Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyász és páciens kapcsolata fórum

Nőgyógyász és páciens kapcsolata (beszélgetős fórum)


19. alfabeta (válaszként erre: 18. - Eleveneszter)
2010. márc. 8. 20:06

:D


Semmi nem történt. Tényleg csak kíváncsiság. Mert van, amit én például megengedek a dokinak magammal szemben, és magamnak is vele szemben, és ezt más furcsának találja. De van olyan is, ami más dokinál természetes, és a hideg kirázna, ha hozzám úgy érne, vagy úgy szólna az orvos.

18. eleveneszter (válaszként erre: 17. - Alfabeta)
2010. márc. 8. 15:38

Hát pl . ha meghív a nyaralójába és megkérdezi elváltál -e már..hm..az gyanús. Az már magasan súrolja az orvos beteg kapcsolat határát.


Mi történt? Vagyis történt valami?

17. alfabeta (válaszként erre: 16. - Fuoco)
2010. márc. 6. 10:06

Nem akarok konkrét válaszokat kapni, csak kíváncsi vagyok, hogy kinél mi fér bele (vagy nem fér bele) egy orvos (nem is feltétlen nőgyógyász)-beteg kapcsolatba.

Mennyire lehet közvetlen az orvos? És mennyire lehet az a páciens?


Mit értesz az indokolatlan kérdés és tesi kontaktus alatt?

16. Fuoco (válaszként erre: 15. - Alfabeta)
2010. márc. 5. 22:49

Nem tudom most taplóság alatt mit értesz, de mindegy is!


Nem tudom azt sem, milyen válaszokat szeretnél kapni, elég nehéz konkrétan meghatározni mi fér bele!

Kapcsolat és egyénfüggő! Nekem egy-két poén belefér(ne) ha nem rokonról lenne szó, egy-két kedves szó, de semmi indokolatlan kérdés vagy testkontaktus! De ezt a helyzet dönti el!

Nem mennék el bulizni pl vagy kávézni az orvossal, mert az már nem orvos-beteg kapcsolat!

Nem férnek bele túlzott bókok sem, max egy "de jól néz ki ma"!


Részemről a tegeződés is furcsa!


Ebben a kérdésben könnyebb azt kifejteni hogy mi nem fér bele, szerintem!

15. alfabeta (válaszként erre: 12. - Fuoco)
2010. márc. 5. 21:26

De mi a határ?

Tehát mi fér bele egy orvos-beteg kapcsolatba?


Nem "jófejségről" és lazaságról van szó, mert azt egy tapló is tudja.

14. Pici04 (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 5. 21:23
Na igen,ök többen vannak sajnos.
13. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - Pici04)
2010. márc. 5. 21:21
Meg fekete bárányok!
12. Fuoco
2010. márc. 5. 21:20
Nekem a nagybátyám az orvosom, én is nála születtem! Értelemszerűen imádom és nagyon jó hangulatúak a rendelései, de ha nem rokon lenne nem hiszem hogy kialakulhatna ennél több! Nem engedheti meg magának az orvos hogy átlépje az orvos-páciens határt. És nem arra gondolok, ha mondjuk jófej, laza!
11. Pici04 (válaszként erre: 9. - 9925394c3b)
2010. márc. 5. 21:15
Ez is ritka eset,de szerencsere vannak meg "feher hollok".
10. cd71239972 (válaszként erre: 3. - Zsanetta)
2010. márc. 5. 21:13
Nagyon sajnálom, hogy rossz orvosokat fogtál ki. Én is megjártam néhánnyal, de hála Istenkének a mostani orvosom igazi Angyal. Figyelmes, maximalista, és egyetlen fillért sem fogad el tőlem sohasem, de mástól sem.
2010. márc. 5. 21:13
sztk-ba járok, ingyen. Nagyon jó fej a dokim, mindenben segít....nem pénzéhes! Egy ismerős szülés után egy könyve tette a borítékot pénzzel és úgy adta át...Köv. találkozásnál visszaadta a borítékot, úgy, hogy ki sem volt nyitva és azt mondta ezt a pénzt fordítsák a babára, neki nagyobb szüksége van rá...
2010. márc. 5. 21:11

Mi az a pont, amikor már nem "sima" orvos-beteg kapcsolat van? Hanem mondjuk baráti?


Elvégre itt egy totálisan intim viszonyról van szó.

7. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Zsanetta)
2010. márc. 5. 21:10

Én is sokáig privát jártam nőgyógyászhoz, de tavaly egy ultrahangos vizsgálat után elküldtek a nőgyógyászati szakrendelésre és ott megcsináltattam a vizsgálatokat és kértem a rákszűrést is.

Most már egy vasat sem kapnak tőlem ide megyek ingyen!!!

6. alfabeta (válaszként erre: 3. - Zsanetta)
2010. márc. 5. 21:09
Sajnálom, hogy ennyire rossz a tapasztalatod.
2010. márc. 5. 21:09
Az én orvosom is nagyon aranyos, jófej, ha kell személyesen, ha kell mobilon tartjuk a kapcsolatot. Ha bármi eredményem megérkezik vagy felhív, vagy sms-t küld, ha bármi nyűgöm van, ugyan ezt teszem. Babát várok, külön örülök ennek a jó kapcsolatnak.
4. Törökné Kati (válaszként erre: 1. - Alfabeta)
2010. márc. 5. 21:05
Szia!Nekem nagyon jó a kapcsolatom az orvosommal(Nőgyógyász).Mindent meg lehet vele beszélni.És mindenről felvilágosítást ad :) .Egyszerűen remek ember és orvos is egyben.
2010. márc. 5. 21:03

Az összes nögyógyáasz egy pénzéhes,szóval mindegyik csak a markát nyujtaná igy csak kizárolag csak paciens és orvosi kapcsolatot ápolók velük.

pedig elfogyasztottam már párat :)

2010. márc. 5. 21:02
Az én dokim nagyon jó fej:) Sima doki-páciens kapcsolat.
2010. márc. 5. 21:00

Kinek milyen a kapcsolata az orvosával?


Csak kíváncsiság :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook