Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs tanulási képességem, mindent elfelejtek fórum

Nincs tanulási képességem, mindent elfelejtek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. aug. 9. 18:09

Én iskolában sem tanultam könnyen, de kierőltettem magamból mindig a 3-as, 4-es jegyeket. Szakmám is lett 3 is. Viszont én is észreveszem, hogy egyre nehezebben jegyzek meg dolgokat. Még azt is, ami nagyon érdekel. 65 vagyok.


Pár hónapja elkezdtem Spanyolul tanulni. Előre nyugtattam magam a képességeim tudatában hogy nem lóverseny, ha lassan megy majd akkor sincs veszve semmi. Őszig az alapokat megtanulom. Néhány kifejezést meg is tanultam, többször fel is mondtam hangosan. Micsoda sikerélmény!!! Másnap reggel izgalommal keztem a napot, hogy majd felmondom az előzőnap tanultakat, és hozzáveszek a nap folyamán még pár kifejezést. Döbbenten állapítottam meg, hogy nem emlékeztem semmire.


Szóval tudom hogy nem vigasz, de nem vagy egyedül. Ha régen sokkal jobb volt a memóriád akkor baj van, de ha akkoriban is nehezen tanultál, sajnos eztán sem fogsz könnyebben mint ahogy én sem. :)

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2020. aug. 9. 18:08
Munkahelyen figyeln kell, de nem nagyon kell gondolkodni. sokat olvasok, de nem jegyzem meg mit olvastam.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2020. aug. 9. 18:07
Sajna nem. De nem kisiskolás koromban sosem kellett mellém ülni.
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 9. 17:59
Iskolában még könnyen tanultál?
2020. aug. 9. 17:56

Mit dolgozol?

Mennyire használtad/használod az agyadat.

Az agyat is tréningezni kell olvasással, rejtvény fejtéssel, stb. Ha nem tesszük ellustul.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Kaludiak.)
2020. aug. 9. 17:29
49 vagyok.
2020. aug. 9. 17:17
Mennyi idos vagy?
2020. aug. 9. 17:08
Folyton a megszégyenüléstől való félelemben élek.Egy postai ügyintézést sem tudok elintézni hiba nélkül.Ha mondanak valamit, vagy olvasok, ha meg is értem, megjegyezni, visszamondani nem tudom.Ez nagyon aggaszt, de hiába mentem kivizsgálásra, semmire nem jutottam vele.Felesleges időtöltés volt. Talán a sok műtéti altatás az oka? Kb.8x altattak életemben.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook