Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nincs két egyforma terhesség fórum

Nincs két egyforma terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nincs két egyforma terhesség

2016. febr. 9. 09:03
Minálunk még a macska sem szokott terhes lenni, nem még egy emberi anya. Ajánlom, éetékeljék át a kifejezéseket! A mi lelkiségünk szerint a várandós, áldott állapotú a helyes kifejezés.
2015. szept. 16. 22:21

Tényleg nincs.

Igaz a cikk címe. Az első terhességem maga volt a mennyország. A szülés meg maga a pokol.

A második terhességem kicsit nehéz volt, de a szülés meg se kottyant az előzőhöz képest. :)

2015. szept. 16. 14:41
Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat és viszont minden jót kívánok! :)
6. 55acef0d07 (válaszként erre: 5. - Gliese)
2015. szept. 16. 14:41
Mindkét terhességem alatt Elevitet szedtem. Nem is azért, mert mekkora "divat", hanem az állandó gyógyszerem mellett szerettem volna, ha állandó vitamin-löketet is kapnak nem csak mérget. :)
2015. szept. 16. 14:06
Gratulálok a gyerekekhez! Leírnád milyen terhes vitamint szedtél a két terhesség alatt?
2015. szept. 16. 13:39

Gyönyörűek,gratulálok :)

Nekem 4 terhességem volt,de a 2.és a 4.kisfiam mindig tartogatott valami huncutságot :)

Mind a 4 terhességem nagyon szép emlék,engem sosem gyötört semmiféle terhességi tünet,úgyhogy én nyugodtan kijelenthetem:ÁLDOTT volt az állapotom :)

Jó egészséget,sok türelmet és minden szépet kívánok a kicsikhez :)

2015. szept. 16. 10:14

Nekem is 2 különböző terhességem volt.

Nekem a vérnyomásommal van probléma.

Az első fiammal rengeteget feküdtem a kórházba magas vérnyomás miatt.

Mindkét esetben császároztak nehogy sima szülés miatt agyvérzést kapjak.

A második terhességnél nem tudtam befeküdni a kórházba,mert a nagy fiamat nem tudtuk kire hagyni..És a második fiamnál extra magas volt a vérnyomásom.Napi 6 gyógyszer mellett is 140/80-100 volt a vérnyomásom.Sőt a kisebb fiamnál még 2 sérvem is volt egybenőve a babával párhuzamosan.....

2015. szept. 16. 08:43
Megható olvasni a történeted. :) Mi most várjuk az első babát. Jó egészséget az egész családnak!
2015. szept. 16. 08:31
Régóta kacérkodok a gondolattal, hogy leírom terhességeim történetét nosztalgia címszó alatt. :) Az nagyobbik lányom most fogja betölteni a hármat, a kisebbik pedig az egyet. Megmosolyogtató nekem is és a környezetemnek is, hogy mennyire egyformák, mégis a két terhesség merőben különbözött egymástól.

Ugrás a teljes írásra: Nincs két egyforma terhesség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook