Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Néztek sorozatokat a tv-ben? Mik a "slágerek"? fórum

Néztek sorozatokat a tv-ben? Mik a "slágerek"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. okt. 27. 17:07
Helyszínelős sorozatok, Dr. Hous, Csillagkapu, Szellemekkel suttogó, Las Vegas, NCIS, most ennyi jutott eszembe. Ezeket szeretjük nézni, de nem vagyunk "függők" ha egy-két rész nem látunk nem dől üssze a világ.
2008. okt. 27. 17:07
Én reggelente a Vészhelyzetetet a Viasat3-on.
2008. okt. 27. 17:07
Én inkább letöltöm őket. Így megspórolom a reklámokat és akkor nézem amikor énakarom és nem kell egy hetet várni a következő epizódra. Így nézem a Született feleségeket (5 évad 5. résznél járok, a tv ben most megy a 4. évad 15. rész szóval belehúztam) Jóbarátokat, Fiúk a klubbólt, Gossip Girlt (magyaroroszágon nem sugározzák) Grace klinikát és több nem jut eszembe.
2008. okt. 27. 17:05
ZDF-en: Reich und schön
2. Rozália (válaszként erre: 1. - 1fb0dcbfc6)
2008. okt. 27. 17:05
Én semmilyen sorozatot nem nézek. (Illetve a Vacsoracsatát azt néztem.)
2008. okt. 27. 17:03
Én sajnos sok sorozatot nézek esténként,vagyis néznék,de általában elalszom,vagy mire kezdődik,vagy a reklámon.A Lostot nézem,bár már elvesztettem a fonalat.A Doktor House-t,és a skacok a Barátok köztöt,de még sorolhatnám.Ti?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook