Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » NKE»NKE-RTK»bűnügyi igazgatási [bűnügyi hírszerző] - Ide tényleg csak a bűnügyi területen dolgozók jelentkezhetnek? fórum

NKE»NKE-RTK»bűnügyi igazgatási [bűnügyi hírszerző] - Ide tényleg csak a bűnügyi területen dolgozók jelentkezhetnek? (tudásbázis kérdés)


13. MMVZ (válaszként erre: 12. - Vitust)
2013. júl. 9. 20:08
A kar leírásánál alul (ha legörgetsz) megtalálod az összes szak egyedi feltételeit. Plusz ha jelölöd/jelölted e-felvin, akkor a dokumentumoknál kéri a szükséges dolgokat.
12. Vitust (válaszként erre: 11. - MMVZ)
2013. júl. 7. 22:31
És a nyomozóinál is ez a helyzet?Vagy úgy az egész RTK karra ez az előírás?
11. MMVZ
2013. júl. 7. 22:05

Igen, csak ők mehetnek. Mondanám hogy nem, de bizony akkor hiába jelentkeznél, mert igazolás kell róla, sőt azt hiszem pár helynél még ajánlás is.

Sajnos ez a helyzet, én is örültem volna a dolognak, ha nincs ilyen kemény előírás. Persze nézőpont kérdése, tudod... ha szerencsém van, akkor a második diploma megszerzése valamelyik RTK-s szakon lesz, ahol már nyugodt szívvel jelentkezhetek a "nem sima" szakokra is...! :) Reméljük a legjobbakat. Minden azon múlik, hogy most 24-én mi lesz a felvi.hu-s mailben... ha az hogy felvettek, akkor minden rendben. Kívánom a hasonlókat neked is!

10. kisj (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2013. júl. 7. 21:48
akkor most én is meglepődök:)
9. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Kisj)
2013. júl. 7. 21:47
én is meglepődtem, hogy simán lehet menni, minden előismeret nélkül
8. kisj
2013. júl. 7. 21:46
Számomra az lenne a logikus, ha ide csak bűnügyi területen dolgozók mehetnének.
2013. júl. 7. 21:46
2013. júl. 7. 21:45
a linkekből vedd ki a szóközt
2013. júl. 7. 21:45

[link]


[link] &sz=kov


[link]


Érettségi követelmények


Az alábbi vizsgák közül kettőt kell választani:


belügyi rendészeti ismeretek


közép v. emelt szintű érettségi


vagy


magyar


közép v. emelt szintű érettségi


vagy


matematika


közép v. emelt szintű érettségi


vagy


történelem


közép v. emelt szintű érettségi

4. sanyinak (válaszként erre: 1. - Vitust)
2013. júl. 7. 21:43
Érdekes, hogy ezt a kérdést egy női fórumon teszed fel. Lehet, hogy most Mata Hari éppen nincs on-line???
2013. júl. 7. 21:40
(Tudom lesz olyan komment hogy ha ennek nem tudok rendesen utána nézni akkor ne is nézzem de ez most legyen mellőzve kérem. Engem ez érdekel és informálódni szeretnék róla minden irányból.)
2013. júl. 7. 21:38
etnek?
2013. júl. 7. 21:38
NKE»NKE-RTK»bűnügyi igazgatási [bűnügyi hírszerző] | Azt szeretném megkérdezni hogy ide tényleg csak a bűnügyi területen dolgozók jelentkezh

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook