Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászati probléma fórum

Nőgyógyászati probléma (beszélgetős fórum)


2015. febr. 28. 13:59
Köszönöm!Úgy lesz.elmegyek egy másik nőgyogyaszhoz es urulogushoz is!
3. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2015. febr. 27. 15:52
Nem tartom valószínűnek, hogy urológiai probléma lenne. De mindenképp vizsgáltasd ki magad mindkét vonalon, keress egy jó nőgyógyit is.
2. bowie (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2015. febr. 27. 07:28

ez simán lehet urológiai gond is bizony.

De kár lenne nyilván diagnózist felállítani. Vizeletlabor volt már?

És igen, érdemes elindulni urológia vonalon is, mert az is fertőz egyre följebb, míg szépen mindenhol bajt nem csinál.

2015. febr. 25. 10:49

Sziasztok!

Van 1 problemam es ugy erzem az orvos le.akikalja ezt.

Szoval:

Kb 1 eve rakattam fel spiralt amitől begyulladt a mégem ezért leszedték.Azóta szex közben de időközönként máskor is fáj az alhasam.Együttlétnél nagyon!3 hétre pedig megjön a mensim ami eddig 4 hét volt.Elmentem dokihoz aki meg se vizsgalt hanem közölte ez a 1,5 evvel ezelőtti császarmetszéstől van ezert irt fogamzasgatlot.Kertem tőle ultrahangot ami negativ lett majd kozolte ez urologiai panasz.Ezt én nem akarom elhinni! Jövőhéten mennek mashoz es most megjött.na ilyen verzesem még sose volt.konkretan darabok tavoznak belőlem a nemi szervem meg ugy faj h alig birok allni.Tudom h nem vagytok orvosok nem is orvosi diagnózist várok csak ha esetleg van ilyen teren valakinek tapasztalata vagy csak velemenyetek a dologrol érdekelne.Jövőhéten mindenképp megyek máshoz.A héten mindenki szabin van.ez is vicc!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook