jó volt, még ha nem is igaz.
23. Vigyorex6 (válaszként erre: 21. - Adfa0d8bdb)
2010. júl. 8. 11:50
Az, hogy másnap maszturbál sem ciki, de előtte azért jó ha a férfival, akivel van megéli az orgazmust. Amúgy szerintem az ember saját magán tudja kitapasztalni, hogy mi jó neki. Tehát hasznos dolog az önkielégítés. Olvastam egyszer erről egy cikket, miszerint azok a nők akik önkielégítést végeznek, nagyobb arányban érik el az orgazmust a partnerükkel.
22. db78bacc4f (válaszként erre: 15. - Adfa0d8bdb)
2010. júl. 8. 11:46
Ebben nem értek egyet teljesen. Lehetséges hogy a férfi igazi férfi és szereti is annyira a partnerét hogy figyel erre, de ha a nő színleli, akkor azt hiszi jól végzi a dolgát és rossz folyamat idegződik be nála. Illetve mindenki csak magának tudja mi a legjobb a testének. Persze vannak sablonok, meg észrevehető jelek, de szerintem többek között pont ezért is fontos a sex közben a kommunikáció, a beszéd, a testbeszéd.
21. adfa0d8bdb (válaszként erre: 18. - Vigyorex6)
2010. júl. 8. 11:46

De ebben a témában felesleges színjátszani!


Másnap meg titokban maszturbál???


Nemááá...

20. Vigyorex6 (válaszként erre: 17. - Nedi)
2010. júl. 8. 11:46
Bekukkoltam pár helyre. Tehát a statisztika minden aktusra vonatkozik. Tehát ez azt jelenti, hogy csupán a nők 10%-a képes minden egyes alkalomnál az orgazmusra, nem azt hogy folyton megjátssza.
19. adfa0d8bdb (válaszként erre: 14. - Vigyorex6)
2010. júl. 8. 11:45

Nyilván, van h az ember fáradt, kevésbé vágyik rá, de pl. én úgy voltam ezzel, h ha fáradt is voltam, jólesett az is h ölelt, csókolt - nem feltétlen mindig csak az orgazmus a cél!

Van, h a nőnek többet ér egy lelki kielégülés csókok és gyengédség által, mint a fizikai orgazmus...

Persze hosszútávon mindkettő kell!

18. Vigyorex6 (válaszként erre: 15. - Adfa0d8bdb)
2010. júl. 8. 11:44
A nő egy nagyon okos lény és nagyon jó színész :)
17. nedi (válaszként erre: 14. - Vigyorex6)
2010. júl. 8. 11:44

29%???

Na a többi 71%-nak üzenem:NEM TUDJÁTOK MIT HAGYTOK KI CSAJOK:DD

2010. júl. 8. 11:44
"A vizsgálat során a hölgyek mintegy egyharmada nyilatkozott úgy, hogy soha vagy nagyon ritkán van orgazmusa, míg mindössze 10 százalékuk számolt be arról, hogy minden szeretkezés alatt sikerül a csúcsra jutnia. Önkielégítés esetén sokkal jobb az arány: a nők vallomása szerint ily módon egyharmaduk minden alkalommal eljut a csúcsra."
2010. júl. 8. 11:42
De sztem egy igazi férfi, aki szereti a partnerét, az észreveszi/érzi hogy a nőnek mi és hogy jó... ill csak tudja/látja/tapasztalja h eltudja-e juttatni a csúcsra... nem?
2010. júl. 8. 11:41
"Míg a férfiak 75 százaléka minden aktus során eléri az orgazmust, a nők mindössze 29 százaléka számol be ugyanerről"
13. Vigyorex6 (válaszként erre: 10. - Db78bacc4f)
2010. júl. 8. 11:39
Természetesen így van! Csak szerintem ezek a nők hiányosságnak élik meg, hogy nincs orgazmusuk és nem azt látják, hogy ezen lehet javítani és ha nem félnek beszélni róla és tenni érte, akkor a saját életüket könnyítik meg vele, mert ez a dolog sok mindenre kihat.
2010. júl. 8. 11:39

Sztem is ez így (90%) ebben a formában nem igaz!


És magára vessen, aki arra kényszerül h színlelnie kell!

2010. júl. 8. 11:37

Kicsit böngésztem és ezt találtam:

"Némileg elszomorító statisztikai adat, mely szerint az aktus alkalmával mindössze a nők 18%-a tapasztalja meg az orgazmust."

10. db78bacc4f (válaszként erre: 8. - Vigyorex6)
2010. júl. 8. 11:37
Lehet hogy fél róla beszélni, vagy elveszíti a pasit, de akkor az a pasi aki nem érti ezt meg és nem segít és nem elnéző, az menjen is a p***ába (már elnézést), illetve ha a nő megáll egy pillanatra (álljunk csak meg egy pillanatra és gondolkodjunk ésszel) és elgondolkodik, akkor rájön, hogy hosszú távon ez úgyis kibukik és akkor nagyobb baj lehet belőle.
9. nedi
2010. júl. 8. 11:33
Már bocsi,hogy így leragadtam a 90%-nál,de talán ez a régi időkre volt igaz,bár szerintem ez akkor is kicsit magas szám.Ma már meg szerintem egészen más minden.
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 6f7760b318)
2010. júl. 8. 11:33

Ennyire magas a statisztikai arány? Én nem voltam még ebben, mert nem színlelek. Inkább bele sem kezdek, ha nincs kedven, ha van akkor meg nincs olyan, hogy nincs.

Nagyon rossz lehet annak aki nem éri el az orgazmust, bár a miértek számos okból lehetnek.

Viszont az, hogy valaki miért színlel, az elég nyilvánvaló. Egyrészt fél róla beszélni, mert szégyenli, másrészt fél, hogy ez azzal jár, hogy elveszíti az bizonyos férfit.

Sajnos nehéz helyzet, aki nincs benne, talán nem is tudhatja igazán, hogy mennyire.

7. doresz88 (válaszként erre: 4. - Db78bacc4f)
2010. júl. 8. 11:31
Ez igaz. Ha valaki tudja magának is, azt elmondhatja a parnernek is. Nem hiszem hogy a sok színlelés jó szexet eredményez...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook