Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nincs vonalas netem bekötve, a környékbeli freeweb antennákra szoktam csatlakozni, de pár napja nem sikerül. Mi lehet a baj? fórum

Nincs vonalas netem bekötve, a környékbeli freeweb antennákra szoktam csatlakozni, de pár napja nem sikerül. Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


6. nagyreni (válaszként erre: 3. - Bichi)
2010. nov. 4. 11:38
Valószínűleg, mert ha nem otthon használom a laptopot, hanem mondjuk a szüleimnél, időnként talál valami kapcsolatot, igaz, ezek nagyon gyengék, használhatatlanok, de gondolom, ő rendszeresen így netezhet.
2010. nov. 4. 11:38
Először én is erre gondoltam, de vannak már külföldön nagyvárosok, amik ha jól tudom le vannak fedve Wifivel. Néztem, ő Görögországot adta meg lakóhelyéül, így talán nem lop. Ezért kérdeztem, mert nem mindegy. :)
2010. nov. 4. 11:37
Valószínűleg észrevették, hogy lassúbb a net, és lekódolták, hogy ne lehessen rácsatlakozni. Az egyik szomszédunk is ezt csinálta.
3. Bichi (válaszként erre: 2. - Mira0512)
2010. nov. 4. 11:35
Gondolom egyszerűen egy nem titkosítottra rájelentkezik, magyarul illetéktelenül használja...
2010. nov. 4. 11:34
Görögországban a hely, ahol élsz le van fedve ingyen Wifivel?
2010. nov. 4. 11:31
NInzs vonalas netem bekotve a kornyeken levo freeweb antennakra kotok be, de par napja nem sikerul egyre se rakattnani?Tudja valaki az okat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook