Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajánlanátok debreceni nőgyógyászt, akihez nem kell hónapokat várni? fórum

Ajánlanátok debreceni nőgyógyászt, akihez nem kell hónapokat várni? (tudásbázis kérdés)


9. 1d334fe33f (válaszként erre: 8. - Lapbarna)
2018. nov. 13. 14:13

Az szèp!


Nekem pont ő volt ügyeletben,aznap reggel mennem kellett nst.re,ő volt bennt,mondta minden oké menjek haza.

Délután 3- ra vissza mentünk 10 perces fájásokkal.

Mondja hogy anyuka nem lesz itt ma szülés,ahhoz képest este 21.05- kor megszületett a kislányom.

😉

8. lapbarna (válaszként erre: 7. - 1d334fe33f)
2018. nov. 13. 14:08

:DDD

Kiss Ferenc majdnem megcsászároztatott. Mentem nst-re. Ő volt az ambulancián. Mondom neki, hogy egyébként kicsit vérzek. Oké, megvizsgál. Azt hittem ott maradok, úgy megnyaggatott. Aztán kijelentette, hogy keresztben van a gyerek, irány fel a műtő. Már bekötötték az infúziót, meg katétert akartak feldugni, mikor jött másik 2 orvos, hogy hát csak nézzük meg uh-val. Na, fejvégű. Menjen haza kismama! Aznap este megszültem. Természetes úton.

7. 1d334fe33f (válaszként erre: 6. - Lapbarna)
2018. nov. 13. 14:03

Mòrè Csabát is is szeretik.

Ismerős csajt megcsászározta hamarabb,mert hogy lejárt volna a csaj tb.je.😏

Én is a Kenèzyben szültem Dr.Kiss Ferenc főorvosnál.

6. lapbarna (válaszként erre: 4. - Niko31)
2018. nov. 13. 13:43

Az elsőnél Krasznai Zoárd volt a fogadott, de hát ugye Zatiknál szültem. A másodiknál Móré Csaba volt nekem is, és én is 28-ik héten fogadtam meg. Nem volt ám szívbajos, azt mondta: Nézze, én a terhesgondozást 25-ért, a szülést is 25-ért vállalom (2005). Az mindegy volt, hogy összesen vagy 3-szor találkoztunk, mert 37. hétre született. Normális volt amúgy. Ami nem volt jó, hogy kedden szültem, és csütörtökön kivette a varratokat, mondván megy síelni. (???)

A harmadiknál úgy döntöttünk, nem fizetünk senkinek, és átmentünk a Kenézybe, ami nagyon jól fel van újítva. Az ügyeletes orvos pont a főorvos volt, Bacskó. A legnormálisabb volt mind közül. Nem könyökölt a hasamba, nem rángatott, nem kiabált, oxitocint sem adott csak azért, hogy siessen. Még branülöm sem volt, a végén a fenekembe adták a méhösszehúzót. Mikor megszületett a baba, a hasamra tette, ő is fogta közben, és akkor szólt, hogy vágja el a férjem a köldökzsinórt, amikor már nem lüktetett. Legjobb szülés volt. Ja, végül egy ajándékcsomagot kapott.

2018. nov. 13. 09:57
Szia, én Móré Csabánál szültem és teljesen meg voltam elégedve. Igaz már 26 hetes voltam, mikor felkértem. Előtte voltam a meddőségin Sápy Csabánál, ő is nagyon figyelmes.
4. Niko31 (válaszként erre: 3. - Lapbarna)
2018. nov. 12. 21:18
És megkérdezhetem ki volt a fogadott orvosod?
3. lapbarna (válaszként erre: 2. - Ursula33)
2018. nov. 12. 13:04

Ööööö.

Én az elsőt nála szültem. A kollégáját fogadtam meg, de ő elment konferenciára, és ő Zatikot kérte meg helyettesítésre.

Azt mondta, nem ad fájdalomcsillapítót, mert neki a felesége 4-et szült anélkül, és ki lehet bírni. Kesztyű nélkül turkált bennem, kézzel repesztett burkot. Borzalmas volt az egész. A kontrollra a fogadott orvosomhoz mentem, aki megállapította, hogy összeszedtem valami fertőzést. Igen? Ugyan vajon hol??? Van egy tippem.

Soha nem ajánlanám senkinek.

2. Ursula33 (válaszként erre: 1. - Niko31)
2018. nov. 12. 09:54
Dr Zatik?
2018. nov. 11. 19:31

Sziasztok.


Debrecenben keresnék nőgyógyászt. Tudom voltak már ezzel kapcsolatos fórumok de elég "halottak" és az utolsó hozzászólások is némelyiknél több éve voltak.

Olyan nőgyógyászt keresek akihez nem kell heteket, hónapokat várni, hogy bejuss hozzá. Más orvosoknál sajnos már tapasztaltam, hogy a hírnév néha már inkább hátrány. A fő ok ami miatt menni szeretnék hozzá az a babatervezés, illetve annak kutatása, hogy miért nem akar összejönni.

Nyilván a google a barátom de inkább tapasztalatok alapján döntenék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook