Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászt keresek a tini lányomnak és én is szívesen váltanék. Erzsébet és Soroksár környékén lévőt tudnátok ajánlani? fórum

Nőgyógyászt keresek a tini lányomnak és én is szívesen váltanék. Erzsébet és Soroksár környékén lévőt tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 25. 21:31

Én mind két gyerekemet ugyan annál szültem, jó volt.

Azt hiszem... Tétényiben szültem ott nagyon szép a szülészet. De messze van.

2013. aug. 25. 21:14

Én most Kismama vagyok Erzsébeten, és nem tudok magánorvost fogadni, ezért terhesgondozáson több dokival is találkoztam. Van egy fiatal doktorNŐ az SZTK-ban, nagyon kedves, helyes, és fiatal, a lányod miatt gondoltam. Dr. Szabó Anna talán (a Szabó az biztos), nem tudom, h van e magánpraxisa. Akkor szakmailag nagyon dícsérik dr. Szinte Andrást. Ő is normális. Neki is a Topánka utcában van magánrendelése. Én személy szerint azt a dokit választanám, akit a legtöbben nem szeretnek. Dr. Horváth Miklós. Idősebb, nem egy bratyizós, viszont az összes közül ő volt az egyetlen, aki azzal kezdte: Hogy van? - És bedugatta egy vérnyomásmérőbe a karom (a többi sosem mért, sőt, volt aki kamu adatot írt be, hasraütésszerűen). - És ő tette fel a legtöbb kérdést legalaposabban, készséggel válaszolt az én kérdéseimre és kérte meg az asszisztenst, h beszéljük át, ami olyan jellegűek voltak, amit az asszisztenssel is meg tudtam.

Remélem segítettem.

2013. aug. 25. 20:06
Délpesti jó lenne. Jó a szülészete is?? És nem drágák? Vagy hogy megy ez manapság?
6. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2013. aug. 25. 20:01

Dr Makai Zsoltot ajánlom nektek

Magánrendelése erzsébeten a Topánka utcában van

2013. aug. 25. 20:01
Régebben mindketten a Dél-Pestiben voltak
2013. aug. 25. 20:00
Ha már tinilányról is szó van, akkor én inkább a fiát, Tamást választanám.
2013. aug. 25. 19:58
hol praktizál?
2013. aug. 25. 19:56
A Fekete Károlyt tudom ajánlani.
2013. aug. 25. 19:49
Nőgyogyászt keresek a tini lányomnak és én is szivesen váltanék. Elsősorban erzsébet és soroksár környékén lévök érdekelnek.á

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook