Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nincs időm szülés utáni depresszióra fórum

Nincs időm szülés utáni depresszióra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nincs időm szülés utáni depresszióra

1 2 3 4
28. c95c921ae7 (válaszként erre: 27. - Cel)
2010. febr. 8. 18:39
Igen, ez is igaz. Mire a végére jutottam, el is felejtettem, hogy a cím nekem is ezt juttatta eszembe.
27. cel
2010. febr. 8. 18:37

Kedves Cikk író!


Megjegyezni kívánom, hogy a szülés utáni depresszió korántsem ráérős anyukák úri passziója. Tegye össze kezét-lábát, aki életét nem keserítette meg ez a betegség.

Mind e mellett kívánom, hogy az életben találd meg megérdemelt nyugalmat és boldogságot!

2010. febr. 8. 18:33

Kívánom, hogy ezután csakis jó történjen veled egy igazi társ mellett.

Nem hallottam még ilyen történetet, hihetetlenül erős vagy.

További erőt és egészséget kívánok Neked és pici gyermekeidnek!

2010. febr. 8. 18:18

húú aztamindenit..hát kijutott neked a "jóból".


Ez a te életed, nem szólhatunk bele. De mivel leírtad, valami véleményre csak kíváncsi vagy. Remélem sosem fogadod vissza. Kijár neked a boldogság-valaki más oldalán. Én így gondolom.

2010. febr. 8. 18:07

Te komolyan képes lennél ezzel a gerinctelen jellemtelen állattal együtt élni?????

Rábíznád a gyerekeidet magadat,amikor egy fruska miatt tojt rátok??Ha nem fogod fel amit tett?Olvasgasd az írásod!!!Miből gondolod,hogy nem tenné többet??Tényleg tudnál még bízni benne hinni neki,szeretni őt??Komolyan írod,hogy szereted????

Mert akkor ne is haragudj,de buta vagy!!!

A Te férjed nem megbotlott,vagy félre kacsintott,hanem a legundorítóbb módon alázott meg vett semmibe a gyerekeiddel együtt!!!

Hozzám jöhetne max 2 hetente 1 órára láthatásra,ennyi!!!Ez az alak nem érdemel bocsánatot,ez egy igazi egoista tapló!!!

Sok erőt kitartást kívánok neked,és,hogy túl tudj lépni ezen a pasin annyira könnyedén mint ahogy ő nem vett rólatok tudomást amikor qrvázott.

23. winny
2010. febr. 8. 17:51

Nagyon nehéz dolgokon mentél keresztül.Átsegített a gyermekeid szeretete.

Szerintem nem szabad ezt a házasságot folytatni.Megalázó!

De a döntés a tied.

2010. febr. 8. 17:42

Nagyon sajnálom...

Ehhez képest amin most én mentem át egy leányálom.

Már írták előttem is, de tényleg nagyon türelmes voltál.. évekig!

Neked is jogod van a boldogsághoz és remélem találsz ehhez egy igazi társat.

21. mandy
2010. febr. 8. 17:42

Hát nem semmi.

Tényleg hihetetlen micsoda szemétláda pasik vannak ezen a világon. Sajnos nekem is gyanus volt, hogy másik nő volt a dologban.

'ne hisztizz' meg 'nem tudok bemenni a szülésre, mert ittam egy pohár bort' meg a sok hazugság.....hát egyenként is elég durvák, de így egyben....ha ő lenne az utolsó férfi a világon, akkor se fogadnám vissza!

De szerencsére nem az. Kívánom, hogy találj jobbat ;-)

2010. febr. 8. 17:28

Szia

Bocsi, de nekem már a történet legelejéről az jött, hogy nekem nem lenne jó ez a kapcsolat, hogy olyan messze voltatok egymástól, ezt úgy éreztem az írásodból... sajnálom, hogy valahogy nem derült ki előbb, még a lányok előtt, vagy hogy nem volt annyi gerinc az exedben, hogy szóljon valami nem úgy működik, és lehet akkor még tiszta lappal lehetett volna babákat vállalni...


De hát nem így volt, sajnos.

Nagyon erős vagy, és le a kalappal!

Most már ne hagyd magad, most fog fordulni a kocka, tarts ki, ő elevickélt melletted évekig, van két szép gyermeked, nekik örülj, és igen is egyszer jön valaki aki csak Rátok vár, és megérdemel titeket.

Sok sikert!


És igen, egyébként igazad van, hogy sokan panaszkodnak, pedig ha lusta, stb is a pasi, de legalább a fontos pillanatokban ott vannak, kitartanak, és segítenek.

Kívánom, hogy te is leld meg!

2010. febr. 8. 17:28

Először is nagyon sok kitartást és szerencsét kívánok neked a továbbiakban.Másodszor pedig mindíg mindenkit arra biztatok hogy csak az a kapcsolat lesz hosszútávú ahol mindkét fél meghallgatja a másikat,és együtt oldják meg a problémákat!Neked már ott puhatolózni kellett volna mikor nem segített a babák várásánál az előkészületekben,ne higgyük azt hogy ez hiszti ,a férfiak úgyanúgy hisztiznének ha nem állnánk mellettük életük legfontosabb részeinél.

Merj felébredni és kezd újra ,új erővel és magabiztosan,soha ne maradj alul,és a bánatodban az első legyen a párod aki meghallgat,ha nem akkor nincs értelme.Sok boldogságot nektek ,és ne néz vissza.Ezzel a végszóval hallgasd emílio dalát sírd ki magad és menj tovább!



Látod, ajkam mást csókolja

Ezt a harcot rég feladta

Menj tovább, soha ne nézz vissza rám

Volt idő, hogy úgy éreztem

Nélküled nincs boldog percem

Menj tovább, soha ne nézz vissza rám


Fáj, hogy megváltoztunk,

Oly szép volt a múlt

Ma már mást ölel és csókol,

Aki a két karomba bújt

Fáj, hogy elmúlt minden égő szenvedély

De az illatod még érzem

Ma is velem van, ne félj


Menj, soha ne nézz vissza rám

Úgy fáj, hogy elhagytál

Soha ne nézz vissza rám

Menj, soha ne nézz vissza rám,

Úgy fáj, hogy elhagytál

Soha ne nézz vissza rám


Szívem kérte boldogságom

Másnak adtad minden álmom

Menj tovább, soha ne nézz vissza rám

Bár rólam álmodsz, engem féltesz

Te sírsz értem minden éjjel

Menj tovább, soha ne nézz vissza rám


Fáj, hogy megváltoztunk,

Oly szép volt a múlt

Ma már mást ölel és csókol,

Aki a két karomba bújt

Fáj, hogy elmúlt minden égő szenvedély

De az illatod még érzem

Ma is velem van, ne félj


Menj, soha ne nézz vissza rám

Úgy fáj, hogy elhagytál

Soha ne nézz vissza rám

Menj, soha ne nézz vissza rám,

Úgy fáj, hogy elhagytál

Soha ne nézz vissza rám


Nem te vagy már, nem te kellesz

Elmúlt most már minden végleg

Menj tovább, soha ne nézz vissza rám

De ne kérdezd, mert én sem értem

Miért szeret már mást a szívem

Menj tovább, soha ne nézz vissza rám


Menj, soha ne nézz vissza rám…

18. gne2
2010. febr. 8. 17:28

Hallod, te nagyon türelmes ember vagy! Én már akkor elhajtottam volna, amikor megtudtam, hogy megcsal és folyamatosan megalázott. A barátaid és ismerőseid mit gondolhattak rólatok, rólad, ez sem érdekelt? Mert őt nem érdekelted, ez biztos.

Hová tűnt a női büszkeséged? Egy párkapcsolatban nem úgy működik, ahogy veled bánt a férjed. Miért kellene neked őt kiszolgálnod, és minden igényét kielégítened, miközben ő semmit sem tesz? Nem a középkorban élünk...


Simán elhajtanám, ha jönne a "Kezdjük újra..." szöveggel. Nem egyszer, nem kétszer csalt meg, lépett félre. Tudatosan, évekig megalázott, átvert és (bocsi) hülyének nézett téged. Aki képes így viselkedni a terhes feleségével, később a gyermekei anyjával az nem érdemel esélyt. Azt már régen eljátszotta, gondolkoznia kellett volna, hiszen lehetőséget kapott, nem élt vele!


Bízom benne, hogy megtalálod a boldogságot, azt a férfit, aki valóban megbecsül téged! :)

17. kisgé
2010. febr. 8. 17:21

Nekem kinyílt a bicska a zsebemben, a történet közepén már magamban mondtam, van valakije. Túl sokat elviseltél tőle, tipikusan az a pasi, akinek kellenek a kalandok. Nem tudom hány éves, de arra tippelek, kapuzárási pánikja van és nem mellesleg eléggé gerinctelen.

Amikor írtad, hogy nem jött a szülésre, mert ivott???????????????? MIIIIIIII??????? Ülj taxiba és ott a helyed!!!!!


Erős vagy, de a szavaidból azt gondolom, visszafogadnád.......háááát, nem tudom. Biztos rohadt nehéz egyedül!!!


Én a helyedben lezárnám és majd jön egy normális megbízható, ne éld le egyedül az életed azért, mert ő rá vágysz. Megváltozni nem fog.


Én is így döntöttem, bár nekem picit más a sztorim.


Na bocsi, hogy így kiakadtam, de elegem van a pasik hóülyeségeiből és a nők megbocsátásaiból!:))

2010. febr. 8. 17:19
Vajon mennyire szeretheti az a férfi a nőt, aki képes ott hagyni és a másikkal hancúrozni, miközben a felesége terhes, csinálja a háztartást. Van pofája azt mondani a feleségnek, ha valami nyűgje van, hogy ne hisztizz??? Biztos elküldeném az ilyet a francba! Erős csaj vagy, ha eddig megoldottál ennyi mindent, akkor ezután is meg fogod tudni oldani. Ő meg menjen a fiatal fruskák után!
2010. febr. 8. 17:07

Bocsánatot sem kért.

Én biztosan nem adnék neki egy új esélyt, hiszen már annyit elfecsérelt.

Remélem a lányoknak soha nem fog csalódást okozni.

Kitartást! "Lesz ez még így se!!!"

2010. febr. 8. 16:57

Csak sírok....sajnálom,hogy az emberek nem ismerik fel a párjuk értékeit és nem értékelik a tetteiket.

Kívánom,hogy szíved szerint legjobban dönts és boldogabb legyél a további években.

2010. febr. 8. 16:53
Undorítóan viselkedett veled a férjed és hazugságot hazugságra halmozott.Úgy sem tudnál neki hinni ezek után és úgy sem tudna őszinte lenni , mert hazug ember.ezt el kell ismerned.és a nőiességed és az önbizalmad úgy is örökre odalenne ha kibékülnél vele, hisz lecserélt egy fiatalra, te nem kellettél neki és úgy bánt veled mint az emberek az ellenségeikkel szoktak, hogy lehet minél jobban kijátszani őt.Kérlek felejtsd el, ne adj neki még egy esély, én adtam amikor nem kellett volna.előbb változzon meg, utána álljon eléd és ne fordítva.
2010. febr. 8. 16:36
Remélem, hogy happy end lesz a vége! :)
11. szisi
2010. febr. 8. 16:33

Próbálni kell idomulni egy párkapcsolatban, de csak annyira, hogy a saját személyiségünk ne vesszen el!

Te azt csináltad, hogy mindig mindenben a legjobbnak akartál mutatkozni, de neki a tökéletesség nem felelt meg. Nem lehet, hogy éppen ez az állandó "egyhangúság" okozta a problémáitokat?

Túlságosan alárendeltél mindent egy férfinek, és elérted, hogy már ne kelljen érted "harcolnia"...


A kislányok felneveléséhez sok erőt és kitartást kívánok!

Ne félj: lesz egy olyan társ, aki a személyiséged és viselkedésed komplett megváltoztatása nélkül is úgy fog szeretni, ahogy vagy! (A hibáiddal együtt, mert mindenkinek van több is, ha bevallja, ha nem...)

2010. febr. 8. 16:32

Legyen erőd "felébredni" és túllépni...

Kívánom, hogy találj valakit, aki csak Te kellesz!

9. 1929f865b9 (válaszként erre: 5. - Kotkoda28)
2010. febr. 8. 16:31
Asszem én úgy tökön rúgtam volna, hogy többet nemhogy nem akart volna, nem tudott volna félremenni. :( Na mindegy, nyilván ez azért nem ilyen egyszerű.
2010. febr. 8. 16:31
Ismerem ezt,csak annyi különbséggel,hogy én a csajt is megismertem személyesen és ő keresett nekem albérletet,mert ingatlanos volt.:)
2010. febr. 8. 16:31
Fogadd elismerésem... remélem sikerül helyesen döntened! sok erőt, kitartást a boldogságodhoz vezető úton! kívánom találd meg mihamarabb!
2010. febr. 8. 16:30
Igazán őszinte cikk. Nagyon szomorú, amin átmentél. Sajnálom, de azt hiszem, hogy vannak olyan férfiak, akik nem tudnak megváltozni és a feleség mellett szükségük van valakire. Tuti nem tudnék ilyen férfi mellett élni és tűrni a megaláztatást. Tégy a boldogságodért, hiszen a gyermekeidnek boldog és egészséges anyukára van szükségük, márpedig ebbe hidd el úgy bele lehet fásulni, sajnos láttam már ilyet.
2010. febr. 8. 16:30
Elhűltem mikor elolvastam a cikket hihetetlen hogy volt ennyi lelki erőd honnan volt mindehhez nyugalmad és türelmed anélkül hogy az ideg osztályon kössél ki. Én személy szerint fel nézzek rád és tudom én az első esetnél kiborultam volna.
2010. febr. 8. 16:26
Én nem tudnék már ezek után együtt élni vele. De erről biztosan mindenki különféleképpen vélekedik. Kívánok neked továbbra is sok erőt a lányaid felneveléséhez.
2010. febr. 8. 16:13

Eddig egy ilyen jellegű cikket sem tudtam végigolvasni, ez kivétel volt...

Nem semmi, amit leírtál. :( Nem tudom hogyan fog rendeződni az életed, de sok kitartást és erőt kívánok neked!

2010. febr. 8. 16:11
Huhhh.. eloszor is nagyon sajnalom, hogy annak ellenere hogy Te mindent megtettel, igy alakult, es kivanok sok erot Neked! Nalunk eppen most vagyunk kapcsolatjavitasi funkcioban , ami ugy tunik jol alakul, bar nem volt megcsalas sose, csak "hozzaszokas, elszokas.." a naplomban bovebben egy kicsit. Sajna a felebredes a rossz alombol, elmarad ezt Te is tudod.. viszont en nem engednem ujra vissza ez tuti :-)
2010. febr. 8. 16:03
Mindig igyekeztem jó feleség lenni, minden téren meg akartam felelni férjemnek, mert megérdemli. Különb akartam lenni a körülöttünk élő elégedetlen nyafogós, feleségektől.
Azért írom le a történetemet, mert sok olyan cikket olvastam mostanában, amiben sírnak, panaszkodnak az anyukák, pedig nem is tudják, milyen jó sorsuk van. Az én történetem sem a legfájdalmasabb, tudom, vannak, akiknek nehezebb az életük, de remélem lesz olyan anyuka aki elolvasás után észhez tér.

Ugrás a teljes írásra: Nincs időm szülés utáni depresszióra
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook