Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs kedvem sehova menni fórum

Nincs kedvem sehova menni (beszélgetős fórum)


14. 9f98008a3b (válaszként erre: 13. - Aadc13cca8)
2011. márc. 20. 17:47

Érdekes!


Én sem, de szeretek itthon lenni. :)

13. aadc13cca8 (válaszként erre: 11. - 9f98008a3b)
2011. márc. 20. 17:46

Köszi akkor megnyugodhatok :)))

Nem vagyok különc, meg magamnak való, meg önző, meg antiszociális, meg emberkerülő, meg embergyűlölő, stb....

12. 25a27430dd (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2011. márc. 20. 16:55

Mostanság én is így vagyok.

Előtte pár éve meg, mint a mérgezett egér, folyton mehetnékem volt.

Most valahogy olyan "jó itthon".

11. 9f98008a3b (válaszként erre: 10. - Aadc13cca8)
2011. márc. 20. 16:51

Á dehogy! :)


"Mindannyian mások vagyunk..." :)))


És ez így van jól!

2011. márc. 20. 16:31

Én sem szeretek menni sehova, mert itthon jól érzem magam.

Mások szerint ez nem normális dolog, betegség vagy depresszió.

Most akkor erőltessem, mert megszólnak?

2011. jan. 1. 12:32
mi is kaptunk meghívásokat - mi sem mentünk sehova. Tégy úgy, ahogy jól érzed magad.
2010. dec. 31. 22:17

Én is csak itthon ülök és örülök,hogy itthon lehetek. Nem vágyom emberek közé,társaságba,vigasságba....

De boldog,boldogabb új évet kívánok mindenkinek!

7. homokóra (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2010. dec. 31. 20:06
Én sem vágyom társaságra..szeretek itthon:)Én is megkaptam már, hogy itthon ülő lettem..de ez engem egyáltalán nem zavar:)
2010. dec. 31. 19:20
Nekem meg olyan mehetnékem van, de nincs hová, és nincs kivel!:(
2010. dec. 31. 17:15
Igen hasonlóképpen vagyok én is . Sokkal jobban érzem magam itthon , s mig régen nagyon szerettem társaságba járni , menni a barátnőkkel sétálni vagy beszélgetni összejönni ,addig az utóbbi jó egy évben már számomra ez nem vonzó. Szerintem befordultam, de nem érzem magam szomorúnak vagy elhagyatottnak, csak jobb itthon, Olvasok,netezek, kiskutya. Igaz én már 56 múltam ,de előtte egész más voltam. Meg is kaptam már ,hogy állandóan itthon és noszogatni kell ,hogy menjek hozzájuk, de én akkor ugyérzem ,hogy igazán nekem otthon sokkal jobb.
2010. dec. 31. 17:08

Sziasztok!

Mostanában én nekem is jobb begubózni itthon és olvasni, nyelvtanulni, netezni. De én nem izgatom magam miatta; most erre van szükségem, ennyi. nem beszélem be magamnak, h depressziós vagyok, egyszerűen tudomásul veszem, h nem vagyok társasági hangulatban, időnként levert is vagyok, de kiválóan el töltöm a napokat, nem unatkozom, sőt! Idővel úgyis nyitok majd a környezetem felé.

Én ezt a hozzáállást tudom ajánlani :)

3. 0fee97c37e (válaszként erre: 1. - Lady Danii)
2010. dec. 31. 17:01
ezzel nem vagy egyedül.... én is kb így vagyok :)
2010. dec. 31. 17:00

Szia!

Nem vagy egyedül... :)

Legszívesebben aludnék.

Olyan méla fáradtság vett erőt rajtam, hogy nem ismerek magamra.

Bár most tusoltam, de ez sem keltett életre.

Talán majd a bólé...

Nem is megyek sehá, csak leszek itthon, és kész.

Valahol, ez a nap sem különb a többinél! :)

Szerintem...

BÚÉK!

2010. dec. 31. 16:57

Nem szeretek vendégségbe járni az utóbbi időben, még családon belül sem. Ott vagyok két órát és már jönnék haza. Sajnos sok mesélni valóm nincs és nem érzem magam jól abban a környezetben ahol épp vagyok. Szülőkkel sem olyan a viszony, barátom szüleinél is csak nyűg lenni. Hívtak szilveszterezni is minket két helyre, de nincs kedvem. Tudom, hogy begubóztam, de ha most így érzek akkor is erőltessem magamra a találkozókat? Amit le tudok mondani és ami nem kötelező azt lemondom.

Minden ember társaságra vágyik én meg arra, hogy itthon legyek és, ha lehet egyedül.

Valaki van így vagy hasonlóan?

Köszönöm!

Buék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook