Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Női-férfi szerepek "barátságban" fórum

Női-férfi szerepek "barátságban" (beszélgetős fórum)


2022. jún. 30. 15:17
Jártam én is így,többet akart mint én,megszűntünk ismerősök lenni!
13. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 26. 03:13

Nekem legtobbszor ffi barataim voltak/vannak, akiket nem hasznalok arra, hogy "ffi-dolgokat" csinaljanak a haz korul. Na, jo, van az a mazsas suly, amit en nem birok el. De nekem a nehez ladakat is vagy kiveszik a kezembol, vagy ram szolnak, hogy hagy a fiunak a munkahelyemen a mai napig. En hozzaszoktam, hogy otthon es a munkahelyen is csak magam vagyok.


Te neki tenyleg barat vagy. En a pasi barataimmal, haverjaikkal siman kitargyalok csajozos dolgokat. Sot, regen egy kozeli baratom helyett en irogattam az ismerkedos oldalakon :P Jo pasi volt jo szoveggel onnantol, hogy szemelyesen osszejottek, de az elejen nem tudott mit irni. Jopar csajjal osszehoztam, akik Soha nem tudtak, hogy eloszor velem chateltek.


Te tobbet akarsz a sractol szerintem. Ez ugyben meg vagy lepsz; ha nyuszi vagy, ne gyotord magad, es lepj ki belole!

2022. jún. 25. 19:27
Ő tényleg barátként tekint rád.
2022. jún. 25. 18:59
Ha barátod akkor miért bánt ,hogy a hölgyeket nézegeti egy portálon?"Csak" azért mert megvendégelted?Talán számitásból tetted?
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 25. 17:37

Nem partnered, nem párkapcsolatban vagytok, hanem barátiban. Vagy részedről ez már több?

Adta valaha is bármi jelét annak, hogy nőként is érdekled?

9. Ms.Ani (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 25. 13:55

Ha evés közben, az asztalnál Tinderezik és nem veled beszélget, akkor megértelek. Egyszerűen tiszteletlenség.

De ha pl.ül a kanapén nálad és nézegeti a fotókat, akkor ne legyen vele semmi bajod. Sőt, örülj, hogy kiváncsi a véleményedre. Ő tényleg barátként kezel.

8. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 25. 10:15

Ha a barátod lenne, ezt nem írnád :

" annyival sem tisztel meg, hogy velem beszèlgessen, ha már az èn főztömet eszi."

Ő pedig a férfimunkákban segít ! Te hálából főzöl neki, megdolgozik érte !

Nekem is volt hasonló barátom, de ha bármi nem tetszett volna, simán megkértem volna, hogy beszélgessünk egy kicsit. Ennyi. Ha tesód lenne, akkor is ezt írnád ? Valószínű, ő testvérként tekint rád. Ha ilyen dolgokon problémázol, nemcsak párkapcsolatod, de barátod se lesz.

Ami az embernek gond, filózik rajta, azt beszélje meg az illetővel,- finoman, kedvesen - minél előbb, annál jobb.

2022. jún. 25. 09:50

Ez nem barátság, hanem ismerősök vagytok, akik olykor kisegítik egymást.


Egyébként ha zavar valami, miért nem ott és akkor szólsz?


Miért a háta mögött beszéled ki?

2022. jún. 25. 09:00
Ha ez tényleg csak barátság, akkor természetes, hogy ezeket a dolgait is veled megosztja. Szerintem te többet akarsz tőle! Tisztázd vele.
2022. jún. 25. 07:19
Ha csak barátként tekintenèl rá nem zavarna. Ha egy baràtnőd mutogatna pasikat az is zavarna?
2022. jún. 25. 07:05

Ha igazi barátként néznél rá, nem érdekelne milyen oldalakat, milyen nőket nézeget és ez nem zavarna be az önértékelésedbe.

A barát azért van, hogy véleményt mondjon a másiknak.

Próbáld úgy nézni a helyzetet, ha nő mutatná, milyen a férfi felhozatal akkor is zavarna?

Illetve, ha irritál a jelenléte, ne hívd meg, mond meg neki őszintén mi a gond......tudod a barát, azért barát, hogy őszintén meg tudjuk osztani vele a véleményüket.

2022. jún. 25. 06:20
Nem kérnék tőle szívességet, hogy ne "kelljen" megvendégelnem és azt látnom, hogy tinderezik. Csak én látom úgy, hogy te mégsem barátként tekintesz rá?
2022. jún. 25. 04:51

Ne gondoskodj rola.


Szerelohoz te is el tudod vinni az autodat, meg a tobbi dolgot megoldani.


Te tobbet szeretnel? Azert bant, h tinderezik?

2022. jún. 25. 01:29

Sziasztok!


Van egy fèrfi baràtom, akivel màr elèg règóta ismerjük egymàst. Mivel egyikünknek sincs pàrkapcsolata, sokszor adódik olyan helyzet, hogy kisegítjük egymást: pl. elviszi autóm megszerelni, segít az itthoni fèrfi teendőkben. Cserèbe megvendègelem egy àltalam készített ebèdre, vacsira. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogyha nàlam van a Tindert lapozgatja, vagy egyéb nőket mutogat nekem, hogy mennyire bejönnek neki. Ez elkezdett zavarni, valahogy úgy èrzem, mintha egy baràtnő-pótlèk lennèk az èletèben, aki gondoskodik róla, amíg nincs màs. Illetve hogy annyival sem tisztel meg, hogy velem beszèlgessen, ha már az èn főztömet eszi. Ez elèggè negatìvan kezdett hatni önèrtèkelèsemre. Szerintetek ezt túlreagálom? Sajàt magammal van bajom vagy ez így tènyleg nem okè? Ti hogyan kezelnètek helyzetet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook