Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női kopaszság, avagy hajhullás kopasz foltokkal... fórum

Női kopaszság, avagy hajhullás kopasz foltokkal... (beszélgetős fórum)

2020. febr. 12. 13:34
Sziasztok! Van itt valaki?? :(
23. agnesss0129 (válaszként erre: 22. - Bnusinna)
2018. jún. 21. 10:22

Igen lett nézve a pajzsmirigy azzal nem volt semmi baj...

koffeines sampont én is használtam nálam nem jött be...

igen azt én is tudom hogy aki sajnos rákos és sugár kezelést kap annak általában ki hullik a haja,majd idővel vissza is nő...Az megint más...

2018. jún. 21. 08:58
Pajzsmirigyedet vizsgálták már? A nem megfelelő pajzsmirigy működés is okozhat hajhullást. Amúgy nekem anyukám rákos volt ( szerencsére mára tünetmentes), és a sugárkezeléstől erősen hullott a haja, ő koffeines sampont használt és mára megint nagyon szép haja van!
21. agnesss0129 (válaszként erre: 20. - Abri)
2018. jún. 21. 08:17

köszi hogy meg osztottad velem a tapasztalatodat.

Biztos így van,az ember hajlamos a türelmetlenségre,és mindent egyből akar!:)))

Tegnap rendeltem a "MILVA" termékekből,valaki ajánlotta hogy az is jó,"kinin"van bennük.

Egy pár hónapig meg nézem hátha,de ez után is utána nézek amit ajánlottál hogy használod.

Sajnos nagyon el vagyok keseredve,már a haj beültetésen is gondolkodtam,csak sajnos azt nem az én pénztárcámnak találták ki!...

20. abri
2018. jún. 21. 07:43

Fél éve használom a Bódi hajápoló termékeket. Sampon-hajszesz-hajkrém. Magyar termék megfizethető áron.

A fodrászom lát kis hajszálakat.

Nekem nem hullik, az évek alatt eltűnt a hajam, főleg a fejtetőn, nagyon kellemetlen. Különben felhívott a termék gyártója, és azt javasolta, hogy legalább egy évig kell használni bármilyen terméket, nem szabad 1-2 hónap alatt várni a hatást.

Én is azt csináltam, hogy vettem valamit pl. Varga hajcseppet, elhasználtam egy flakonnal és azt mondtam nem használ. Kitartónak kell lenni.

19. agnesss0129 (válaszként erre: 18. - Kori54)
2018. jún. 20. 15:36
köszi!erről még nem hallottam,csak a haj színező spraikról!
18. kori54
2018. jún. 20. 15:17
Ha már nagyon látszik a hajhiányos folt arra lehet kapni keratinos szálakat amivel be lehet szórni, hogy legalább más ne lássa.....
17. agnesss0129 (válaszként erre: 16. - Zitabeata)
2018. jún. 20. 14:45

köszi! :)

Én tavaly kérdeztem nálunk a gyógyszertárba hogy van-e valamilyen termék a "problémámra"de nem tudtak semmit ajánlani...sőt azt mondták hiába probálok ki az internetről bár milyen terméket semmi nem hozza vissza a hajamat...:(

16. zitabeata (válaszként erre: 15. - Agnesss0129)
2018. jún. 20. 14:17
Szia, annak idején (2000-ben) a fekete festék szintén nagyon megnyirbálta a hajamat... akkor voltak ilyen foltok. Új volt abban az időben a Vichy Dercos sampon és ampulla (már akkor is aranyáron). Az nagyon sokat segített, eltűntek a kopasz foltok. De ugyanolyan már nem lett többé, mint előtte...
15. agnesss0129 (válaszként erre: 14. - Zitabeata)
2018. jún. 20. 05:46
szia! Biztos ez a modszer is jó lehet,csak hát lehet nálad még nem alakultak ki kopasz foltok,ls ezért helyre is tudtad hozni a hajad,,,
2018. jún. 19. 20:34

Szia, amit nekem ajánlott a fodrászom, amikor nagyon hullott a hajam, a Panthenol hab. Amit napégés esetén szoktak használni.

Azt mondta, tele van B-vitaminnal. Hajmosás előtt jól bemasszírozom a hajtövekbe, bedunsztolom. Kb. 1 órát hagyom rajta, aztán hajmosás. Nekem megállította a hullást, már meg voltam ijedve, annyi hajam lett oda...

13. kori54 (válaszként erre: 11. - Globus)
2018. jún. 19. 19:07
Nekem is nagyon alacsony a vasam. Most kértem laborba beutalót és minden vashoz kapcsolódó vizsgálatot. 2 hónapja 7 volt a vasam. Naná, hogy a transzferrint nem jelölte be a háziorvos. Valamin mindig spórol, mintha neki kellene kifizetni. :( B12-t, folsavat soha nem nézetett.
12. agnesss0129 (válaszként erre: 11. - Globus)
2018. jún. 19. 15:41
sajnos nem tudom már mit néztek,ez kb.1-1,5 éves eredmény volt...
11. globus (válaszként erre: 7. - Agnesss0129)
2018. jún. 19. 15:22

Két dolog miatt lehet alacsony a vas érték. Felszívódási zavar, vagy fokozott vesztés.

Ha állandó vashiányod van és gyulladást (vesztést) nem találnak, akkor sajnos be kellene vállalnod gyomortükrözést. Ugyanis csak így mutatható ki a felszívódás zavara, akár kisebb vérzés az emésztőrendszerből, vagy a vékonybélbolyhok károsodása. B12 szintet, folsavat is néztek?

10. agnesss0129 (válaszként erre: 8. - Lil2)
2018. jún. 19. 15:06

meg találtam az oldalukat.tudnál segíteni melyik terméküket érdemes meg rendelni?Te melyikeket használod még ezen kivül amit leírtál?

köszi!

9. agnesss0129 (válaszként erre: 8. - Lil2)
2018. jún. 19. 15:04

köszi!

Meg nézem hol lehet rendelni

8. Lil2
2018. jún. 19. 14:49
Ha gondolod próbáld ki a Milva kinin tartalmú hajvizeit. Naponta a fejbőrbe kell masszírozni, serkenti a hajhagymák működését, vérkeringést ezáltal csökken a hajhullás mértéke. Ha sampont is használsz, csak növeled a hatást. Nekem nagyon bevált. Hajmosáskor szinte a vízzel együtt távoztak a hajszálaim, a hajkefémet minden fésülködés után takarítani kellett, de szerencsére ez már a múlté. Sőt, még új hajszálakat is kaptam tőle :) és végre nekem is sűrű hajam van, nem pedig a lapos, vékonycopfos változat.
7. agnesss0129 (válaszként erre: 6. - 403c839538)
2018. jún. 19. 11:14
voltam vizsgálatokon...fogam meg lett csináltatva már jó 1 éve,és vas hiányt állapítottak meg,arra szedtem gyógyszert
2018. jún. 19. 10:59

Voltál teljes kivizsgáláson?

Van valami betegséged?

5. agnesss0129 (válaszként erre: 4. - Marta666)
2018. jún. 19. 08:45

Jajj de örülök hogy ezt írtad! Mivel van tapasztalatod és jók ki próbálom én is!Tudom minden ember más,más használ neki,de hátha...

Nagyon sok pénzt költöttem már magán orvosokra, a sok fel írt hajszesz,kence-fince semmi nem használt,csak a pénztárcám lett üresebb! Akkor tette be a kaput mikor az utolsó doki vizit dijja 30.000-volt + 10.000 ami kenöcsöt fel írt aminek a felét sem kellett el használni,de nem is használt!

Nagyon el vagyok kenődve mert igaz hogy nem vagyok már fiatal,de a hajamra mindig büszke voltam/2 havonta ritkitani is kellett mindig/ lassan 2 éve fodrásznál sem voltam mert szégyelem amit látna...önbizalmam is nagyon vissza vette ez az egész!

2018. jún. 19. 07:21
Nekem gyógyszertől hullot ki nagy része a hajammal.A Varga hajcsepptől aranyos oroszlán fejem van,ami nem túl mutatós de a lényeg,hogy sok új pici hajam lett.Kb 2 hónapja elkezdtem használni a DrChen Hair Revall sampont.Attól mintha kevesebbet hullana.Persze fontos mellette a bevitt vitamin mennyisége is.Átérzem a problémádat.Hosszú szép hajam volt.Most akkorát hagytam,hogy össze tudjam gumizni.De mindig nyugtatom magam,lesz még szép!
3. agnesss0129 (válaszként erre: 2. - Kori54)
2018. jún. 19. 06:41
köszi! megnézem
2. kori54 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2018. jún. 18. 23:11
Van két ilyen forum is a Hoxán, szerintem oda is nézz be -Mi hatásos a hajhullás ellen ?-, mert ott már sok tapasztalatot lehet olvasni. Persze nincs csodaszer, mindenkinek más válik be, vagy nem. Én azt olvastam valahol, hogy a hajgyökér vagy nevezzük hagymának, véglegesen 7 év alatt pusztul ki. Addig még érdemes vele foglalkozni, van remény :) A Varga hajcseppek nekem elől növesztettek új kis hajszálakat. Fiatal korom óta hulldogál időlegesen a hajam. Most éppen az alacsony vas szint miatt.
2018. jún. 18. 19:08

Olyan beszélgető"társakat"keresek akik akár fiatalon vagy idősebben már sajnos át estek a haj koronájuk időleges elvesztésén vagy meg találták azt az utat amitől újra helyre állt a hajuk egészsége...

Sajnos már lassan 2 éve ebben szenvedek,több orvosnál is jártam,de még meg oldást nem találtam,de már a próbálkozásaim nagyon sok pénzembe kerültek!

...de ez sem érdekelt volna ha helyre jön a hajam egészsége!

Elkeserítő ez a helyzet mert mindig a hajamra voltam büszke,de ez már nincs így!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook