Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szlovákiában mi a menete a női meddővé tételnek? fórum

Szlovákiában mi a menete a női meddővé tételnek? (tudásbázis kérdés)


12. Banános Zselé (válaszként erre: 6. - Papája)
2022. márc. 1. 11:10
mivel máshol is élnek magyarok nem csak Magyarországon, főleg hogy szomszédos ország
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Kannanana)
2022. márc. 1. 09:11
Köszönöm szépen az infot, rákeresek.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2022. márc. 1. 09:10

Sajnos ez nem így van.

Hiába nem tb támogatott műtét és fizetsz érte, a jogszabályok itthon nagyon szigorúak. Amit a nyitó hsz-ban részleteztem.

2022. márc. 1. 09:06
Egyelőre csak nézegetem én is, de a Medikliniket szokták ajánlani.
8. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 09:05

Magánban itthon se kérdeznek semmit.

A 40 év vagy 3 gyerek az állami rendszerre vonatkozik.

2022. márc. 1. 08:55
Mert még nincs kiszemelt intézmény. Gondoltam, itt olyan sokan vagytok nők, miért ne találhatnék valakit, aki esetleg már túlesett ezen.
6. papája (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 08:48

Miért nem a kiszemelt intézményt kérdezed ?

Itt ne várj pontos eljárási rendet, honnan tudhatnánk ?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Leoborta)
2022. márc. 1. 08:40
Természetesen magánbeavatkozásról beszélünk.
2022. márc. 1. 08:28
Kórház- és orvosfüggő. Legtöbb esetben PCR-teszt.
2022. márc. 1. 08:27
Nem kérik a kórházak az oltást, hülyeség. Mindenkit ellátnak, főleg, ha fizetsz.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 08:23

Szlovákok kérik az oltást, pláne beavatkozáshoz.

Ők szigorúak ebből a szempontból.

2022. márc. 1. 08:01

Sziasztok!

Ma Magyarországon akkor kérhet az ember művi meddővé tételt ha elmúlt 40 éves, vagy van 3 saját gyereke. A kérelem benyújtásától számítva leghamarabb egy év múlva kerülhet sor a műtétre.

Én nem vagyok 40, de tökéletesen biztos vagyok benne, hogy nem szeretnék több gyereket, ezért arra gondoltam, hogy Szlovákia lehet a megoldás, ahol sokkal enyhébbek a szabályok.

Van köztetek esetleg olyan, aki a szlovákoknál csináltatta meg ezt a műtétet, és tudna segíteni, hogy milyen szempontokat vegyek figyelembe? Esetleg tudna ajánlani intézményt?

Plusz a Covid helyzet is árnyalja a témát. Negatív Covid teszt kell hogy kimehessek, ez világos. Vagy mindenképp kell hozzá, hogy oltva legyek? Ha igen, akkor hány oltás kell?

Köszönöm, ha tudtok segíteni.


Ui: "Miért akarod ezt... majd megbánod... ne csináld... más bezzeg örülne" stb kommenteket kérlek tartsátok magatokban. Ez mindenkinek a magánügye, én meghoztam ezt a döntést, kérlek titeket, tartsátok ezt tiszteletben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook