Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászati vizsgálat... fórum

Nőgyógyászati vizsgálat... (beszélgetős fórum)


2018. máj. 27. 20:45
Akkor lehet majd a teszt biztosabb lesz, mint a doki :D már ha nem jön meg persze.
2018. máj. 27. 19:52

Hát,én tudom miről beszélsz,mert én 6 hetes körül voltam dokinál,és volt ugyan egy apró kis pötty az uh képen,de nem tudta megmondani hogy az a kisfiam-e..

Aztán majd 8 hetesen voltam ismét,és akkor már látható volt,hogy ő bizony egy kis életke. De én is elkeseredtem,és nagyon hosszú volt az a két hét,amíg bizonytalanság volt. Én csináltam 3 vagy 4 tesztet,és mind azt jelezte,hogy babát várok.

2018. máj. 27. 18:34
Hmm, kicsit félek a csalódástól, hogy most arra számítok, hogy a doki lát valakit :), aztán meg mégse. :/ Nem gondoltam, hogy ez a várakozás így a ciklus vége felé ilyen "idegölő" :D
2018. máj. 27. 17:43

Nem fog semmilyen problémát okozni a "nyomkodás".

És nekem még a 6. héten sem tudták biztosra megmondani sima uh-on,hogy terhes vagyok. Viszont hüvelyi uh már kimutatta volna.

2018. máj. 27. 16:59
Az uh-t alapból akartam, csak ellenőrzés végett, hogy minden rendben van e odabent.
2018. máj. 27. 16:55
Korai szakaszban hüvelyi uh-ot szoktak csinálni. Azon látszódik, a hasin nem sztem.
2. kisj
2018. máj. 27. 16:54

Nem fog bajt okozni.

Az uh szerintem felesleges.

2018. máj. 27. 14:33

Sziasztok!


Babaprojekt elején vagyunk, de időpontom 31-ére van nőgyógyászhoz, menzesz előtt pár nappal így hát matematikailag lehetséges, hogy már terhes vagyok. A "nyomkodás" nem fog bajt okozni, ha így van? Illetve UH-t is akarok, látszana már? (ha úgy van kb. 2 hetes lenne)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook