Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nin, Kozino, Zadar fórum

Nin, Kozino, Zadar (beszélgetős fórum)


2010. szept. 20. 09:13

Sziasztok! Köszi az infót!

Horvátország nagy csalódás volt, a 3 évvel ezelőttihez képest. Az árak a csillagos égbe szöktek és a vendéglátás ételek minősége pocsék volt egyszerűen!!!! Mindenkinek csak azt tudom javasolni, hogy vigyen ennivalót, vagy főzzön ott.

3. agis
2010. júl. 12. 11:19
Már voltam néhányszor Zadarban, szerintem nem dárgák az éttermek, bár ez attól is függ, egyébként jártok-e étterembe enni, és hogy milyen helyekre.
2010. júl. 9. 21:10
Szia. Mi most voltunk nászúton Horvátországban Vir szigetén. Nin és Zadar pont Vir mellett van. Olcsó étterem nem hiszem, hogy van. Nem tudom, neked mi az olcsó. Mi Viren ettünk csevapcsicsát kb. 50 kunáért, ez az ár általánosnak mondható. Zadarban szerintem valamennyivel drágább lehet. Ninben az óvárosban ettünk egy pizzát, az jó volt, csak vékony volt nagyon a tésztája, és nehezen lehetett vágni. Elfogadható áron volt.Jamnica azt hiszem az étterem neve. Az óváros kapujával (az óvárosba egy hídon keresztül jutsz majd át) pont szemközt van. Zadarban is csak pizza szeletet ettünk, egy kis utcai standnál árulták, ha jól emlékszem, 9 kuna volt. Ha mást akarsz enni, drágább. Pl. én halat szerettem volna, ettem is kalamárit, az köret nélkül volt 50 kuna körül. És akkor még a köret és ital.Remélem, tudtam segíteni.:))
2010. júl. 9. 13:01
Aki ismeri ezeket a városokat horvátországban, tudna esetleg jó, olcsó éttermet ajánlani???

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook