Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nézed a Szeretem a testem című műsort? fórum

Nézed a Szeretem a testem című műsort? (beszélgetős fórum)


158. monchika83 (válaszként erre: 156. - Sirga)
2009. nov. 18. 15:45
Jah és köszönöm ari vagy! :)
157. monchika83 (válaszként erre: 156. - Sirga)
2009. nov. 18. 15:45
Igen Barbi nagyon szép lett. :) Élvezte is nagyon. :) Bár szerintem ő alapjában véve ilyen lány, látszik raja, hogy olyan kis életvidám csajszi.Csak ki kellett hozni belőle, és szerintem jót tett neki. Kriszta még nem készült fel erre, de elindult az "úton", és ehhez a vetkőzés is kellett. :) Igen én is leszek, most Kriszta után. Igen erről azért beszélhetek: nagyon jó volt, hozzáértő csapat volt nagyon! Szerintem minden nőnek kellene egy ilyen esély! Úgy éreztem amikor jelentkeztem, hogy végre itt az esély a változtatásra! És belevágtam. Nem mondom hogy nem féltem tőle, de megérte!!! Bármikor újra visszamennék! :D Nyugodtan kérdezz, ha valamit nem mondhatok akkor szólok. :)
156. Sirga (válaszként erre: 153. - Monchika83)
2009. nov. 18. 13:31

Nekem egészsében tetszik, és a vetkőzéssel sincs bajom, hiszen az az utolsó lépés, a hab a tortán: ha valaki azt tudja vállalni, akkor tényleg elérte célját a műsor! De a tegnapi csajon éreztem, hogy még egyáltalán nem áll készen rá, és így fölösleges volt.(A múlt heti lány - Barbi? - ott volt szívvel-lélekkel, és ez látszott a képeken is. Bomba volt! :)

Te is leszel? Na, jó, nem kérdezek többet, ha nem szabad. Annyit elárulhatsz, hogy "belülről" is tetszett-e? Örülök, hogy vállalkoztál rá, én nem mertem volna. :) Elismerésem.

155. csili73
2009. nov. 18. 12:31
sziasztok, azt lehet tudni, hogy ki a műsor fodrásza (viktor), és hogy hol dolgozik?
2009. nov. 18. 11:25
A Heni be volt csiccsentve kicsit nem? :D
2009. nov. 18. 11:22
Igen sajnos a krisztán látszott... Én is benne vagyok a műsorban, és mivel még nem ment le adásban nem is mondhatok semmit, de én is furinak tartom hogy ez miért kell a végére. :) Egyébként összességében tetszik nektek a műsor?
152. Sirga
2009. nov. 18. 11:04
A tegnapi nem tetszett. A fotózásnál felmerült bennem: mi van, ha valaki nemet mond? Szerintem se állt még készen rá, és durva erőszak - önmagával szemben -, hogy másnak megfelelve mégis levetkőzött. :(
2009. nov. 17. 21:52
Olyan béna ruhákat adtak rá szerintem nem illettek hozzá!!
2009. nov. 17. 21:51
Jájj de gáz ez nem az amerikai műsor csak magyar húúúúúúúúú még ez a nő !!!
2009. nov. 17. 21:22
Nézem:-)DE a vészhelyzetet jobban szeretem!!
2009. nov. 17. 21:11
Sok okosat lehet belőle tanulni:)
2009. nov. 17. 21:05
Most megy:)
2009. nov. 17. 09:06
2 részt láttam belőle. Nekem tetszett. ha alkalmam lenne rá én is elmennék szívesen
2009. nov. 15. 20:57
Sziasztok! Én nézem a műsort. Jó látni, hogy több önbizalmuk lesz, és remélem betartják a tanácsokat is. Ami számomra furcsa, hogy bár van, akiken nem vészes a felesleg, arról szó sem esett a műsorban, hogy diétázzanak, vagy sportoljanak, ami persze segít a stressz ellen, és még csinosabbak lehetnének, ami segít. Nem azt mondom, hogy feltétlen kell mozogni, és mindenki fogyhat, tudom, hogy van, akinek nem jön össze a fogyás, vagy egészségügyi okok miatt molett, de attól még adhatnának életmód tippeket. Ha csinos lett a hölgy, több önbizalommal, talán elmehetne mozogni is, nem szégyellné magát már. Ennyit hiányolok. Szereted a tested, de miért nem akarsz még javítani rajta?
144. 8559ed0e1b (válaszként erre: 140. - 7ed48e33ee)
2009. nov. 7. 09:34

Nem akarok kötekedni...de Liptai nem úgy néz ki a képeken mint aki szégyellős lenne...

És szintén nem kötekedés de tuti hogy azok retusált képek..Liptai sosem volt vékony csaj...ha ilyen képet csinálnak valakiről akkor az nem az illető önbizalmát növeli..a képeken lát egy szép nőt...viszont ha reggel a tükörbe néz akkor más a helyzet...

143. Sirga
2009. nov. 4. 13:22
A műsor nagy részét láttam: erre gondoltam, ez a "Meztelenül is szép vagyok" magyar változata. Viszont az eredetiben jobb volt, hogy közösen válogattak ruhát, sőt, nem is a stylist, hanem a szereplő, és annak hozzátartozója. Aztán beszélték meg, próbálgatták őket, stb. Engem zavart, hogy Edit alig mosolygott. De a végén bebizonyosodott, hogy igaz. egy mosoly öltöztet. Annyi élet volt benne, amikor őszintén elmosolyodott! :)
2009. nov. 4. 01:14
NEKEM IS JELENTKEZNI KELLENE ÉN SEM SZERETEM A TESTEM DE NEM HISZEM HOGY RAJTAM ENNYI SEGITENE ÚGYAN IS 20 KILÓ FELESLEGET NEM LEHET MEGSZERETTETNI KIVÁNCSI LESZEK LESZ -E BENNE KÖVÉR AKI A VÉGÉN AZT MONDGYA SZERETEM A TESTEM
141. Virág3
2009. nov. 3. 21:52

Sziasztok!


Én a mai műsort láttam először.

Nagyon tetszett! Jó, hogy van ilyen! Bevallom, meg is könnyeztem, jó volt látni, hogy elfogadja magát egy olyan valaki, aki 4 éve nem mert tükör elé állni.

2009. okt. 29. 16:24

A totós véleménye:

Teljesen más profi modelleket fotózni, mint olyanokat, akiknek nem ez a szakmájuk” – árulta el Nánási. “Sokan megkeresnek, hogy készítsek róluk egy sorozatot, amivel megajándékozhatják a férjüket, barátjukat. Volt olyan is, aki a saját önbizalmát szerette volna visszakapni a képek által, mert túlságosan beleszokott az anya és a háziasszony szerepébe. Jó képet mindenkiről lehet készíteni, csak meg kell találni az előnyös arcát. Amikor munka közben azt mondom egy amatőrnek: „szép vagy, maradj így!”, akkor nem hisznek nekem. De ahogy megmutatom a felvételeket, szinte minden esetben ugyanaz a reakció: „ez én vagyok? Ez gyönyörű”. Az ilyen munkák kihívást jelentenek a számomra, mert nincs recept arra, hogyan lehet a gátlásokat feloldani. Mindenkihez más út vezet, és ez érdekes feladat számomra. Érdekes volt mostanában Liptai Claudiával dolgozni, ő sem profi modell. Nagyon szégyenlős volt. Nem lehetett úgy irányítani mint a modelleket, mert ő egy színésznő. Helyzetbe kellett hozni, mintha egy szerepet játszana. Ilyenkor általában az is elég, ha a kezébe adok egy kalapot vagy sétapálcát, mert ez azonnal egy karaktert teremt” – mondta Nánási.

2009. okt. 29. 16:20

Egy idézet Somától:

Bár Soma már hosszú évek óta foglalkozik önbizalom-hiányos nőkkel, mégis felzaklatta a castingon részt vett jelentkezőkkel való beszélgetés.

- Azt hinné az ember, hogy ha egy nő anyává válik, kiteljesedik az

élete - kezdte Soma. - Ehelyett sok édesanya jelentkezett, akik éppen arról számoltak be, hogy a szülést követően kezdett lefelé menni az életük. A legtöbbnek elfogadó férje van, akit cseppet sem zavarnak a terhességi csíkok vagy egyéb problémák, mégis a nők az önlehúzásra pazarolják a drága életenergiájukat. Volt olyan jelentkező, akit a saját lánya nevezett be titokban, mert már elege van az anyja állandó panaszkodásából, rossz kedvéből. Olyan 30-40 éves nőket ismertem meg, akik spirituális szempontból, "alvó gyermekember" állapotban vannak. Ezt azt jelenti, hogy kislányok maradtak, akik még mindig anyu és apu elvárásainak akarnak megfelelni, nem a jelenben élnek. A legtöbb esetben ugyanis van bennük egy régi sérülés, amit az el nem fogadó szülők okoztak, akik nem képesek feltétel nélkül szeretni.

Az a legelszomorítóbb, amikor egy anya folyton azt hajtogatja a gyerekének, hogy fogyjál le, ne így öltözködj, hanem úgy. Ők a szeretni nem jól tudó anyák. Az ebben felnőtt hölgyeket első lépésként fel kell ébreszteni. Bár eddig is ilyen hölgyekkel foglalkoztam, most egy egész tömeggel találkoztam, és bevallom: hihetetlen indulatokat váltott ki belőlem, helyre kellett rakni magamban az érzelmeket - mondta Soma.

Hogy Márk és Soma hogyan vezetik végig az úton az elkeseredett nőket a boldogság felé, az október 20-án, 21 órától kiderül.

2009. okt. 29. 11:43

Volt az a plasztikás műsör is...amiben a Judy énekelte a főcím dalt.Nem jut eszembe a neve.

Húú ott milyen válltozások voltak,hihetetlen volt.

137. Sirga (válaszként erre: 136. - Kittycat2)
2009. okt. 29. 11:40
Ahogy végiggondolom, több verziója van ennek a műsornak. :) Amire én gondolok, annak az a lényege, hogy észrevegyük magunkban a szépet, és rájöjjünk: amit mi esetleg épp csak elviselünk magunkon - pl. széles csípő -, az másnak nagyon is tetszik! :) Hogy nőnek merjünk lenni.
2009. okt. 29. 11:28
Viszont annyiban jobban tetszik nekem az a műsor a külföldi verzióhoz képest, hogy itt a nők lelkével is foglalkoznak - lásd Somás több órás beszélgetés. A külföldi adásban emlékeim szerint csak a külsőre "mennek rá". (?)
135. 7ed48e33ee (válaszként erre: 131. - Sirga)
2009. okt. 29. 10:59

De vasárnap este úgy tudom van ismétlés. de a viasat 3 honlapján ott vannak az adások.

www.viasat3.hu

134. 8559ed0e1b (válaszként erre: 133. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 29. 10:56
Ezt én is így gondolom!:)
133. 7ed48e33ee (válaszként erre: 132. - 8559ed0e1b)
2009. okt. 29. 10:56
Ebben egyet értek! De olyan jó látni, hogy egy olyan ember aki azt hitte magáról ronda, kiderül milyen szép.Tény nincs csúnya csak ápolatlan! Nem a kilóktól függ ki milyen hanem milyen a stílusa.De nekem az sem tetszik, hogy egy átlag nő pénztárca nem a míderekre van kiéleződve...mert azok a fehér neműk nem olcsók.De nekem tetszik a végén amikor a nő felszabadúl és látom az ar arcán hogy NŐNEk érzi magát!!! Ezért jó ez a műsor.
132. 8559ed0e1b (válaszként erre: 130. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 29. 10:20

na ez korrekt válasz volt!:)


Néztem a műsort.Nekem nem nagyon tetszett mert inkább a természetes dolgokat részesítem előnyben.Gondolok itt a műhajra és az erős sminkre.

131. Sirga
2009. okt. 29. 10:13

Hú, ez a műsor már az elejétől érdekelt, és mindig későn jövök rá, hogy elmúlt a kedd! :/

Egy külföldi változatát láttam, a "Meztelenül is szép vagyok"-at. Helyenként kicsit sokkoló volt - a szereplőnek -, de a végeredmény a nézőnek is felemelő érzés lett.

Ez is ilyen? Vagy a magyar változat az eredeti után csalódás?

2009. okt. 29. 09:58

Én attól akadtam ki, hogy páran a szülésre fogtak dolgokat.Nyilván van olyan is de szerintem csak erre nem foghatj a egy nő, hogy nem tetszik a teste, mert már nem olyan szép.Csupán ez zavart,ti nem olyanok vagytok ok. Nincs ezen mit vitázni szerintem.Ha valakit esetleg meg sértettem így ismeretlenül bocsánatot kérek!

Remélem a bocsánat kérésemet elfogadják azok, akiket megbántottam.További szép napot!

129. Christine1979 (válaszként erre: 128. - 8559ed0e1b)
2009. okt. 29. 08:32

Köszi a kávét! :))


Amúgy a magyarázatot én is várom ám! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook