Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászati szűrés után miért kell 4 hetet várni az eredményre? fórum

Nőgyógyászati szűrés után miért kell 4 hetet várni az eredményre? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 19. 12:22
mert a magánorvosoknak is valahol el kell készíttetni a tenyésztést, azzé
2010. nov. 19. 11:35
A szokásos nőgyógyászati szűrésem eredménye : P2. Ez jó, viszont fél év múlva meg kell ismételni, mert "melléhámosodást" találtak. Megkérdeztem volna a dokimat erről, de a nővér adta oda az eredményt egy másik vizsgálóban. Ki tudja mit jelent ez? Interneten keresgéltem utána de nem sok eredménnyel.
11. sajert
2010. júl. 5. 11:04

A 4 hét szerintem a maximális idő, addigra biztos kész van. Nekem is mindig annyit mondtak, de amikor gond volt, már két hét után értesítettek.

Ha jó az eredmény, akkor nem értesítenek. Ha rossz, akkor úgyis írnak levelet/telefonálnak. Mindkettőnél frászt tud kapni az ember... Engem szinte mindig visszahívnak, mert gyulladás van, de még én is parázok, hogy mi van ha nem csak a "szokásos"...

10. 032b6d3bda (válaszként erre: 7. - Niroli)
2010. júl. 5. 10:44
Szerintem kidobják, mert én a tavalyiért nem mentem vissza, nem értesítettek... :D
9. emagdi (válaszként erre: 7. - Niroli)
2010. júl. 5. 10:44
ha valami gond van, akkor postán úgyis értesítenek. ha minden rendben akkor nem.
2010. júl. 5. 10:31

Sziasztok. Én már 2hónapja porbálok elmenni rákszűrésre de egyszerűen nincs időpontjuk.

A Tv-be azzal a blabla szöveggel jönnek, hogy az emberek nem mennek a szűrésvizsgálatokra el mert félnek! A Nagy büdös FRANCOKAT!!!! Azért nem mennek az emberek szűrésekre mert hónapokba telik mire az ember időpontot kap és ha nagy nehzen kap időpontot, akkor meg a félnapját ott tölti az orvosnál ülve. Hát ezért nem mennek az emberek szűrésekre!!!

2010. ápr. 21. 19:13
én meg nem is emlékszem, hogy mondták volna, hogy mikor lesz kész, mikor kell érte mennem. mi van ha nem megyek érte, elküldik postán?... - vagy kidobják?... - akkor meg nem is fontos!...
2010. márc. 3. 23:00
Nekem napra pontosan 3 hétre van kész,ma kellett volna vissza mennem. Ceglédi SZTK rendelőben.
5. vvicus (válaszként erre: 2. - F303be5590)
2010. márc. 3. 22:57
Lehet benne valami, én múlthét szerdán voltam orvosnál, és pénteken már meg is volt az eredmény.
2010. márc. 3. 18:25
én is ma voltam.nekem 2 hét azt mondták.én Pakson lakom.
2010. márc. 3. 17:46
Ma voltam nőgyógyászati szűrővizsgálaton SZTK-ban, nem magánrendelőben. Azt mondták, hogy 4 hét múlva lesz eredmény. Ez mindenhol ilyen hosszadalmas vagy csak nálunk? Mit vizsgálnak ennyi ideig?
2010. márc. 3. 17:45
azért, mert a el kell készíteni a magánbetegek tenyésztését is :)
2010. márc. 3. 17:44
Nőgyógyászati szűrés után miért kell 4 hetet várni az eredményre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook