Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászati, vagy bélrendszeri baj lehet? fórum

Nőgyógyászati, vagy bélrendszeri baj lehet? (beszélgetős fórum)


2015. nov. 15. 07:24
túl kevés az info,ennyből nem tudok pontos diagnózist felállítani.
2015. nov. 15. 07:22
igy igaz a stress lehetett,amugy million problemat tud okozni a testben.
22. 036ae37026 (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2013. szept. 19. 14:11
ugyanez volt a problémám, sőt néha még most is előjön. mindenhol voltam már vele, természetgyógyásznál, rendes orvosnál, nőgyógyásznál. mindenhol az lett az eredmény, hogy egyáltalán semmi rendellenesség nincs, egészséges vagyok. hogy mégis mi a probléma? a stressz. hidd el, ez okozza. 4 évig volt állandó panaszom az ilyen hasfájás, csak mert egy héten 6 napig iszonyat stresszben éltem. utána változás állt be az életemben, és mint amit elvágtak, megszűnt a fájdalom. a másik, hogy valamire érzékeny lehetsz, nekem ez a laktózérzékenység..
21. kszb (válaszként erre: 19. - Tecu21)
2013. szept. 16. 17:38

már ne haragudj, de ezek a vizsgálatok az esetek legnagyobb százalékában kamuk (és még a pénzed is lehúzzák)!!!! Menj csak el a gyomortükrözésre! Éppen semmi bajod nem lesz, max csak megtudod, h eddig mi volt.... Nyilván nme véletlenül küld a doki! Én is, és rajtam kívül emberek ezrei túléltük.

Mellesleg vannak dolgok, amik csak így diagnosztizálhatók a legtutibban! (pld lisztérzékenység)

20. Tecu21 (válaszként erre: 18. - 4a5de48ea8)
2013. szept. 15. 17:20
nem tudom van-e baj az epémmel..
19. Tecu21
2013. szept. 15. 17:20
Nem megyek el a gyomortükrözésre. Most 1 hete már nem puffadok, de nem eszek,iszok tejes dolgokat. Ha esetleg megint nagyon elkezdek puffadni megkérdem a háziorvost adjon beutalót ételallergia vizsgálatra vagy ilyesmi Ha az se vállik be, vagy Balatonfürdenek egy orvos aki géppel megnézi a hasam, és megmondja mi baja van minden féle gyomor tükrözés nélkül. Igaz 8500ft a vizsgálat de nem bánom..:)
18. 4a5de48ea8 (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2013. szept. 14. 12:11
epe?
17. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Tecu21)
2013. szept. 14. 10:45

nem alacsony, nekem ennél alacsonyabb mindig :)


gyomortükrözésre én se mennék el, míg minimum lisztérzékenység-vizsgálat (vérvétel) és tejérzékenység-vizsgáélat nem volt.


Ha ezek is negatívak, akkor talán tényleg szükséges a gyomortükrözés

16. Tecu21
2013. szept. 14. 10:23
Hát semmi allergia teszt semmi nem volt.. a vérkép minden rendben, most küldenek gyomortükrözésre, amire nem nagyon akarok elmenni!!!
2013. szept. 12. 18:14
Ételallergia sanszos. Nekem időnként túlzott kávéfogyasztástól fordul elő ilyesmi (a folyástól eltekintve).
14. Tecu21
2013. szept. 6. 11:31
Ma voltam a belgyógyászaton. Vérnyomásmérés, Ekg, megnyomkodta a hasam, megvizsgált ott lent is.. Meghallgata a tüdömet stb... Elküldöt mellkas rögenre, kedden mennem kell vérvételre megint vinnem kell vizeletet, és székletmintát a laborba.Hasi ultrahangra is mennem kell.. Utána vissza kell mennem a belgyógyászatra és ha itt minden oké megyünk tovább... Kíváncsi leszek.. Ami engem idegesített az,hogy 100/62 volt a vérnyomásom. Megkérdeztem,hogy ez nem alacsony???? azt mondta,hogy ha úgy nincs panasz akkor ez teljesen normális vérnyomás..
13. Timky
2013. szept. 6. 10:47
IBS (Irritábilis bél szindróma) is lehet. A neten utána tudsz nézni. Vagy tejcukor ,liszt allergia,ezeket már vérképből is tudják vizsgálni. De a Candida se kizárt! Belgyógyászatra menj,majd írd meg mit mondott a doki.
12. adry06 (válaszként erre: 11. - Tecu21)
2013. szept. 6. 10:18
jól teszed
11. Tecu21
2013. szept. 4. 15:54
Nem tudom.lehetséges. Most elmegyek belgyógyászatra. Aztán ha ott sincs semmi baj megyek tovább...
10. adry06 (válaszként erre: 9. - Tecu21)
2013. szept. 3. 17:10

Szia!


Nem lehet, hogy laktózérzékeny vagy?bélgyulladástól is fájhat a hasad, szerintem nézesd meg magad gasztroenterológussal, a Honvédba van egy jó.

2013. szept. 3. 16:33
jha és azt kihagytam,hogy amikor nagywc-zek és ugye nyomok,akkor is szúr és fáj a hasam alja...
2013. szept. 3. 15:04
köszönöm a tippeket. Akkor nem a nőgyógyászhoz kérek időpontot hanem a belgyógyászatra. Tejes dolgokat szoktam enni,inni. A cukrosokat és a lisztet kerülöm, de nem mindig az a baj..
2013. szept. 3. 14:42
Valószínű bélrendszeri gond ez.Gondolom eszel fehér liszet, fehér cukrot és tejet is.Ezek is kiválthatják.Tejcukor(fehérje) érzékenységnél erős puffadás, gázosodás jelentkezik.Ha túl sok a gomba a beleidben akkor is ez van.De lehet glutén érzékenység is.Ne nőgyógyászhoz menjél, hanem ilyen bélrendszeri vizsgálatokra inkább.
6. kszb (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2013. szept. 3. 14:42
lisztérzékenység jutott elsőre nekem is eszembe....
2013. szept. 3. 14:32

Sztem is bélrendszeri.Gyanús lehet a tejérzékenység...Próbáld meg hogy pár napig nem iszol/eszel tejeset.

A nőgyógyászati dologra javaslok egy hüvelyflóra helyreállító kúrát!Ilyen kúpokat lehet vény nélkül kapni.(patika,drogéria)

2013. szept. 3. 14:29

lisztérzékenység, tejérzékenység, candida


ezen a vonalon vizsgálódnék tovább

3. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2013. szept. 3. 14:21
Ha puffadsz, és a gáz leeresztés segít, akkor elég egyértelmű.
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2013. szept. 3. 14:18

Én utána néznék belgyógyászaton leginkább. Akár valami étel allergia is kiválthatja, lehet allergiás vagy olyan dologra amiről még nem is tudtál, legalábbis a puffadás leginkább erre utal, emésztési zavarokra és az lenne a normális ha minden nap tudnál nagywczni.

A folyás az szerintem már teljesen más, nem hiszem, hogy összefügg a kettő de elég fura, hogy az orvosok nem találtak semmit.

2013. szept. 3. 14:14
sziasztok. Nem tudom a panaszaim éppen mire utalnak,mert utal nőgyógyászati probélmára is és bélrendszerei,emésztési zavar problémára is. sajnos már évek óta sok folyás van, van amikor kevesebb van amikor több, van,hogy fehér,de inkább átlátszó és van,hogy vízszerű. De sajnos ez mellég erős alhas szúrás is van. Ez se mindennap, de amikor rájön órákig szúr a hasam alja a köldööktől lefelé kb 6-7cmre .. Voltam már ezzel nőgyógyásznál 12x... igeeeen 12x-szer és nem 1 orvosnál ebből kb 6 különdöző orvos volt. Volt hüvelyi ultrahangom is, rákszűrésre minden évben megyek. Állitolag semmi bajom.. A másik ok,hogy csalánkiütéses is vagyok, a bőrgyógyász azt mondta emésztési zavar stb, és tény,hogy nem mindig megyek mindennap nagy wc-zni, és amikor van ez a alhas szúrás akkor HA tudok fingani (bocsi..) egy jó nagyon vagy töbet akkor kezd elmúlni. Jha és az alhas szúrás mellé erős haspuffadás is van mindig...úgy felpuffadok mint aki több hónapos terhes.. Most nem tudom melyik orvoshoz megyek? Menjek vissza megint a nődokihoz,vay egy belgyógyászhoz? szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook