Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nő létetekre mit tennétek? Közeledjek vagy fussak? fórum

Nő létetekre mit tennétek? Közeledjek vagy fussak? (beszélgetős fórum)


2021. okt. 8. 20:09
Beszéljétek meg egy kávé mellett.
2021. okt. 8. 20:06
Nekem úgy tűnik nem tudod te sem, hogy mit szeretnél. Ha teper az a baj, ha nem akkor az. El kéne dönteni.
21. Scherlock (válaszként erre: 20. - Gyöngy:))
2021. okt. 8. 18:43
Ismétlés? :)
2021. júl. 22. 17:05
Ez most hanyadik rész?
2021. júl. 22. 16:50

Komolyra fordítva a szót.

Javaslat : Próbálj vonzó nőként viselkedni.

Az általában nyerő.

2021. júl. 22. 16:47

A nőket életkoruk szerint különböző magyar megyékhez lehet hasonlítani.

2o- 3o -ig Tolna ( bármikor)

3o- 4o -ig Heves

4o-6o- ig Vas

6o - 8o ig Békés

17. Scherlock (válaszként erre: 16. - Mirrorimage)
2021. júl. 22. 08:58
Látszik, hogy te sem vetted észre, FI mennyire különleges (is).
2021. júl. 22. 08:55

Én férfiként visszataszítónak érzem azt, ha egy nő csak hátradől és azt várja, hogy egész nap ódákat zengjenek róla.

Egy kapcsolatban mindkét félnek dolgoznia kell. Ha a pasi megteszi az első lépést, akkor erre válaszolni illik. Ha elhívnak egy programra, akkor ne várd el, hogy majd minden napra mindent megszervez neked. Legközelebb neked kellene kezdeményezned. Ha ezt nem teszed, akkor én úgy érezném, hogy téged ez nem igazán érdekel, csak hagyod magad sodródni és lesz ami lesz, de ha nem hívnak, az sem zavar. Vagyis jogosan érzem, hogy valójában nem érdekellek. Akkor minek teperjek?

15. Ervina
2021. júl. 21. 13:12
Igen, veled. :D
14. Scherlock (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2021. júl. 21. 12:07
😄😄😄
2021. júl. 21. 12:06

Te nem vagy normális.


Hív vacsorára, te nem mész.


Fusson utánad, akinek két anyja van.😄


Már bocs!

12. *lime*
2021. júl. 21. 10:14
A kezdeti leírásból sokkal inkább úgy tűnt, hogy tényleg tepert utánad. De ha csak ennyi volt, hogy felhívott magához és te elhárítottad és ettől megtántorodott, akkor az a gyanúm, hogy komolytalanok voltak a szándékai. Szerintem ha nagyon érdekel akkor ne foglalkozz azzal, hogy te vagy a nő, javasolj egy találkozót, amihez neked is van kedved. Ha viszont nem érdekel annyira, hogy te kezdeményezz, akkor hagyd a fenébe.
2021. júl. 21. 08:26
Majd ha találsz egy olyan férfit, akivel igazán akarjátok egymást, nem lesz olyan gondod, hogy ki, mikor, mennyit fusson a másik után. Ott egyértelműen érezni fogod a dolgot. Addig meg el lehet játszadozni az ilyen húzd meg-ereszd meg ismerettségekkel. De szerintem tényleg jobban jártok, ha "nem kínozzátok egymást".
10. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 07:21
hát ha ennyivel feldühítetted, én hagynám az egészet. Van még hal a tengerben.
2021. júl. 21. 04:53

Neked nem kell valami jelzést adni? Valamit amiből tudja, hogy szabad az út? Vagy csak fusson utánad mint egy idióta, miközben te büszkén hátradőlsz, hogy az idióta hadd teperjen? Amikor ismerkedsz, flörtölsz, az kétemberes. Elcsábítod, aztán hadd fusson utánad, te meg semmi? Hát furi. Nem kell futni, de úgy gondolom neked is kellene valamit “villantani” , hogy biztosra menjen. Vagy úgy gondolod a férfiak csakis a te szórakoztatásodra születtek meg? 😀

Édes istenem!

8. f499cb4607 (válaszként erre: 7. - Regin_a)
2021. júl. 20. 21:46
Ott a pont ! :) nem érdemes a végsőkig várni. Ha nagyon akarja egymást a két fél, úgyis oda vezet az út, hogy együtt lesznek. Viszont ezért tenni is kell, férfinek, nőnek egyaránt.
7. Regin_a (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 20. 21:36

Kezdjetek el élni, hogy ne kelljen félni

Az utolsó órában, mikor már mindent megbántam

Ezerszer megbántam, oly sokáig vártam

Hogy elmúlt az élet...

...kezdjetek el élni!

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2021. júl. 20. 21:24

Kétszer beültünk valahova pár órára, meg messengeren napi szinten küldözgettünk egymásnak üzenetet, Facebookon talált linket esetleg posztot.

Ő azt szerette volna, ha felmegyek hozzá vacsorára, mert ott nyugodtabban tudunk lenni, de megtorpantam, mivel én ahhoz vagyok szokva, hogy egy férfi többet teper utánam, nem 2 randi majd egy vacsora meg pohár bor után megkap. De ő erővel állította, hogy nem, ha akarok alhatok a másik szobában, ha nem akarok hazamenni, vagy hazavisz ő, vagy alhatok vele, ahogy és amennyit én szeretnék.

2021. júl. 20. 21:10

Hányszor is olvashattuk már ezt a történetet? Nekem nagyon ismerős.


Igen, veled van a baj, ha foglalkozol vele.

2021. júl. 20. 21:06

Én se értek semmit...


Én egy pillanatig nem gondolnék egy ilyen pasira.


A pasi, igen is fusson utánam.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 20. 21:00

Hát én ebből semmit nem értek. Mi alapján ragaszkodik hozzád, ha még nem is találkoztatok egymással, csak nézitek a másikat. Egyáltalán mivel dühítetted fel, hogy nem mész fel hozzá első randira? Hát ha én ezzel valakit feldühítenék arra nagyon nem lennék kiváncsi tovább...

Mondjuk az hogy nő vagy vagy sem, az a mai világban nem oszt-szoroz, bárki kezdeményezhet.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 20. 20:58
Közeledjél futva. Ha már kell. Eddig te futtattad.
2021. júl. 20. 20:40

Nem voltam biztos egy férfivel kapcsolatban, ezért hezitáltam, nem akartam vele találkozni, nem akartam elfogadni a meghívást, amikor felhívott magához vacsorára. Feldühítettem, majd kijelentette, hogy neki ez így nem jó, nincs értelme, hogy fárassza magát, mert ő elkezdett ragaszkodni hozzám, de én folyton elutasítom.

Nem tudom mit vár, hogy én lépjek felé, én mozduljak rá? Látom rajta, amikor meglát, hogy mindig mosolyog rám, ha összefutunk néz, de ennyi. Nem közeledik már, amit meg is értek. Említettem neki pár hete, hogy én vele akartam lenni, de ő akkor mondta azt, hogy ne kínozzuk egymást, amire az volt a reakciója, hogyha tényleg akartam volna kerestem volna őt. Viszont könyörgöm, nő vagyok, én szaladjak más után?

Tényleg velem lenne a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook