Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nincs pisi, de viszont picit vérzett a kukaca! Mitől lehet ez? fórum

Nincs pisi, de viszont picit vérzett a kukaca! Mitől lehet ez? (beszélgetős fórum)


7. anya4005 (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2015. aug. 26. 11:42

Én nem szólnék rá,ha "kukacozik"...Valahogy meg kell ismernie a testét,és valószínűleg rém érdekes a cucc odalent.

Ha erőltetitek a szobatisztaságot,nem fog menni...Próbáltatok már valami jutalom rendszert (matrica,pecsét,akármi a sikerért,aztán 5 után valami apró meglepi)?

Egyébként az én fiaim is előszeretettel tekergetik a szerszámukat,csak akkor szólok,ha nagyon belemerülnek,és fenn áll a sérülés veszélye. Mivel nem csinálok belőle nagy ügyet,rövid idő alatt eljutottak oda,hogy csak a fürdőkádban érdekes a buli,mikor nincs rajtuk alsónadrág.

6. b6fb711c0e (válaszként erre: 5. - Lizikebaba)
2015. aug. 25. 13:27
Igen.
2015. aug. 25. 13:12
Van egy olyan érzésem, hogy a fitymafékjét ránthatta meg kicsit jobban, és azért volt a vérzés. Na de majd a doki remélem megnyugtat!
4. b6fb711c0e (válaszként erre: 3. - Lizikebaba)
2015. aug. 25. 13:06
Nehezen,vagy nem
2015. aug. 25. 12:57
Ha fitymaszűkülete lenne, akkor nem csúszna neki hátra, nem?
2. b6fb711c0e (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2015. aug. 25. 12:40
Fitymaszűkületből származó gyulladás,egyéb gyulladás,vakarás okozta felszíni hámsérülés....
2015. aug. 25. 12:33
Kisfiam 3 éves lesz 1 hónap múlva. Szeptember végén kezdi az ovit, ezért már hetek, lassan hónapok óta probálkozunk a szobatisztassággal, nem túl jó eredménnyel.. a lényeg az, hogy van 2 bilije de csak játszik velük, pedig megmutattuk neki mit kell csinálni vele, ugyanez a wc-vel. van szűkítő is. Ráül, de még nem volt se pisi, se kaki. Szokott néha kukacozni (birizdelgálja, húzogatja..(már visszacsúszott neki). De mindig rászólók! Na és ma reggel elvittem bölcsibe. És dél előtt picivel hívtak, hogy nincs pisi a pelusba, de viszont egy picit vérzett neki a kukaca. Nem birizdelgálta, szóval nem tudják mi lehet az oka a vérzésnek. Egyből mentem érte, de se doki, se védőnő nincs most. Lehet nagyon rástresszeltünk a szobatisztaságra..azt mondják a dadák..azért nem pisilt a pelusba se.. Előfordulhat ilyen? (Jön a kistesó is, na meg lassan kész lesz a különszobája is.. Olyat is olvastam, hogy ezek is "akadályozhatják a szobatisztaságot". Most alszik itthon, de majd délután 6tól van orvos. Mindenképp elviszem, de szerintetek mi lehetett? Nálatok volt ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook