Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nézelődnék Debrecenben! fórum

Nézelődnék Debrecenben! (beszélgetős fórum)


7. misz (válaszként erre: 6. - Törpe hugi)
2010. febr. 20. 23:30
Köszi. Remélem jól érezted magad. :) Várunk vissza. :)
2010. febr. 20. 18:09
Szia mindenki! Köszönöm a tippeket, megnéztem pár dolgot,/sajna kevés volt az idő, az út haza meg 6-7 óra./de az tuti, hogy egyszer még elindulok felétek úgy, hogy nem rohanok mint egy bolond.Sok érdekesség van még ami kimaradt. Szép város a tiétek!!!!!!
5. mese (válaszként erre: 1. - Törpe hugi)
2010. febr. 19. 10:03

Szia!


Én debreceni vagyok, bár személy szerint semmi látványosságot nem tudok Neked mondani, ami valóban megérné. Max. a Kossuth tér, vagy az állatkert,az erdőt nem ajánlanám, mert nagyon siralams állapotban van...Ha szereted a kiállításokat, akkor a Modemet tudom még ajánlani.

4. misz
2010. febr. 19. 09:20

Déry Múzeum a Munkácsy trilógiával, Kossuth tér, Élményfürdő a Nagyerdőn, Állatkert-Vidámpark, Csokonai Színház, Nagytemplom, Kálvin tér, Református Kollégium, Piac utca, Szent Anna Székesegyház, Kossuth Egyetem és parkja, Zsuzsi kisvasút.


Hortobágy: 9 lyukú híd, Hortobágyi csárda, Pásztor Múzeum, Pusztai Állatpark, Madárkórház, Epona Lovasfalu

Hajdúszoboszló: fürdő, repülőtér (lehet ejtőernyőzni, hőlégballonozni)

Vekeri-tó Pihenőközpont, Erdőspusztai Bemutatóház, Bánki Fűvészkert


Jó szórakozást! :)

3. FairyJ (válaszként erre: 1. - Törpe hugi)
2010. febr. 19. 08:55
Szia.Én debreceni vagyok, és imádok itt élni:) Kedvenc helyeim: a nagyerdő, a Kossuth tér, azt mondják az Aquaticum is nagyon jó-bár ott még nem voltam. Most hirtelen ennyi jutott eszembe:))
2010. febr. 18. 18:27
Szia.Debrecenben voltam "Nagy erdőben" nagyon szép,igaz nyáron voltunk.Most nyílt ott nemrég új fürdő is az is klassz.
2010. febr. 18. 17:39
Debrecen és környékén izgi látnivaló? TUD VALAKI SEGÍTENI!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook