Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőhetnek szőrszálak egy nő mellén? fórum

Nőhetnek szőrszálak egy nő mellén? (tudásbázis kérdés)


1 2
55. zsuzso100 (válaszként erre: 54. - Vkatka)
2012. jan. 18. 10:48
Érdekes, azt gondolnám, hogy a fogamzásgátló pont kiváltó tényező.
54. vkatka
2012. jan. 17. 10:57
Sajnos nekem is van ilyen jellegű problémám, nálam hormonzavar okozza. Amikor fogamzásgátlót szedtem, akkor eltűntek a szőrök a hasamról és a mellemről, de mióta abbahagytam, megint ott vannak :(
53. zsuzso100 (válaszként erre: 51. - Kira88)
2012. jan. 17. 07:10
:)
52. arrival (válaszként erre: 49. - Eperke91)
2012. jan. 16. 14:42

Kis tuvel nyulj ala.

ha van korhazi steril tud, az a legjobb (patikaban adnak), vagy ha sima tut lefertotlenitesz az is jo.

51. Kira88
2012. jan. 16. 13:54

Én pl.találkoztam olyan pasival, aki azt képzelte, hogy egy nőnek a combja az alapból szőrtelen...:D

Elmagyaráztam neki, hogy édesem, az emberi test(tehát a női is) mindenhol szőrős, kivéve 2 részt: a tenyér és a talp. Mindenhol máshol van rajtunk szőr, csak valahol nem észrevehető...


Témára visszatérve, nem nagy cucc, fogj egy csipeszt, és kész :D

50. zsuzso100 (válaszként erre: 49. - Eperke91)
2012. jan. 16. 11:41

Esetleg fertőtlenített tűvel..

Én jártam/járok tűs epilálásra, attól kevesebb lett.

2012. jan. 15. 23:53

Sziasztok!

Ha estetleg járna még erre valaki, akkor megköszönném, ha tudna segíteni. Sajnos nekem is van néhány kósza szőrszál a mellemen, ezeket csipesszel szoktam kiszedni. Azonban az uóbbi időben három helyen is benőtt a szőr. Ez abban nyilvánul meg, hogy konkrétan látoma szőrszálat a bőr alatt, ráadásul be is van pirosodva, a szőrszál meg még vastag is, szóval nem vmi szép látvány :-P Mit javasoltok, hogyan kellene kiszedni? a Segítséget előre is köszönöm!

48. zsuzso100 (válaszként erre: 47. - 9cf0020815)
2011. júl. 10. 20:57
Nekem attól sokszor benőtt...mit csináltam rosszul?
2011. júl. 10. 12:31
Természetesen...,csipesz,és kész:-)
46. zsuzso100 (válaszként erre: 44. - Cuczy)
2011. júl. 10. 08:55
Milyen módszer volt?
2011. júl. 9. 19:08
Igen
44. Cuczy
2008. okt. 25. 21:02

Ha esetleg még bekukkant ide néha valaki, aki még küszködik ilyen jellegű problémával, akkor nem árt, ha megkapja az infót:

Kedden voltam a cicibimbi körül növő szőröket kiégettetni!

Nem volt vészes.

Se árilag, se fájdalmilag...

Ugyan nem nőtt túl sok,(de egyre barnábbak!), ezért is szántam rá magam a kezelésre.

Mivel már más területet is kezeltettem magamon, így biztosra tudom,hogy hat az "égetés".

Legközelebb decemberben kell menjek megint.

2008. szept. 26. 10:26
igen és természetes
2008. szept. 26. 08:51
Szerintem is természetes
2008. aug. 14. 10:26
Igen
2008. aug. 14. 10:08
Természetesen.
39. nyau82 (válaszként erre: 34. - 9df60c3431)
2008. aug. 14. 00:29
hűű,ezzel most nagyon felcsigáztál!mik ezek?légyszi írd meg,kipróbálnám őket!
2008. aug. 13. 22:37

Szerintem ez nem hormonprobléma...

Hmmm...azt hittem nem érint olyan túl sok embert, de itt szembesültem vele, hogy igen! Tudom, hogy Ti ennek annyira nem örültök, de...nekem kicsit megnyugtató.

2008. aug. 13. 22:29

Azthittem ilyen csak nekem van :D

istenem, ha valaki látná :DD a mellkasomat kb gyantázni kell, a hasamon pedig olyan fekete csík van... bár engem nem zavar ha kell leszedem és kész. meghát ha zavar akkor is ez van...


Én nagyon világos bőrű vagyok a hajam is világos.


Ha hormonprobléma akkor azt hogy lehet kideríteni? És az baj? Mármint ha én nem akarok semmi női hormont szedni meg ilyesmit akkor maradhatok így is nem lesz semmi nagyobb bajom?

2008. júl. 9. 00:00

Érdekes téma!

Valami végleges megoldás nincs? Nem próbálta valaki?

Kiszedem én, de sokszor begyullad a szőrtüsző...az nem túl szép! Vagy inkább befele nő...ezekkel mit lehet kezdeni?

2008. júl. 8. 23:51

Nekem is vannak, én PCOs vagyok talán azért - hormonális probléma. Érdekes hogy nekem világos hajam és bőröm van. PCOra fogamzásgátlót szedek 2 éve. Már egy fél éve megszünt olyan erős lenni, már csak pár vékony szőkés gyenge szál. Már nem is szedem ki.


Amugy azt gondolom hogy amíg más zavaróbb tünet nincs hormonzavarra addig ne is foglalkozzatok vele. Csipesz és kész.

34. 9df60c3431 (válaszként erre: 33. - MelisUK)
2008. júl. 2. 21:05
Nem,nem csak fiatal korban fontos, klímaxban lévő nőknek is fontos. Vannak is ilyen kapszulák forgalomban. Javítják/késleletek a tünetek megjelenését, sok gyógynövényes készítmény is elérhető amely hormonmentes.
33. MelisUK (válaszként erre: 32. - MelisUK)
2008. júl. 2. 11:20

Bocsi, a férfi nemi hormonok az androgén hormonok, legfontosabb belőle a tesztoszteron. (Már nem emlékszem kristálytisztán az általános iskolai tanulmányaim mindegyikére... :))


Egyénként nem vagyok biztos a korábban leírtakban, mert lehet, h a női hormonok bevitele csak fiatal korban számít. Erről hozzá értő orvosnál kell érdeklődni. Pusztán egy felvetésnek szántam és lehet, h segítek vele. :)

2008. júl. 2. 11:07

Szerintem a túlzott szőrösödés kezelhető női nemi hormonok szedésével (ösztrogénnal), mert úgy vélem, h azokban a nőkben több a férfi nemi hormon (progeszteron). Ezeknek a nőknek mélyebb is lehet a hangjuk.

Amikor öregszünk, akkor is van néhány hölgy, akik elkezdenek szakállasodni, bajuszosodni. Ez is azért van, mert a férfi nemi hormonok kissé megnövekedtek a szervezetben.

Viszont ennek szedéséről orvossal konzultálni kell és gondolom receptköteles dologról van szó, tehát az orvos fogja felírni, ha tényleg szükség van rá. (Ettől még a cickó is elkezdhet nőni, a csípő szélesedhet, derék karcsúsodhat, minden nőies dolog változhat tőle.)

2008. júl. 2. 10:57

Mindenkinek szinte az egész testén vannak szőrszálak, csak addig amíg pihe, fel se figyelünk rá.

Nekem is van a bal mellemen a bimbó körüli udvar szélén 3 szál, ami nagyobbra nő, azt mindig szemöldökcsipesszel kiszedem.

30. alyce (válaszként erre: 18. - Spinneli)
2008. júl. 2. 10:32
Nekem is csak egy-egy szál volt mindig...de amióta nem szedem a gyógyszert, azóta mintha elvágták volna!
2008. júl. 2. 10:14
És amúgy ezt valami gyógyszer szedésével nem lehet eltüntetni?
28. mamuci
2008. júl. 1. 23:10
sziasztok! azt hittem, hogy csak nekem vannak ilyen problémáim. Hát tévedtem. szerintetek ha rendberakják a hormonjaim akkor javulhat a helyzet?
2008. júl. 1. 22:42
nekem is van, nem sok, de látszik, mert hát jó fekete. én is kiszedem csipesszel, de az én barátomat "nem zavarja", szóval ő tud róla. mindig kiszedem, csak pár pillanat és már ott sincs. :)
2008. júl. 1. 22:02

nekem is vannak mióta fogamzásgátlót szedek.csipesszel lekapom aztán kész.csak néhány szál.

minden hóban csinálok egy nagy szőrtelenítős délutánt, de egyszer kimaradtak a cicik.- nem tudom miért...

a barátom (3 év után) meg észrevette és rákérdezett, hogy ez mit keres itt?úgy szégyeltem magam!mondtam neki, hogy most már az egyetlen kis titkomat is tudja.elég ciki volt...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook