Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nőgyógyászhoz vagy terhesgondozásra? fórum

Nőgyógyászhoz vagy terhesgondozásra? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 11. 09:07

Nincs fogadott dokim,nem is szeretnék fogadni.Már 25 hetes vagyok.A terhesgondozásnál egyetlen orvos van persze természetesen ő is szülész-nőgyógyász.

Csak nem tudtam eldönteni hogy ide vagy oda menjek.Mert eddig nőgyógyászhoz jártam.

4. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Ccf0283561)
2013. márc. 11. 09:01
Hát előbb mindenképp az orvost válaszd ki szerintem.Gondolom, olyant keresel, aki terhesgondozst is csinál, vagy inkább magánba szeretnél járni? Ha már tudod, hogy neki hogy vannak a rendelési időpontjai, talán érdemes egyből a terhesgondozásra bejelentkezni, szerintem időpontot is könnyebben kapsz, persze ez attól függ, mekkora városról sé intézményről van szó. UTána a továbbiakat már meg tudjátok beszélni.
2013. márc. 11. 09:00
terhesgondozóba
2013. márc. 11. 09:00
ha már van terheskönyved, akkor gondozásra. ha még csak pozitív a teszt, akkor először nőgyógyász.
2013. márc. 11. 08:56
Orvost kell váltanom,és másik éntézménybe kell ezentúl járnom.Ahova járnom kell ezentúl van nőgyógyászat,és külön terhesgondozás.Hova kérjek időpontot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook