Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nincs pénzem, de február 13-án van az évfordulónk, másnap meg Valentin nap. Mit ajándékozzak a páromnak? Nincs ötletem fórum

Nincs pénzem, de február 13-án van az évfordulónk, másnap meg Valentin nap. Mit ajándékozzak a páromnak? Nincs ötletem (beszélgetős fórum)


2010. jan. 19. 14:20
Csinálhatsz A/4-es papírra különböző kuponokat amit nálad kell beváltani. Pl masszázs, v hogy elmehessen a haverjaival(még ha elengeded akkor is)v finom vacsi, v teljesíted egy kívánságát, minden dolog jó ami vicces v ritkán van rá alkalmatok. Más hirtelen nem jut eszebe de remélem szép lesz az ünnepetek.
18. Eda77
2010. jan. 18. 18:47

Sziasztok köszi a sok sok hozzászólást meg ötletet

Nálunk még nincs gyerkőc mert még csak a 2 éve vagyunk /leszünk együtt tavaly vacsival vártam anyánál lakok még 21 évesen ő is az anyjánál 26 évesen, sajna nincs melónk őt most bocsátották el 4 én én meg pályakezdőként nem találok melót és nem telik közös kuckóra úgyhogy az ötletek tetszenek nem tom még mi lesz de ha még írni akar valaki ne habozzon várom a jobbnál jobb ötleteket

KÖSZI MINDENKINEK :)

17. kefekötőke (válaszként erre: 13. - KIKY)
2010. jan. 18. 14:36

"Nagyon nagy hatása volt!"

Most akkor felvágni akarsz a női fórumtársak előtt?)))

16. kefekötőke (válaszként erre: 10. - Jerrykoma)
2010. jan. 18. 14:32
Erről az jut eszembe mikor az egyszeri szegény kislány gyermekkorában mindig ugyanazt a babát kapta karácsonyra,csak másikruhában.
15. kefekötőke (válaszként erre: 9. - C62e5b7d24)
2010. jan. 18. 14:29
Hát két gyermek mellett tényleg nem egyszerű a rejtőzködő életmód)))) De kitaláljátok.biztos, az alényeg az ajándék soha nem a pénztől függ.
2010. jan. 18. 13:20
Én egyszer a páromnak csináltam egy cd-t,amire a kedvenc számait írtam ki, természetesen borítót is személyeset csinátam neki. Azóta is mutogatja azt a cd-t.
13. KIKY (válaszként erre: 10. - Jerrykoma)
2010. jan. 18. 12:18
Igen, ez nagyon jó dolog. Én csináltam egyszer piros kartonból szívecskéket, bugyinak és melltartónak kötöttem fel piros selyem szalaggal... Nagyon nagy hatása volt!
12. adfa0d8bdb (válaszként erre: 8. - Darcy73)
2010. jan. 18. 12:12

Ez nagyon jó ötlet, én is csináltam már ilyet saját képekből! Annyira szívhez szóló! és személyes

Többet ér, mint egy puccos étterem v egy drága tárgyi ajándék...

2010. jan. 18. 12:08

Vacsi valóban remek ötlet!

De pl.egy közös forró fürdő is jó tud lenni egy jó kis kiadós beszélgetéssel(esetleg pezsgővel).

Én mindenképp írnék neki egy kis képeslapra (vagy akár kinyomtatva/kézzel írva egy A4es papírra,amit utána felcsavarnál,és kis masnival átkötnéd)egy 'szerelmi vallomást',leírnám milyen sokat jelent nekem,hogy hálát adok az égnek,amiért a párom,amiért kitart mellettem,amiért szeret.

Én kaptam már párszor (adtam is),és nagyon jó ilyet olvasni.Személy szerint még mindig elbőgöm magam,ha elolvasom valamelyiket. :o)

2010. jan. 18. 12:04

Valentin napra csomagold be magad, nem meztelenül gondolom,hanem ízlésesen,szalaggal.

Illetve írhatsz neki "régi,jó" szerelmeslevelet, tudod: égetett szélű papírra! :)

9. c62e5b7d24 (válaszként erre: 7. - Kefekötőke)
2010. jan. 18. 12:03
az igaz, én csak magamból indultam ki a két gyerek mellett:)))
2010. jan. 18. 11:59

Szerintem is jó ötlet a finom vacsi-a kedvencét főzd!

De én készítenék neki egy szép képeslapot,amiben leírnám mit is jelent nekem,vagy vmi hasonlót!

Aztán lehet ám készíteni "videoklipet" is.Van ilyen program a szgépen.Saját képeitekből,vmi szép zenével...Én is csináltam már ilyet,többször is.

7. kefekötőke (válaszként erre: 2. - C62e5b7d24)
2010. jan. 18. 11:58

A "stb" megvan minden nap ha nagyon akarják.)))

A kedvenc étele (ami néha sok munkával jár éppen ebben van az értéke) szép gesztus egy alkalomra.

2010. jan. 18. 11:58

Szerintem Valentin napra elég ha készítesz valami kis apró meglepit...szívecske alakú sütit,vagy kinyitható ajándékkártyát,benne valami közös képpel,vagy nagyon szép szerelmes idézettel...

Én egyszer adtam olyat évfordulóra,hogy leírtam egy szép "könyvbe"/füzetbe a megismerkedésünk,a napjaink,a fontosabb közös emlékeinket,és ahova tudtam tettem képet,mozijegyet(amit együtt néztünk),koncertjegyet...stb.És ahogy elolvasta felidézte minden szép emlékünket,és nagyon meghatódott,mert sok apró dologra már nem emlékezett,vagy volt amire máshogy,így egy nagyon szép emlékfelidézős beszélgetős,szerelmes este lett belőle,és ehhez még hozzájárult,hogy nagyon fini vacsit főztem....:)


Ezekhez a kis ajándékokhoz nem kell túl sok pénz...:)

2010. jan. 18. 11:56

Élményt.Menjetek el egy romantikus esti sétára,Vigyél temoszba meleg teát, esetleg egy szív alakú csokit stb.

Most hirtelen ez jutott eszembe, de gondolkozok rajta.

2010. jan. 18. 11:56

Igen ez jó téma.

Nálunk valentin nap, házassági évforduló, születésnap.

2010. jan. 18. 11:55
Főzz neki valami finomat, otthon biztos van valami a spájzban, hűtőben. Gyertyafény, díszítés, sexi fehérnemű. Ehhez nem kell pénz.
2010. jan. 18. 11:54
Mi lenne, ha főznél neki egy finom vacsorát? Utána közös fürdő, masszírozgatás, stb.:)
2010. jan. 18. 11:52
Nincs pénzem, de február 13 án van az évfordullónk másnap meg valentinnap .Mit ajándékozzak a páromnak? nincs ötletem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook