Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőgyógyászati legendák - Igaz, Nem igaz? fórum

Nőgyógyászati legendák - Igaz, Nem igaz? (beszélgetős fórum)


1 2
42. globus (válaszként erre: 39. - Ttiimmii)
2010. febr. 28. 21:48
Igaziból ilyesmik miatt érdemes részt venni nőgy. vizsgálaton, mielőtt szexuális életet kezd az ember: méh fejlettsége, nagysága, helyzete, egyéb függelékek állapota, hormonális felmérés.
2010. febr. 28. 21:45
nem tom..nekem jó nevű dokim van és jó fej, elég jó pasi is, de kint jobb a vizsgálat után mint bent...:))..a pasim meg igazából örül neki, hogy évente rendben tudhat..mások vagyunk, de van olyan barátom akinek a pasija elkíséri a vizsgálatokra...nem tartom abnormálisnak, de én ezt elintézem egyedül:)...gyorsan túlesek rajta
2010. febr. 28. 21:42
atom jó a fórum:)...tetszik :)
2010. febr. 28. 21:36

Sziasztok!

Kedden voltam először nőgyógyásznál, 19 éves vagyok. Azért mentem, mert késett a menstruációm. Csinált egy teljeskörű vizsgálatot, megnyomkodta a hasam miközben belülről is vizsgálat, vett mintát rákszűréshez, meg csinált ultrahangot is. Még ultrahang előtt mondta, hogy egy cisztát érez a bal oldalon, és nyomkodta, meg kérdezte, hogy fáj-e. Akkor azt mondtam hogy nem, mert nem volt különbség közötte, meg a hasam többi pontja között, ahogy nyomta. Az ultrahangon azt mondta hogy kb 3 centisnek látja, és hogy ne aggódjak, ez miatt is késhet a menstruációm, meg a karácsony előtt bevett esemény utáni tabletta miatt is (de azután az első időben megjött, ez lett volna a 2. aminek lenni kellett volna 2 hete, és azóta késik).

Most eltelt 5 nap a vizsgálat óta, és hol szúró, hol tompa, hol alig észrevehető fájdalmat érzek folyamatosan a bal oldalon, ahol a ciszta is van. A doki még azt is mondta, hogy 95% hogy magától el fog tűnni, és lehet hogy észre sem vettem volna, ha most épp nem mentem volna el hozzá.

De akkor miért fáj? Meddig várjak még vagy mit csináljak? Ezelőtt soha semmi ilyen panaszom nem volt, egészen a vizsgálatig, ahol megpiszkálta... honlapután kell telefonálnom a rákszűrés eredményéért, akkor majd tőle is rákérdezek, de már nagyon zavar ez a folyamatos fájdalom, meg még idegeskedek is miatta, és eléggé megterhelő a szervezetnek is, meg nekem is, hogy nonstop minden tevékenységem közben érzem...

Segítsetek, hogy mi lehet ez, vagy mit csináljak... :(

38. realbrigitte (válaszként erre: 35. - Kaioshin)
2010. febr. 23. 07:48
ez érdekes, amit írsz...én ebbe bele se gondoltam, hogy férfiaknak egy kicsit is kellemetlen lenne ez a helyzet...
37. a1baa7edcc (válaszként erre: 35. - Kaioshin)
2010. febr. 22. 21:52
A ferjem mindig eljon/eljott velem, igaz a vizsgalatot kulon szobaban vegeztek mindig, de ott jelen van az orvos asszisztense is. Nem emlitette soha, hogy barminemu problemat jelentene ez szamara. Az orvos ott es akkor orvos, nem ferfi, ennyi.
2010. febr. 22. 20:54

Ez érdekes, de ahogy jobban belegondoltam, valahogy nekem sem tetszene, ha a párom nemiszervét egy nőci(akár milyen is)fogdosná akár "csak" egy vizsgálat érdekében is!

Én is értem, hogy ez muszáj meg fontos és tényleg előrébb való, mint a mi "hülye" felfogásunk, de azért nem jó érzéssel tölt el a dolog ha rágondolok!

2010. febr. 22. 17:46
A legtöbb nő számára kellemetlen lehet nőgyógyásznál... És a férfi, hogy éli meg mikor a párja "abba" a székbe kerül? Hiszen ez egy intim szféra ami két emberre tartozik és a doki hiába nem élvezi számomra férfiként is rossz érzés. A NŐ akit az ember szeret és kiérdemli, hogy rejtett bájait felfedje elötte és az emberben különleges érzés alakul ki, hogy ez csak rá tartozik, nekiszól, de az orvos elött ezek a dolgok mégsem olyan rejtettek. Tisztába vagyok vele, hogy egészségügyi okokból ez elkerülhetetlen és fontos dolog, de én nagyon nehezen tudom feldolgozni, hogy egy idegen valaki turkál igen intim helyen és végigtapogatja azokat a pontokat illetve teljes betekintést nyer olyan helyekre. Hülyén hangzik, de kicsit a női test meggyalázásaként élem meg a dolgot. Az én felfogásomban van a hiba? Vagy más férfinek is hasonlóan rossz mikor a kedvese nődokihoz fordul? (Hozzá teszem, hogy a nő egészsége minden ilyen lelki hülyeségnél fontosabb!!!!!!!)
2010. febr. 20. 10:27

én olya legendát hallottam, hogy valakinek szülés közben van orgazmusa....


Másrészt, ha ilyen létezik, a férfiak is imádnának urológushoz járni.

33. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Annaaa)
2010. febr. 19. 22:15

Véleményem szerint nagyon pihent ember találhatta ki,olyan aki tuti nem volt még nőgyógyásznál.

Én írtózom tőlük,elmegyek mert muszáj néha,de valahogy mindig az jár a fejemben,hogy ez a kéz ami bennem matat ,vajon a héten hány magzatott csinált el.Mondjuk néhány babót világra is segített,de hát ugye az nem motoszkál mert az a természetes.

Bocsi mindenkitől ,de ezt le kellett írnom.

32. a1baa7edcc (válaszként erre: 30. - 2e53573acc)
2010. febr. 19. 15:12
Orulnek, hogy kiszabadultak vegre, mast nehezen tudok elkepzelni, bar ki tudja :D
31. msaca
2010. febr. 19. 14:53
azt tudjátok,hogy pécsett elitéltek egy nőgyógyászt, mert elaltatta a női pácienseit és megerőszakolta őket? durva nem?
30. 2e53573acc (válaszként erre: 1. - Annaaa)
2010. febr. 19. 14:50

őszintén az én dokim egy bányarém tehát igen beteg lenne egy ragyásfejüre beindulni..ááááh.



de sokszor néztem hogy idős hölgyek teliszájas vigyorral jönnek ki..lehet hogy nekik már mindegy alapon és élvezhetik ...sorry.de nem figyeltétek még meg???érdemes

29. msaca
2010. febr. 19. 14:48

végre valami érdekes topik!

A múltkor összefutottam a nőgyogyimmal az utcán. Köszöntem, mire ő: ja, maga az?így arcról nem ugrott be! :-)))

28. 3a0842d373 (válaszként erre: 17. - Globus)
2010. febr. 19. 14:42

Jaj, globus, naggggyon jó ez a sütőlapáthasonlat :))))))

köszi :)))

27. realbrigitte (válaszként erre: 23. - Sysy66)
2010. febr. 19. 12:47
:D
26. realbrigitte (válaszként erre: 22. - Mamika2)
2010. febr. 19. 12:46
de durva!!!!!
25. puritan (válaszként erre: 8. - Annaaa)
2010. febr. 19. 12:10
Áhá, szóval potyázni akartál :)
2010. febr. 19. 11:58
:)))))
23. sysy66
2010. febr. 19. 11:57

van egy jo viccem és pont ide valo::P

--mit mond a nőgyogyász ,este ,mikor munka után kiér az utcára?

--??

--Végre,,,ARCOK...! ::D:D

2010. febr. 19. 11:37

Nem teljesen ide tartozik, de én már hallottam olyan, hogy férfi elment a kozmetikushoz(ismerősömhöz) és intim gyantát kért!

Már az furi volt, hogy se a sapkáját se a napszemüvegét nem vette le és amikor lerántotta a szőrt az intim testrészről, akkor elélvezett, na ennyit arról, hogy ki, milyen dolgokon izgul fel!

Undorító!

Szóval én simán el tudom képzelni, hogy valaki felizgul nőgyógyászati vizsgálat során, de orgazmusa nem hiszem, hogy lehet hisz annyi ideig még nem tartott vizsgálat, amibe ez beleférne ha igényem lenne rá!

21. scorpiolady (válaszként erre: 18. - Debóra)
2010. febr. 19. 11:27
gondolom a legtöbb nődoki nem a páciensei közül választ barátnőt, feleséget.
20. d81878421d (válaszként erre: 14. - 4ce0ebd54f)
2010. febr. 19. 11:27
Az azért elég meredek volt...
2010. febr. 19. 11:25
Ha annyira jó lenne a nődokinál,szerintem nem ilyen arccal ülnének a nők a váróban hogy"a fenébe má'ujra kellett jöjjek"
18. debóra (válaszként erre: 17. - Globus)
2010. febr. 19. 11:21

Ez nagyon jó. Igazad van.

Tényleg csoda, hogy van még hozzá kedve, nem undorodik meg a sok nuni látványától

17. globus
2010. febr. 19. 11:19
Szerintem a nőgyógyásznak ez éppen olyan munka tárgya, mint péknek a sütőlapát, vagy postásnak a pénzeszsák. Annyi muffot lát életében, inkább azt csodálom, hogy munkán kívül még kell neki :DD
2010. febr. 19. 11:17

Hát szerintem is baromság ez az orgazmus dolog.

Ma biztosan eszembe fog jutni, mert pont ma megyek dokihoz. Hát már most izgulok, de nem azért, hogy orgazmusom legyen, hanem, hogy túllegyek az egészen és minden rendben legyen. Pedig az én dokim irtó rendes, jófej pasas, és emellett jól is néz ki,jól el lehet vele viccelődni és tegező viszonyban vagyunk. Szóval nem hiszem, hogy ő ebben éli ki magát, neki ez a munkája. Darab, darab. Szerintem.

15. Annaaa
2010. febr. 19. 11:17
huh :)
2010. febr. 19. 11:16
De hogy a helyzet megtörténhet, íme egy film amiben elég dúrván visszaél a helyzettel a nődoki:Kéz amely a bölcsőt ringatja
2010. febr. 19. 11:15

Jó az biztos jobb neki ha egy fiatal csajszit vizsgál mint egy szottyadt sunát, de hát nem lehet a 80 éves punci is üde...

viszont én egyszer hallottam olyanról, hogy a roma asszonyt hazaküldte megmosdani a nődoki.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook