Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nidora fogyiporról hallott már valaki? fórum

Nidora fogyiporról hallott már valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2
54. heedy
2015. jún. 24. 11:43

Sziasztok!


Én is kipróbáltam, azzal a reménnyel, hogy majd kevesebbet eszem. Ugyanis imádom a hasam, imádok enni. A legegyszerűbb ételt is úgy tudom megenni, mintha fejedelmi étel lenne.

Semmit nem hatott, sőt---> nálam émelygést okozott. Mivel a weboldalt és a céget egy viccnek érzem, így meg sem próbálom visszaküldeni, legalább ennyit megspórolok.


Viszont, ha ezek ellenére mégis ki akarja vki próbálni, akkor szeretettel felajánlom az én csomagomat. 1 bontatlan doboz és egy alig hiányzik doboz.

53. Hajni0928 (válaszként erre: 52. - Ágibaba03)
2015. máj. 22. 10:48

1 dkg-ot sem fogytam és ugyan olyan éhes voltam.

és a pénz is úszik:-((((((((((

2015. máj. 13. 17:47
hú, itt mindenki ennyire lehúzza a nidora-t! ezek szerint nem tényleg nem érdemes kipróbálni...?
51. Hajni0928 (válaszként erre: 48. - Szaszo80)
2015. máj. 12. 09:17

2015.04.29-e óta ma kaptam választ

Mivel a termék importálójának, és forgalmazójának a székhelye az USA-ban található, ahol az összes országból érkező panaszt kivizsgálják, ahol a cég jelen van, ezért a pénz visszafizetése akár 10 napot is igénybe vehet. Amint választ kapunk a cég központjától az Ön ügyével kapcsolatban, azonnal fel fogjuk venni Önnel a kapcsolatot.


--

Best Regards ,


Chargeback Department.

50. Hajni0928 (válaszként erre: 48. - Szaszo80)
2015. máj. 11. 15:24

Szia!

én már jeleztem,hogy szeretném visszaküldeni.de sajna még nem hívtak vissza,hogy hová is küldjem:-(((((((((((

49. Hajni0928 (válaszként erre: 43. - 1Enikő)
2015. máj. 11. 15:23

szia!

nem hívtak vissza?

nekem sem ért semmit

de rohadt jó!!!!!!!!!

2015. ápr. 24. 11:45
Sziasztok!!!Ez a szer por formájú,sós és édes....ami semmit nem ér!!! Olyan mint a kv -fehérítő ,én is megrendelte...kifizettem a hülyék adóját!!!!Lófaszt sem ér...nagy átbaszás tényleg!! Én meg elhittem ,hogy a Tolvai Reni ettől fogyott...én is csak az úszó gumim szerettem volna leadni!!! Akár vehetnék egy zacskó completát és ehetném azt is !!!!!
47. koma
2015. ápr. 11. 20:39
sajnos megrendeltem,hol tudom lemondani?
2015. jan. 24. 14:00

Most akadtam erre a fórumra és tök jó, hogy írtatok. Nem volt szándékomban ugyan rendelni, de jó, hogy van ez a hely, ahol megoszthatjuk tapasztalatainkat.

Most újra hirdetik magukat... (itt is) ki tudja mennyi ember esik újra a csapdájukba.

2014. aug. 29. 15:27
Éppen rendelni akartam, de előtte rákerestem több fórumon, jó, hogy vannak ilyenek. Így megspóroltam a 10600 Ft-ot, és ismét rá jöttem az élet nagy igazságára, hogy fogyni csak akarattal kevés evéssel lehet. A többi becsapás, átverés. Mindenkinek ajánlom, hogy az ilyen hirdetések előtt tájékozódjon, üdv minden fogyni vágyónak.
2014. aug. 17. 23:37

Sziasztok!

Ha van itt még valaki, aki esetleg ért ehhez... Szóval, én nem vettem ilyen készítményt, csak kíváncsi vagyok valamire. Hetek, talán már hónapok óta látom szinte mindenütt ennek a szernek a reklámját (amúgy sem értettem, hogy lehet pozitív hatása valakire, ha amúgy már tényleg nagyon betegesen kinéző sztárokkal hirdetik, de ez most mellékes). Mivel annyi helyen láttam, rákerestem a véleményekre, mindenütt negatív kritikák, becsapott vásárlók - senki nem számol be arról, hogy visszafizették volna a pénzét, plusz az ide is belinkelt cikkben olvasható, hogy a hirdetésben gyakorlatilag minden állítás, a képek is hamisak. Hogyan lehetséges akkor, hogy még minden, ez az oldal is, tele van a reklámjával? Hogyhogy nem lehet ezen semmilyen fogást találni? (Hisz, gondolom, ez kimeríti a vásárlók megtévesztésének fogalmát...)

43. 1Enikő (válaszként erre: 42. - Én és ti)
2014. aug. 13. 16:13

Sziasztok !


NIDORA - átverés az egész, nekem már kétszer válaszoltak amikor a pénz visszafizetési garancia miatt írtam nekik ! Persze a pénzemet azóta sem kaptam vissza ! Régen használtam olyan kapszulát amitől nem voltam éhes, tehát létezik ilyen ..... de sajnos nem ez a nidorának nevezett semmi !

Talán ha sok helyen többször közzé tesszük, akkor kevesebb fogyásban reménykedő embert tudnak átvágni !



2014.05.22.

A kérését továbbitottuk az illetékes kollegának.

Hamarosan fel fogja venni a kapcsolatot Önnel.

A türelmét előre is köszönjük.

Üdvözlettel:

Nidora Ügyfélszolgálat

Nidora Support


2014.05.26.

Kedves XY ! Mivel a termék importálójának, és forgalmazójának a székhelye az USA-ban található, ahol az összes országból érkező panaszt kivizsgálják, ahol a cég jelen van, ezért a pénz visszafizetése akár 10 napot is igénybe vehet. Amint választ kapunk a cég központjától az Ön ügyével kapcsolatban, azonnal fel fogjuk venni Önnel a kapcsolatot.

2014. jún. 26. 05:38

Sziasztok!


Mindenkinek nagyon javaslom, hogy FELEJTSE EL a Nidora nevű fogyasztószernek csúfolt semmit! Egy dkg-ot sem fogsz fogyni és a pénzed sem kapod vissza. Tanulj az én hibámból pénzkidobás nélkül!!!!!!!!!!!!

41. 25800e2d09 (válaszként erre: 40. - Linnax)
2014. jún. 22. 10:39

Persze :-) ó én sem vagyok matyóhímzés. Egy kedves hoxás múltkor le is írta hogy ocsmány vagyok mint a sz.r XD


Ennyi jár ezek után :-)

40. Linnax (válaszként erre: 38. - 25800e2d09)
2014. jún. 22. 08:48

Te is!!! :D


Volt egy szeretőm 48 évesen (egyedülálló vagyok), mindig azt mondta, a cicim 16 éves maradt!


Ó, már megint hízott a májam! :DD

Remélem, Neked is fog!


Na, mára elég ennyi önfényezés!

Viszont nem vagyok szép :(((, úgyhogy rámfért.

39. Linnax
2014. jún. 22. 08:40

Még annyit akartam hozzátenni, hogy minden viszonyítás kérdése, és az ember időse(bbe)n mindig a fiatalkori önmagához hasonlítgatja magát. Ami hülyeség.....


(Mi baja ennek a hülye helyesírás ellenőrzőnek a "hasonlítgatjával"? Ez megzavarodott!)

38. 25800e2d09 (válaszként erre: 37. - Linnax)
2014. jún. 22. 08:40
Hát akkor ott tényleg nincs nagy gond. Persze hogy tudom mi a ceruza próba. Azt a korombeliek sem állják már ki (persze én igen :-D ) szóval örülj :-)
37. Linnax (válaszként erre: 36. - 25800e2d09)
2014. jún. 22. 08:37

Drágám, anyukám csak el van tévelyedve. Nincs velem más baj, mint hogy öregségemre előjött egy nem túl szerencsés genetikai vonás: hasra hízom. Igaz, cicivel együtt :))


De még az első gyerek után is 172 cm/50 kg voltam, a második után 55 kg, aztán mikor leszoktam a cigiről, akkor 63, végül "vénségemre": 170 cm vagyok (már megyek össze), és 70-75 kg között.


A régi 56(!) cm-es derék és a mostani 90! Ez a baj!


Ja, és a lógás: 50 évesen még kiálltam a ceruzapróbát!!! (ha tudod, mi az)

36. 25800e2d09 (válaszként erre: 34. - Linnax)
2014. jún. 22. 08:22
Anyum 56 és vékonnxabb mint valaha, és nagyon csinos. Nem lóg semmi sehol. 3-4 éve 15 kilóval volt több, sosem fogyózik.
35. Linnax
2014. jún. 22. 08:06
WingedScourge! Csak az első mondat szól Neked. Bocsi, a többi csak úgy általában. Csak úgy csatlakozva az előttem szólóhoz :)
34. Linnax (válaszként erre: 30. - 25800e2d09)
2014. jún. 22. 08:04

Pontosan.

Én ugyan vettem egyet, mert az anyukám azt hiszi, hogy még mindig 18, 28, 38, 48 éves vagyok. De nem, 58. És sajnos, a legtöbb ember óhatatlanul... nem, nem is hízik, inkább csak vastagszik ilyen korban, de édesanyám azt mondja, mi lesz velem később? Na, gondoltam megpróbálom, azért, mert nagyon imádok enni. Tehát inkább csak az étvágyammal van baj. Szokták mondani, hogy még az is éhes lesz, aki látja, hogy én eszem.

Na, a lényeg: tartom a súlyom!!

Amúgy nem kell visszaküldeni, csak újabb pénzkidobás.

Nyeld le! Szó szerint, vagy átvitt értelemben. Tökmindegy.

33. isi34
2014. jún. 16. 17:24
Én nem ajánlom senkinek, csodaszerek nincsenek, az oldal is kétes eredetű.
2014. máj. 20. 19:12
sajnos tegnap olvastam a Népszabadságban,hogy a pénzt amit megigértek,hogy ha nem válik be akkor visszaküldik ez nem igaz és a fogyasztószer sem jó ez mind humbuk pénzcsalás,és a legborzasztóbb,hogy a felügyelet sem tud ellene tenni semmit sajnos vannak még hiszékeny naií emberek Mországon
2014. máj. 16. 08:55
Hova lehet visszaküldeni ? Köszi aki ír esetleg...
2014. máj. 15. 10:36
A Nezabáljannyitésemeldfelasegged szer sokkal hatékonyab :-P
2014. máj. 15. 10:12
Szeretném tudni,hogy valaki ki-e próbálta a NIDORA nevű fogyasztó szert?
2014. máj. 14. 11:25
Köszönöm a bejegyzéseiteket. Így én meg sem rendelem:(
2014. máj. 14. 11:07

az emberek mindig hisznk (hinni akarnak) az ilyen marhasagoban es ezt kiahasznalva szep penzeket leakatszank roluk. az hab a tortan hogy ki tudja milyen xarbol vannak az ilyen anyagok, igy szerecses esetben meg nemi merget is meg lehet enni, mert az tuti hogy nem egeszseges.


nem nagyon fog segitni seni es semmi, ha valakinek nincs onuralma az sajnos mindig igy jar. ezt nem en mondom hanem a hozzaertok.

2014. máj. 13. 15:13
25. Acsam
2014. máj. 8. 23:33
Én is kaptam választ, mert megpróbálkoztam az e-maillel. Azt írták, hogy reklamációmat továbbították az illetékesnek, aki hamarosan felveszi velem a kapcsolatot. A válaszadó az ügyfélszolgálat volt. Nos, várunk tovább.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook