Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a neve azoknak a felsőknek, amiknek a vállát le lehet húzni, hogy kint legyen a váll? fórum

Mi a neve azoknak a felsőknek, amiknek a vállát le lehet húzni, hogy kint legyen a váll? (tudásbázis kérdés)


14. vocsi2 (válaszként erre: 12. - NomNom)
2021. máj. 3. 08:43
asszimetrikus
13. Channa* (válaszként erre: 12. - NomNom)
2021. ápr. 27. 08:13

Nekem is nehezemre esett így leírnom, na de, ha így írták ott, akkor legyen.


Ejtett vállú: erre írtam, hogy ha a nyakkivágás rugalmas vagy a mérete megengedi, hogy lejjebb csússzon, akkor lehet mindkét vállra lehúzni vagy csak egyre.


Szerintem az ejtett vállú felső nem ezt jelenti, hanem azt, amikor a felső vállrésze nem 5 cm-es, hanem 10 és így lesz ejtett vállú, mint ez:


[link]

12. NomNom (válaszként erre: 6. - Channa*)
2021. ápr. 26. 23:21

Juj, a weboldal készítője nem tud írni. Aszimmetrikus lesz az.

Egyébként ejtett vállúnak is hívják. (Bár az lehet, hogy mindkét vállat jelenti.)

2021. ápr. 26. 23:09
Off the shoulder top, nemrég láttam ezt a találó elnevezést, habár nem magyarul van, de jól illik arra amit kérdezel.
2021. ápr. 26. 19:23

Úgy is jó, hogy "Carmen".


[link]


Itt olyan félvállasok is vannak, amiket nem kell húzkodni.

2021. ápr. 26. 19:20
De jóók köszönöm szépen. Igen próbáltam az asszimetrikus meg a félvállast is de ez a hülye ali nem nagyon ad rá ki olyat:( Nem tudom kínába hogy nevezik ezeket:)
2021. ápr. 26. 19:14

És félvállasnak is hívják, bár ezt a megnevezést szerintem inkább a görögvállasra használják...


[link]

2021. ápr. 26. 19:10

Ennél meg azt írják, hogy FIT vállpólók...


[link]

6. Channa* (válaszként erre: 5. - Evalan)
2021. ápr. 26. 19:06

Szerintem az asszimetrikus lesz a kulcsszó!


[link]


Sok sikert!

5. Evalan (válaszként erre: 2. - Channa*)
2021. ápr. 26. 19:03
Köszönöm:)) Igazából az aliexpressen szeretnék rá keresni de ha így írom be akkor kiad olyat is amit nem lehet lehúzni mert kerek nyakúakat ad inkább ki. Az ejtett vállúra meg olyat ami le van húzva mindkét vállról
4. libikóka (válaszként erre: 2. - Channa*)
2021. ápr. 26. 19:03

Húú :))Ezek nagyon jók:)))))))))))Kellene:))

Amúgy régebben vagy most is csónakkivágásúnak hívták nem?

2021. ápr. 26. 19:02

Szerintem "kármen" a neve.

Azon az oldalon húzod le, ahol akarod. Ahogy Channa írja.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Evalan)
2021. ápr. 26. 19:00

Ennek nincs neve!

Ha akarod, akkor mindkét válladról lehúzod, ha nem, akkor csak egyik oldalról.


A lényeg, hogy rugalmas legyen, hogy le tudd húzni.


[link]

2021. ápr. 26. 18:56

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy hogy hívják azt a női felsőt ami laza nem feszülős, nyári és az egyik vállon le lehet húzni hogy kint legyen a váll? Beírtam úgy hogy ejtett vállú de arra olyat ad ki ami teljesen lent van mindkét váll kilátszik de nekem olyan kéne amit csak az egyik vállon lehet lehúzni és ha akarom akkor visszateszem hogy ne látsszon ki a váll

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook