Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nikotin szag megszüntetése az autoban?tippek?ötletek? fórum

Nikotin szag megszüntetése az autoban?tippek?ötletek? (tudásbázis kérdés)

2008. nov. 17. 08:45
ne dohányozzál az autóban!!!!!!!!!!
11. emagdi (válaszként erre: 10. - D34006e566)
2008. ápr. 27. 07:52
üsd be a gugliba, hogy ionizátor, és kedvedre válogathatsz a típusok és beszerzési források között:)))
10. d34006e566 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2008. ápr. 26. 10:34
Szia! Körül tudnád írni egy kicsit?ára,beszerzése?köszönöm
2008. ápr. 26. 10:12

lehet kapni autóba való levegő ionizátort (szivargyújtóról tölthető), és az elég jól elveszi a dohányszagot is.

de persze a legtutibb, ha nem dohányzol az autóban:)

2008. ápr. 26. 09:32
Köszönöm a hozzászólásokat,sajnos én dohányzom,de most már engem is zavar a kellemetlen szag,most abba ne menyünk bele ,hogy mennyire káros stb..,egyelőre még túl gyengének bizonyultam a leszokáshoz.Ha ennek ellenére valakinek van épkézláb ötlete szívesen veszem.
7. cukilany (válaszként erre: 6. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 26. 09:31
Tudom, és azon vagyok, sajnos nem megy olyan könnyen mint ahogy a kocsival ment és ahogyan szeretnék. Már többször hetekre tettem le a cigit, de valahogy mindig visszaszoktam...
6. 9bc47feccc (válaszként erre: 3. - Cukilany)
2008. ápr. 25. 20:05
Igen,a kocsit már kíméled,csak magadat nem.A tüdő milyen barna lehet,és azt nem lehet kimosni,lemosni,mint a kárpitot.Én 10 éve hagytam abba,és nem bántam meg.
2008. ápr. 25. 17:27

szerintem az nem derült ki, hogy ő cigizik, vagy eleve szagosan vette az autót...


Nálunk nem dohányzik senki, így jó tippem nincs, max. annyi, hogy ki kell tisztítatni, aztán senki ne dohányozzon bent. Régebben lehetett kapni szagmegkötő sprayt, bár elég érdekes, hogy viszonylag hamar, pár év alatt megszüntették...

2008. ápr. 25. 17:07

a te autód, azt engedsz beülni akit akarsz.

én a helyedben nem engednék cigivel beszállni senkit.

dobja el mielőtt beszáll

2008. ápr. 25. 15:44
Nem nagyon tudsz sztem! Én is azt tudnám javasolni, ne hagyd, h dohányozzanak benne. Ugyan én régen megengedtem magamnak, majd amikor új kocsim lett, igyekeztem kerülni, de azért napi szinten cigiztem bent. Amikor észrevettem, hogy barnul az 1 éves autóm fehér kárpitja a vezető ülés feletti részén, azonnal abbahagytam. Most már ha néha véletlenül belenyulok égő cigivel a kocsiba valamit keresve, napokig érzem a dohány szagát azután!
2008. ápr. 25. 15:19
Egyszerű,nem szabad rágyujtani.Az én kocsim már nyolcadik éves,és még egy slukkot nem eregetett bent senki.
2008. ápr. 25. 15:14
Nikotin szag megszüntetése az autoban?tippek?ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook