Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nifty-teszt / örökölt dolgok fórum

Nifty-teszt / örökölt dolgok (beszélgetős fórum)


2019. máj. 2. 13:56
Negatív lett! :)
2019. ápr. 24. 19:52

Kombi teszt szerintem semmit sem ér igazából, max statisztikai eredményt ad nem konkrétumot. Egyre több családtól hallom hiába lett nagyon alacsony kockázat, lett jó az genetikai uh még is beteg baba született.

A nifty nem statisztikai számolásra épül hanem az anyai vérbe bekerült magzati dns-t nézik.

4. Karolina1302 (válaszként erre: 3. - Lapbarna)
2019. ápr. 24. 16:14

Köszönöm szépen, hogy leírtad!! Kicsit most könnyebb lett a szívem :)

Mostmár csak az eredményt kell várnom..

2019. ápr. 24. 13:34
Azt a papírt a genetikai tanácsadáson automatikusan adják minden résztvevőnek, ne idegeskedj miatta! Ha szüléskor kitölteted a szülésznővel, akkor ők megkapják, így van visszaigazolásuk, meg tudnak statisztikát csinálni, hogy ilyen uh után egészséges baba született, stb.
2019. ápr. 23. 20:17
Szerintem Neked lesz igazad. Ne aggodj ezen. Bar en is paraztam a saját Prena tesztünkön persze..
2019. ápr. 23. 18:30

Sziasztok!

20+2 hetes ,fiatal kismami vagyok.

A kombi tesztembe mindegyik betegségre a legalacsonyabb kockázat jött ki a 13. héten.

A 20 hetes uh-n a babám kisujjában az egyik porcot nem látta a doki. Ami azt mondta, utalhat rendellenességre.

VISZONT : Mindkét szülőmnek enyhén ferde a kisujja. Az én kisujjam ennek eredményeképp extrém görbe. ( Behajlik a gyűrűsujjam elé)

Nem engedtem vetetni a magzatvízből, helyette a Nifty-tesztet csináltattam meg. Ma levették a vért..

Olyan szinten képesek voltak beijeszteni ,hogy hihetetlen...

A nőgyógyászom azt mondta, hogy ettől még később csontosodhat az a porc,amit nem látott a doki. De ha nem alakul ki,az sem baj.

Kíváncsi lennék, hogy mit gondoltok?

Csak szerintem egyértelmű,tőlem örökölte?! Pont a kisujj..ami nálam is ilyen 😁

Nem akarok stresszelni,de a genetikai tanácsadáson adtak egy papírt,ami ha esetleg poz. lesz az eredmény akkor kell kitölteni ,hogy “melyik hetben szakadt meg a terhesség” stb.. és kikattantam már attól,hogy ilyet olvastam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook