Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászt keresek, aki kifejezetten a 40 felettiek teherbeesését és terhességét segíti fórum

Nőgyógyászt keresek, aki kifejezetten a 40 felettiek teherbeesését és terhességét segíti (beszélgetős fórum)


8. rinike (válaszként erre: 6. - Lillka)
2016. szept. 15. 16:35
A pannon Reprodukciós Intézetnek van saját weboldala, nézegesd meg, ha van kedved. Egyébként beutaló nélkül lehet menni, időpontot kell csak kérni a honlapon található számon. Nem esnek neki azonnal a lombiknak, (szerintem azért 40 felett a vizsgálatokat követően néhány inszeminációval kezdenének), de ha már bőven elmúltál 40, akkor ne húzd az időt. Ha még éppen csak elmúltál 40, akkor kivizsgálásokat követően spontán is próbálkozhatsz, de gondolom, azt amúgy is megtetted, és azért írtál ki fórumot, mert már valamennyi idő alatt nem jött össze spontán.
7. lillka (válaszként erre: 4. - 04424e865e)
2016. szept. 15. 12:46
Kicsit sem kétértelmű a cím.
6. lillka (válaszként erre: 3. - Rinike)
2016. szept. 15. 12:45
Köszönöm.
5. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Lillka)
2016. szept. 14. 22:00
van olyan nogyogyasz, aki kifejezetten 40 felettiekre specializalodott volna? szerintem inkabb egy jo nogyogyaszt keressel, akit ismerosok ajanlanak. egy jo dokinak mindegy, hogy 20 eves vagy, vagy 40, tisztaban van a terhesseg lefolyasaval, a kockazatokkal, mindennel, lelkiismeretes
2016. szept. 14. 21:41
Egy kissé kétértelmű ez a cím. :))
3. rinike (válaszként erre: 1. - Lillka)
2016. szept. 14. 20:36

Az ígért privát üzenet helyett a linket teszem be ide az immunológiáról.

www.zmkorhaz.hu/viewer.php?docid=530870

2016. szept. 14. 11:55
Már terhes vagy? A fórum cím alapján nem. Az idő már szorít, így kísérletezgetni nem nagyon van időd. Én 43 évesen szültem Székesfehérváron. 38 éves koromtól próbáltam teherbe esni, előbb spontán, hiszen már volt egy gyerekem (végül éppen 20 év van a két gyerek között), és mikor nem sikerült, akkor lombikintézetben. Végül több inszemináció és 6 sikertelen lombikot követően mégis spontán lettem terhes, és született egészséges kislányom. Én Székesfehérvárról nem Budapestre jártam, hanem Tapolcára. Sokan járnak oda Székesfehérvárról és messzebbről is. Kaáli társintézmény, Pannon Reprodukciós Intézet a neve a meddőségi centrumnak. Bár nekem végül nem ők segítettek, mégis láttam, hogy mennyi embernek meg igen. Számomra a megoldást egy tapolcai folyosói beszélgetés nyújtott, ehhez elküldöm majd - talán este felé - privát üzenetben a részletes információkat, de a lényege az lesz, hogy az derült ki, hogy nekem az immunrendszerem volt túl erős a teherbeeséshez, és mikor egy immunológus orvos beállította, akkor spontán sikerült végül, de az immunológus orvosnak az volt a véleménye, hogy ezt az egyszerű vérvételből álló, és az állam számára is olcsó vizsgálatot érdemes lenne mindenkinek elvégeztetni, mielőtt komolyabb beavatkozásokra (pl. lombik) szánja el magát. A terhesség alatt és a szülésnél Dr. Schwarczinger Zsolthoz jártam, én elégedett voltam vele. Mikor teherbe szerettem volna esni, akkor is nála kezdtem, utólag az lett a véleményem, hogy nem kellett volna előtte nála hónapokat elvesztegetnem, hanem rögtön lombikintézetbe kellett volna mennem, azonban a lombikintézet előtt meg az immunológushoz...
2016. szept. 14. 11:24
Kedves mindenki.Olyan nőgyógyászt keresek aki jártas illetve specializálódott a 40 felett babát vállaló nők gondozásában.Budapest ,Székesfehérvár és ezek környéke érdekelne.Köszönöm előre is annak aki tud ilyet.Kioktatásokat nem kérnék,még mielőtt kérdőre vonna bárki is ,hogy miért ilyen későn.Meg van a magam kis története és sajnos rajtam kívülálló okok miatt alakult így,amit nem szeretnék részletezni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook